Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

A najbolje da će Edin “ispustio sam Salataru u zadnjem kolu protiv Mainca na Vestfalenu” Terzić uzeti finale protiv Anćelotija. 
 

Deluje da su se ulaskom Rojsa dodatno raspali. 

  • +1 3
Link to comment

Cim se Borusija ispromasivala na pocetku, znalo se sta sledi. Toni Kros, ledzend, jebalo sve, ako nema bolju karijeru od Mesija.

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Balkanske pičketine, engleski inbredi, šta priznaješ od suđenja, Gruzijce? :hihi:

 

Obojica znamo da sam u pravu :fantom:

Link to comment

ovo finale kao neka prava prvenstvena. nikakve lepote. imao je vinicijus onu carlamu kad je utrku zaustavio loptu i piknuo je drugom nogom i pretrcao protivnika.

ova liga sampiona da se samoukine pa da gledamo superligu sa fk al hanza i fk sangaj. svetska liga prebogatih. to je ta buducnosst.

 

  • Tužno 1
Link to comment

real očekivano, za njih je 1/4 finale protivu city -ja bilo pravo finale, kada su izbacili peparu i ekipu ostalo je otaljavanje posla na autopilotu :happy:

  • +1 1
Link to comment

Da, ocekivano je duel Real-City, bio najbolji nakon grupne faze. Real je odigrao sokantno lose prvo poluvreme, mada nije mogao izdrzati Dortmund bez primljenog gola. Adeyemi je imao onaj neozbiljan promasaj, koji je mogao da poveca napetost. Meh utakmica za mene, iako bi City ovo resio jos lakse.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Da, ocekivano je duel Real-City, bio najbolji nakon grupne faze. Real je odigrao sokantno lose prvo poluvreme, mada nije mogao izdrzati Dortmund bez primljenog gola. Adeyemi je imao onaj neozbiljan promasaj, koji je mogao da poveca napetost. Meh utakmica za mene, iako bi City ovo resio jos lakse.

uz siti dodajem inter ove sezone. stvarno mislim da bi uzeli ove sezone da bisu naisli na minu simeonea

Link to comment

I ja mislio da će Inter iz tog kostura pravo do finala, pa možda i do trofeja. Pakao ekipa. 

Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, John Coltrane said:

IMG_3480.jpeg

Tek sad vidim ovo. Šta je napravio od sebe...

Edited by Milošica
Link to comment
On 30. 3. 2024. at 13:17, John Coltrane said:

 

1) Godine trenera su irelevantne za bilo šta, a i koliko je ko moderan ostavljam ličnom sudu.

Da li je Ančeloti, koji je 12 godina stariji od Pepa, manje moderan od njega? Lepota je u oku posmatrača.

 

 

Uf kako je ovo fino ostarilo...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...