Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

men se čini da to sve radi željko, pola modernih igrača ni ne zna ko zove kada se sa nepoznatog broja javi lik i predstavi kao zoran savić

 

zna se šta radi zoki, šalje u centralu papire o čokijevom poslovanju, ko nam je bio 12 igrač na klupi u valensiji itd.... malo li je za jednog sportskog direktora, brine o regularnosti natječaja

Edited by Eleniko
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Pa nije Željko one man band, on može da gradi igru i traži igrače koji mu odgovaraju; može da ima i poslednju reč, ali Savić je taj koji svojim konekcijama treba da obezbedi kontakte ka tržištu. 

 

Posmatrajući klubove iz kojih dovodimo igrače, reklo bi se da je Savićev prostor vrlo limitiran, jebo ga Musolini

 

 

Zeljko odlucuje apsolutno o svemu sto se tice tima, pa tako i izboru svakog igraca. Ti mozes da nesimpatises Savica iz bilo kog razloga, to je tvoja stvar, ali prozivke na njegov racun u smislu izbora igraca prosto ne stoje. On kontaktira igrace za koje mu Zeljko kaze da kontaktira. To su dominantno Magelanovi igraci sto je logicno, bude nesto i od sitnijih agenata, domace direktno kontaktiramo. Kada smo i potpisivali Miskove igrace, to je opet bilo direktan dogovor sa samim igracem. Ili kao u slucaju Smitha se islo preko sestrinske agencije..

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, Eleniko said:

men se čini da to sve radi željko, pola modernih igrača ni ne zna ko zove kada se sa nepoznatog broja javi lik i predstavi kao zoran savić

 

zna se šta radi zoki, šalje u centralu papire o čokijevom poslovanju, ko nam je bio 12 igrač na klupi u valensiji itd.... malo li je za jednog sportskog direktora, brine o regularnosti natječaja

 

zar nije zoki savic jedno vreme ili imao menadzersku agenciju ili je bio head neke velike?

 

a bio je i gm, head of bball operations, kako se to vec zove, ta sokocjala, u barci i valjda timsistemu, negde u italiji

 

pri cemu je bio i vrhunski kosarkas, tako da, ja verujem da on radi svoj posao.

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zeljko odlucuje apsolutno o svemu sto se tice tima, pa tako i izboru svakog igraca. Ti mozes da nesimpatises Savica iz bilo kog razloga, to je tvoja stvar, ali prozivke na njegov racun u smislu izbora igraca prosto ne stoje. On kontaktira igrace za koje mu Zeljko kaze da kontaktira. To su dominantno Magelanovi igraci sto je logicno, bude nesto i od sitnijih agenata, domace direktno kontaktiramo. Kada smo i potpisivali Miskove igrace, to je opet bilo direktan dogovor sa samim igracem. Ili kao u slucaju Smitha se islo preko sestrinske agencije..

 

zeljkova je svakako amin ali ne verujem da posalje spisak savicu, vec da je suprotno, ako vec spisak (mora da) postoji.

  • +1 4
Link to comment

Verujem i ja da radi svoj posao sportskog direktora, a ne sekretarice koja zove onog koga mu robija kaže ili oficira za rat sa čovićem i u tom smislu mi je kritika na savićev račun glede suženog pool-a igrača iz kojeg robija bira pojačanja opravdana. 
 

…brži uini

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

zeljkova je svakako amin ali ne verujem da posalje spisak savicu, vec da je suprotno, ako vec spisak (mora da) postoji.

 

Ja nisam ni napisao da mu Zeljko salje spisak, nego da kontaktira one igrace za koje mu Zeljko kaze. Prethodno zajedno razmatraju opcije..

  • +1 2
Link to comment

objašnjavao je želimir svojevremeno kako to funkcioniše oko pojačanja

 

gledaju zajedno spiskove/katalogetm  koje pripremi sd i ako se odluče onda zoća stupa u kontakt sa igračem/agentom, kreću u pregovore…

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja nisam ni napisao da mu Zeljko salje spisak, nego da kontaktira one igrace za koje mu Zeljko kaze. Prethodno zajedno razmatraju opcije..

 

onda se razumemo, zheljkova je svakako poslednja ali mislim da je u kizinom opisu posla da provajduje primarni spisak, udeli poneki hint i slicno.

  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Skroji tim komsiji

Šio nam ga Djuro 🥰

Link to comment
16 minutes ago, uini said:

 

zar nije zoki savic jedno vreme ili imao menadzersku agenciju ili je bio head neke velike?

 

a bio je i gm, head of bball operations, kako se to vec zove, ta sokocjala, u barci i valjda timsistemu, negde u italiji

 

pri cemu je bio i vrhunski kosarkas, tako da, ja verujem da on radi svoj posao.

 

Nemas ti pojma druze, Zoran Savic je 1 nemac pojma i sav posao mu se svodi na to da druka komsije Evroligi, ABA ligi, Bodirogi, Motiejunasu i Baji Malom Knindzi. Reko Covic, dakle mora da je istina.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja reko ovi se raspisali dok ja udarnički na poslu, mora da je neko došao...

Došli Šakula i Eleniko :fantom:

  • Haha 5
Link to comment

jel smo nešto pogrešili

 

ja vam pružam svaku podršku za sveeee

 

i da oterate avrama i da uzmete džejmsaru lepog marija i šta vam još treba

 

eto, bolje numem stvarno

 

 

edit - i zokiju saviću i to se podrazumeva

Edited by Eleniko
  • Wub 2
Link to comment

ja mislim da nas, kao navijače, ne treba puno da brine niti zanima dal gleda Željko ili gleda Savić il gledaju zajedno, il gleda njih više, ko koga zove mobilnim, šalje mejlove (znamo da se spam retko gleda :D) itsl

 

nas, u principu, interesuje da, ko god gleda, gleda bolje i uspešnije nego prethodne sezone......i da se napravi kompaktan tim

 

naravno, bilo bi poželjno i da se, ako je ikako moguće, malo mozga useli na tribine. poslednju tekmu su izgubili navijači koju su je opsetili Vesne u trenutku kada smo vodili 12 razlike i imali tekmu pod kontrolom. a i pre toga se nisu istekli za ženama i kopiladi ili šta već. i tako su stvorili Čoviću savršenu priču da uradi šta je uradio. zaista, navijanje je bilo kao da ga je Čović lično vodio i naručio. u srpskom paralelnom univerzumu čak me ne bi čudilo da je i to moguće

 

mada, pisao sam i ranije, mislim da je malo verovatno da će ti oblici patologije da prestaku dok ne nastane neko zaista golemo sranje i dok bukvalno ne bude mrtvih

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...