Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

sve na stranu, ali koje govno moraš biti da se useres čoveku u život i karijeru zbog jednog parfema da bi sta? eliminisao nekog zato što ti nije po volji?

tek će sad suci da ih jebu ja već spremio kokice i lavore za reke pravednickih suza..

 

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, weedman said:

sve na stranu, ali koje govno moraš biti da se useres čoveku u život i karijeru zbog jednog parfema da bi sta? eliminisao nekog zato što ti nije po volji?

tek će sad suci da ih jebu ja već spremio kokice i lavore za reke pravednickih suza..

 

 

sta je par tona marihuane? nije to kokain, a i legalizovana je u mnogo zemalja.

ko ga jebe, da nije krao ne bi bio u novostima danas

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, weedman said:

sve na stranu, ali koje govno moraš biti da se useres čoveku u život i karijeru zbog jednog parfema da bi sta? eliminisao nekog zato što ti nije po volji?

tek će sad suci da ih jebu ja već spremio kokice i lavore za reke pravednickih suza..

 


Koje govno treba da budeš da kradeš po prodavnicama a zarađuješ 2500 evra nedeljno.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da ne kažemo naručiti ubistvo prvog demokratskog premijera

 

vidim da je ovde to komotno napisati; chovic je gnjida najobicnija ali racunati da je on organizator atentata na djindjica na osnovu onih prilicno tankih izjava [na stranu zdrav razum], samo pokazuje koliko smo nepovratno sjebani kao drustvo.

 

to su bas ozbiljne optuzbe ali nama srblju, je kao dobar dan da furamo taj narativ jer ne podnosimo nekoga.

 

i onda smo odjednom i mi deo informer-problema.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
20 minutes ago, copkillah said:

 

Nije ona baš random osoba, na par gostovanja je postala persona non grata, ali je, ruku na srce, smanjila pojavljivanja u javnosti 

 

+1

 

Nosila je kratku suknju

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, weedman said:

sve na stranu, ali koje govno moraš biti da se useres čoveku u život i karijeru zbog jednog parfema da bi sta? eliminisao nekog zato što ti nije po volji?

tek će sad suci da ih jebu ja već spremio kokice i lavore za reke pravednickih suza..

 

 

 

 

Screenshot_2024-04-26-20-05-30-405_com.viber.voip-edit.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

vidim da je ovde to komotno napisati; chovic je gnjida najobicnija ali racunati da je on organizator atentata na djindjica na osnovu onih prilicno tankih izjava [na stranu zdrav razum], samo pokazuje koliko smo nepovratno sjebani kao drustvo.

 

to su bas ozbiljne optuzbe ali nama srblju, je kao dobar dan da furamo taj narativ jer ne podnosimo nekoga.

 

i onda smo odjednom i mi deo informer-problema.

Ovde ti sve vrvi od crno belih DJ Vučićevića, get used to it.

Link to comment
Just now, booyaka said:

Ovde ti sve vrvi od crno belih DJ Vučićevića, get used to it.

 

ma nebitno je da li si zvezdas ili partizanovac, isto bi bilo i da je obrnuto

Link to comment
18 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Gle čuda, Boltauzer uhvaćen da krade po aerodromu:laugh:

 

Kakvo iznenađenje:lolol:

 

 

Evo i Janning se pita koliko đubre treba da budeš da takvom čoveku sjebeš karijeru

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

ma nebitno je da li si zvezdas ili partizanovac, isto bi bilo i da je obrnuto

Mi toliko ne kenjamo o Vučeli, na primer, a mogli bi, ima više putera na glavi od Čovića.

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:


Koje govno treba da budeš da kradeš po prodavnicama a zarađuješ 2500 evra nedeljno.

 

Nisi čuo za kleptomaniju, bolest najmiliju 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...