Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Šta da ti kažem, preozbiljno shvataš forumašenje, chill out.

Meni je ovo prebrojavanje krvnih zrnaca moderatora i ko je koliko puta banovan za prekrst :blink:

 

2 minutes ago, Eleniko said:

 

...amo je taj mod za čija je vakta ovde bilo 16-0, 17-2, 39-20, 45-22 /poslednji put kad sam brojao/ u banovima cigana kojih ima duplo manje na forumu od druge strane u međuvremenu abdicirao pa više nemate koga da vam pridržava vrata leđa dok nas satirete, a ovu trojicu zabole rac da đuska na rahmanjinovske note.

 

A i ti, mator si čovek, nisam očekivao da si ovoliko ostrašćen da prebrojavaš u sitna crevca.  

I još dodatna doza samorefleksije, da li se zapitaš koliko tvoje sopstveno delovanje na forumu doprinosi ovakvoj atmosferi?

 

Ovo ti je na primer težak bezobrazluk

7 minutes ago, Eleniko said:

 

tumbasa ne znam da je iko ikada okačio kao lika koji simboliše 90 posto navijača partizana. ja nisam sigurno. ali sam se nagledao vlade georgijeva i milana kalinića kao simbola 90 posto naših navijača.

 

Ali si ga upravo prvi okačio.

 

i ne razumeš poentu kačenja ove dvojice. Oni ne simbolišu 90 posto navijača zvezde, nego se njima ismeva pevajbrate humor koji kralj i sigurnost prosipaju ovde.

 

 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

peleniko je bio banovan, jer je pokazao svesrdno razumevanje za nedavni napad motkama na navijače Partizana ispred Arene, a poziv za susret Nanelija i macole imaš na KKCZ topiku posle sinoćnje utakmice

 

i da se razumemo, sa moje strane to nije nikakvo opravdavanje Nanelijevog džiberisanja, nego jedno poređenje stanja stvari

 

 

aha, okej, nisam znao pa zato ni razumeo. hvala

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

i ne razumeš poentu kačenja ove dvojice. Oni ne simbolišu 90 posto navijača zvezde, nego se njima ismeva pevajbrate humor koji kralj i sigurnost prosipaju ovde.

 

kako si se usudio da kvariš jedan delulu narativ? :angry:

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

i ne razumeš poentu kačenja ove dvojice. Oni ne simbolišu 90 posto navijača zvezde, nego se njima ismeva pevajbrate humor koji kralj i sigurnost prosipaju ovde.

 

 

 

obrisala je moderacija nakon riporta originalni post gde kalinic divlja na ciganskoj tribini sa objašnjenjem da je ovakvih 80-90 posto navijača.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Ne hrani trola, sad će da stave neku sliku sa tvitera Kalinića ili Georgieva i podsmevaju se nepoznavanju osnovne srpske internet kulture.

 

Inače, i meni je Naneli bio baš incident tamo, ali jebiga ozračio se i on.

 

Screenshot_2024-05-17-11-16-19-594_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, levi said:

 

dvougao manijak 

 

 

molim da kao obavezno uvedeš barem 2 smajlija po postu, pošto vidim da je to jedina javna primedba na tvoju kandidaturu za moda sporta - to što ne ostavljaš dovoljno smajlija.

Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

obrisala je moderacija nakon riporta originalni post gde kalinic divlja na ciganskoj tribini sa objašnjenjem da je ovakvih 80-90 posto navijača.

 

ja taj post nisam video, ali verujem ti na reč.

 

I sad je pitanje kako, kao forumaš i homunkulus, reagovati na takav post? Da li ga izignorisati, ili upecati se na bućku i krenuti u lejm flejm...?

Ja priznajem da sam nikakav i jadan, i često ne mogu da iskuliram ....i ode nam atmosfera na potforumu u očin :sad:

 

Link to comment

Meni je kul što levi ne meće smajlije. Pojedinci tek kad stave smajli zaključiš da im je namera bila da budu duhoviti.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

Meni je kul što levi ne meće smajlije. Pojedinci tek kad stave smajli zaključiš da im je namera bila da budu duhoviti.

 

ali vidiš da ne može da bude mod sporta jer ne stavlja smajlije

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

ali vidiš da ne može da bude mod sporta jer ne stavlja smajlije

 

Pa dobro, neki kriterijum mora da se uvede

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

ja taj post nisam video, ali verujem ti na reč.

 

I sad je pitanje kako, kao forumaš i homunkulus, reagovati na takav post? Da li ga izignorisati, ili upecati se na bućku i krenuti u lejm flejm...?

Ja priznajem da sam nikakav i jadan, i često ne mogu da iskuliram ....i ode nam atmosfera na potforumu u očin :sad:

 

nije problem da se iskulira samo mi reci šta se radi kad šipka na dnevnoj bazi tura tu dvojicu kao arhetipske navijače cigane.

 

forum nema moderatora, naročito nema moda koji zna te fore i forice, pa se prosto koristi vakum.

 

ne znam šta je problem da 1 mod bude levi, drugi neko slično okej sa druge strane i da se odluke o banovima donose konsenzusom. ja sam naravno protiv politike banovanja ali to je već druga tema. baš bi voleo da znam zašto su svi protiv levija bili navijači partizana plus milan /za njega sad znamo zašto je protiv/....

 

 

Link to comment

Ja sam protiv levog zato što mi je odbojan kao forumaš i persona, a ne zato što je navijač Zvezde. Lik koji živi za pokvarena učitavanja neistomišljenicima nikako nije dobar kandidat za moderatora.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Meni je kul što levi ne meće smajlije. Pojedinci tek kad stave smajli zaključiš da im je namera bila da budu duhoviti.

 

Kod mene suprotno, niti smajlija, niti namere da se napiše šta duhovito, al avaj, filozofu legendi rikošetiralo na tu stranu, pa se sad bavi kategorizacijom tog, netom pobačenog kognitivnog abortusa. Bolje i to nego da gleda filmove sa Kalenićem i superiorno se sprda sa ljudima koji nemaju predznanje u tom žanru. 

 

Osnove srpske internet kulturetm

 

Link to comment
Posted (edited)
56 minutes ago, copkillah said:

Hvatanje za gušu je no-no, a prebijanje ljudi motkama ispred Arene i poziv na sačekivanje igrača macolom ispred Pionira je :thumbup::thumbup::thumbup:?

 

Nešto se tu ne poklapa :think:

Hvatanje za gušu je no-no e sad navedi slično ponašanje Zvezdinog igrača? Pomeraš stative jer za razliku od Čovića kao što su rekli igrači Zvezde se nikad nisu ponašali kao ovi vaši. Ova 4 debila kad moram da ih tako nazovem (Panter, Ledej, Naneli i Dožer) ne dolaze da se pozdrave sa igračima Zvezde pred početak meča što je jadno onako prejadno. Da ne idem dalje.

I samo da pomenem da jedini koji se ponaša normalno je Aleksa koga sad većina Grobara pljuje.

Edited by Moća
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam protiv levog zato što mi je odbojan kao forumaš i persona, a ne zato što je navijač Zvezde. Lik koji živi za pokvarena učitavanja neistomišljenicima nikako nije dobar kandidat za moderatora.

 

Moderator i treba da bude odbojan, hladan i distanciran, a ne ortak sa šipke

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...