Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

vidim da je ovde to komotno napisati; chovic je gnjida najobicnija ali racunati da je on organizator atentata na djindjica na osnovu onih prilicno tankih izjava [na stranu zdrav razum], samo pokazuje koliko smo nepovratno sjebani kao drustvo.

 

to su bas ozbiljne optuzbe ali nama srblju, je kao dobar dan da furamo taj narativ jer ne podnosimo nekoga.

 

i onda smo odjednom i mi deo informer-problema.

 

ne računam, to je tužba majke i sestre pok. đinđića zauvek zaturena u najdubljim arhivima tužilaštva

cilj te tužbe je da kad (i ako ikada) ovo postane normalna država i društvo neko može da se uhvati za nju i krene u istragu pa da procesuira i utvrdi političku pozadinu atentata

a sve na osnovu izjava prvooptuženih

 

u vreme kada je ta tužba podignuta bio je intervju srđe popovića na tu temu, ja sam sada pokušao da parafraziram po sećanju

 

 

 

moj forumski advokat @Ted će reći više, ako bude hteo pošto radi pro bono

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ne računam, to je tužba majke i sestre pok. đinđića zauvek zaturena u najdubljim arhivima tužilaštva

cilj te tužbe je da kad (i ako ikada) ovo postane normalna država i društvo neko može da se uhvati za nju i krene u istragu pa da procesuira i utvrdi političku pozadinu atentata

a sve na osnovu izjava prvooptuženih

 

u vreme kada je ta tužba podignuta bio je intervju srđe popovića na tu temu, ja sam sada pokušao da parafraziram po sećanju

 

 

 

moj forumski advokat @Ted će reći više, ako bude hteo pošto radi pro bono

Drugim rečima, nema nikakvih dokaza.

Link to comment
36 minutes ago, Ros said:

 

tvrdis da je ovim covic hteo da kazni boltauzera. kako je to covic mogao? ili je boltauzer ukrao parfem ili mu je covic to namestio nekim manipulisanim snimkom? nema trece

 

Da nema snimka, posumnjao bih da mu je Dozet napakovao.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ne računam, to je tužba majke i sestre pok. đinđića zauvek zaturena u najdubljim arhivima tužilaštva

cilj te tužbe je da kad (i ako ikada) ovo postane normalna država i društvo neko može da se uhvati za nju i krene u istragu pa da procesuira i utvrdi političku pozadinu atentata

a sve na osnovu izjava prvooptuženih

 

u vreme kada je ta tužba podignuta bio je intervju srđe popovića na tu temu, ja sam sada pokušao da parafraziram po sećanju

 

 

 

moj forumski advokat @Ted će reći više, ako bude hteo pošto radi pro bono

 

znam ja vrlo dobro poreklo cele price ali da se ne zajebavamo, to sto te neko optuzi za ovakvu stvar, ne znaci obavezno ni da su u pravu, niti da drzava brani covica koji je provaljen.

 

ja bih se suzdrzao od takve logike ali naravno, svako nek' dela kako smatra ispravnim.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

@Heaviside jel oni dobijaju i neku kintu za godišnje ugovore od el + taksa po utakmici?

Možda nešto relativno malo, znam da uzmu oko 50-60k za regularni deo a po tekmi dobija 1.5-2k plus aba oko 500 evra po tekmi plus 100-200 za domaće lige ako sude i to.

Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Ovde nekima kao da nije drago što je raskrinkana jedna funjarska lopina.

 

Al samo 1. Nameće se prirodno pitanje šta u fioci imamo za Javora i Pukla i kada će to ugledati svetlost dana. Nemoguće da u gaćama nisu krijumčarili retke ptice, recimo.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Al samo 1. Nameće se prirodno pitanje šta u fioci imamo za Javora i Pukla i kada će to ugledati svetlost dana. Nemoguće da u gaćama nisu krijumčarili retke ptice, recimo.

 

pukl je vrhunski sudija btw.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, uini said:

 

pukl je vrhunski sudija btw.

pukl nek odluči konačno jel hoće brkove ili neće. :fantom:

Edited by weedman
  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Ros said:

 

tvrdis da je ovim covic hteo da kazni boltauzera. kako je to covic mogao? ili je boltauzer ukrao parfem ili mu je covic to namestio nekim manipulisanim snimkom? nema trece

Nikako da razumeš. Ja uopšte ne raspravljam o tome da li je ili nije boltauzer ukrao parfem, niti da li mu je čović to namestio.

Ono što ja pitam je odakle čoviću taj video, jer on nema pravo da taj video ima, i imanje tog videa je krivično delo za sebe. I ako je tako pravdoljubiv zašto taj video nije odmah dao u opticaj nego sada, kad treba da počne plej of, a on evidentno ne bi voleo da mu sudi Boltauzer, jer je prošle godine Boltauzer praznio tribine, pa je ove godine čović rekao da to neće da dozvoli više da mu neki sudija prazni tribine.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...