Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

58 minutes ago, Eleniko said:

i da uzmete džejmsaru

 

Zorane sine, okrende mi tog Đemsa, kae da mu je Obradović najbolji trener

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zeljko odlucuje apsolutno o svemu sto se tice tima, pa tako i izboru svakog igraca. Ti mozes da nesimpatises Savica iz bilo kog razloga, to je tvoja stvar, ali prozivke na njegov racun u smislu izbora igraca prosto ne stoje. On kontaktira igrace za koje mu Zeljko kaze da kontaktira. To su dominantno Magelanovi igraci sto je logicno, bude nesto i od sitnijih agenata, domace direktno kontaktiramo. Kada smo i potpisivali Miskove igrace, to je opet bilo direktan dogovor sa samim igracem. Ili kao u slucaju Smitha se islo preko sestrinske agencije..

naravno da je tako. no mislim da treba da se poprave odnosi sa zalizanim govnarom iako je vrlo tesko sa njim. 

(onaj nicim izazvan gadluk sa madarom je dosao iz coviceve kuhinje. 

treba videti gde investira zalizani govnar. mozda i on pravi zgrade sa sns ekipom, ko ce ga znati).

najjace da je savic tamo neki nebojsa ilic poltron koji ne zna od cega ce da zivi osim da lozi navijace savija style u kojoj cetvrtini ce da prave sranja.

niko nikad nije rekao ruznu rec za savica osim zvezdinih navijaca. no tako je kad dodjes u jednu smradsku kosarkasku atmosferu pa ispiraju usta sa tobom neki bezvredni nitkovi. trebali su da ocekuju to i zeljko i savic.

selekcije je pretprosle sezone bila odlicna te smo tad stigli do top8 i bili na ivici f4 a ove upravo zavrsene smo bukvalno bili spreceni da apgrejdujemo tim i napadnemo f4, sve uz pomoc iste smradske ekipe koja vlada kosarkom u srbiji od 2012-e.

 

 

 

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 4
Link to comment

evo 1 se smeje a drugi place.

ovaj sto se smeje je ivo vrana foruma ( zna li ko nq forumu ko je bio ivo vrana?) srednjak, idol mu je jedan rambo amadeus, sta dalje reci?

ovaj drugi sto place lozi ove njegove, pumpa im ego, sprdinja se i jedina greska mu je u zivotu sto je svojevremeno  skrenuo levo kod albukerkija umesto desno da vidi kicu i praju, divca djordjevica, obradovica, savovica, nepomenika grbovica, pecarskog...

tako on ode levo i ode da gleda zoki radovica, nikolica sa onom zurkom iz jna, iva petovica petu, karadzu, dosadu bogosavljeva i slicne.

izabrao je onu bombonjerui i one  mucene sendvice  sa  rodjendana te neke nazovi dece a buducih dzibera i masnu umesto halu sportova i fontanu.

takodje ode na vasar u rupu umesto na fudbal na stadion jna sa originalnim frikovima i nedeljnim ivntima ljubavi u humskoj u vreme stevanovica, zivkovica, varge, mancea, klincarskog, moce vukotica i nas  koji od autokomande nismo ni gledali levo ka rupcagi kao da ne postoje.

i tako 1 mi se smeje a drugi place zbog mene.

jezivo

 

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

zna se šta radi zoki, šalje u centralu papire o čokijevom poslovanju, ko nam je bio 12 igrač na klupi u valensiji itd.... malo li je za jednog sportskog direktora, brine o regularnosti natječaja

 

izgleda da se ovo ćokijevo ponovilo dovoljno puta da postane istina, makar u vašim glavama

 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, copkillah said:

 

izgleda da se ovo ćokijevo ponovilo dovoljno puta da postane istina, makar u vašim glavama

 

 

a s'druge strane, treba ponekad i kolegi navijacu reci / napisati, isto tako nesto. mislim da je lekovitije kada neko od partizanovaca predoci, lakse se usvoji

 

@bradilko

(onaj nicim izazvan gadluk sa madarom je dosao iz coviceve kuhinje...

 

t

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

ouh kakav prc le prc :thumbup:

 

ali brate uini teška je to priča, znaš i sam. sve te stadijume je odavno opisao naš brt zli gli....

  • -1 1
  • Tužno 3
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

a s'druge strane, treba ponekad i kolegi navijacu reci / napisati, isto tako nesto. mislim da je lekovitije kada neko od partizanovaca predoci, lakse se usvoji

 

@bradilko

(onaj nicim izazvan gadluk sa madarom je dosao iz coviceve kuhinje...

 

t

nema argumentacije, nema logike, relativizacija..

samo snsovsko blato.

pa to sto ti pises mozemo citati po raznim informerima.

klasicno etiketiranje bez ikakave logike.

lepo je napisao kopkila.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

ouh kakav prc le prc :thumbup:

 

ali brate uini teška je to priča, znaš i sam. sve te stadijume je odavno opisao naš brt zli gli....

Posebno one stadijume sa klincima na tribinama i slično.

 

Odvratan je post, i nije mi jasno da se neko poziva na isti osim u svrhu zajebancije.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

ouh kakav prc le prc :thumbup:

 

ali brate uini teška je to priča, znaš i sam. sve te stadijume je odavno opisao naš brt zli gli....

nije vam dobar brt zli u ovome

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

nema argumentacije, nema logike, relativizacija..

samo snsovsko blato.

pa to sto ti pises mozemo citati po raznim informerima.

klasicno etiketiranje bez ikakave logike.

lepo je napisao kopkila.

 

 

 

ma vidi, ako mislis da je moguce da chovic orkestrira sukob madara i partizana/savica, sa mishkom raznjatovicem kao egzekutorom, ne znam sta dalje da pricamo na temu a da ne ispadne tarme neprijatno.

 

ovo sa informerom & etiketiranjem nisam razumeo, ko zna zasto je to dobro.

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, bradilko said:

nije vam dobar brt zli u ovome

 

 

najbolji, forenzičar kao da ga je nasa edukovala

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

 

najbolji, forenzičar kao da ga je nasa edukovala

naravno da nije. daleko od toga i znas vrlo dobro da nije. 

1 minute ago, Midgeta said:

Da otvaram novu temu?

 jedino ako mislis novu temu za 24/25. 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...