Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, garmonbozia said:

 

ovoliko nisu bili usplahireni otkad su ušli u top9

 

 

Ćoki šalje juniore + Dalibora ilića kao kapitena na Efes :D

Ovo veceras im je najveci uspeh od onih meceva s cska kad su ih ometlali

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nadam se da će cigani da izgube 70 razlike od Efesa, ne treba nam od njih ništa.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 4
Link to comment

U potencijalnom trouglu 16-18 (vi, Efes i Milan) idete dalje, svi imaju 2-2, vi kos razliku +15, Milan -1, Efes -14

Ne znam da li je to tie breaker, ako jeste to se aktivira samo ako Efes izgubi od Zvezde kuci, a Milan dobije Makabi na strani

Efes ide dalje ako pobedi, a ako izgubi ide dalje u slucaju da vi izgubite od Valensije, a Milan od Makabija

Milan ide dalje ako vi i Efes izgubite, a on dobije, to im je jedini zivot. Imaju bolji h2h od Efesa, a od vas bi u tom slucaju imali pobedu vise pa trougla ne bi bilo

Vi idete dalje jedino ako Efes izgubi, Milan ne moze da vas obidje ako dobijete 

 

Edited by Ratamahatta
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Nadam se da će cigani da izgube 70 razlike od Efesa, ne treba nam od njih ništa.

 

Dobiće Efes u neizvesnoj završnici mmw

  • +1 1
Link to comment

Znači ukratko Zvezda igra za priliku da mi ili Shabazz prodjemo dalje? :covid19:

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Ne znam za ostale..ja sam osetio neko olaksanje..prestalo je mucenje, iscekivanje..

 

To da ce igra da se prelomi na bolje sam prestao da ocekujem negde u januaru..Sad mozemo komotno nesto drugo da pratimo.

 

Ne ponovilo se.

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne dade se usranom do potoka... realno nismo zasluzili plej in kad se sve sagleda

Tačno tako. Niti smo ga zaslužili igrom, nekim karakterom, odnosom, ničim.. Last I checked, ovo je bila timska igra, a mi smo napravili skup zvezda i zvezdica koje nemaju veze jedni s drugima... I to sve počinje sa egomanijakom na klupi i završava se sa egomanijakom sa kapitenskom trakom. Sve između su neki egomanijaci uveoci i krajnji rezultat je izvestan. Nek se teraju u tri lepe pičke materine, neće mene više videti..

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Najsmesnije bi bilo da jebeni Armani ode dalje, cele sezone nisu bili u top10 kapiram nijednom, mozda u prva dva kola 

Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Najsmesnije bi bilo da jebeni Armani ode dalje, cele sezone nisu bili u top10 kapiram nijednom, mozda u prva dva kola 

Možda ako su ih ređali po abecedi pre prvog kola

  • Haha 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...