Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Za Nakića su samo glasine, ali svakako je taj Mario bliže Partizanu nego Hezonja :D 

Link to comment

kada bi sve bilo moguce, ja i dalje mislim da zeljko ne bi zeleo hezonju, makar ne na poziciji glavnog skorera, kao sto je punter

Link to comment
40 minutes ago, uini said:

kada bi sve bilo moguce, ja i dalje mislim da zeljko ne bi zeleo hezonju, makar ne na poziciji glavnog skorera, kao sto je punter

Strah u tebi izmiče kontroli :fantom:

  • +1 1
Link to comment

sta od esportsa pika Hezonja?

 

ja sam cuo da smo opet 'prisli' Maiku Djemsu, Monako je kul ali porezi ubijaju, ovde Kalinari dobija iz kese gotovu lovu a ne preko racuna tako da i Djems 'vaga' najbolju ponudi

Link to comment
54 minutes ago, *edited by mod said:

Strah u tebi izmiče kontroli :fantom:

 

toliko sam puta gledao hezonju, da bih ga rado preporučio konkurenciji.

izgleda kao zanimljiv bajone, imao je epske scene na košarkaškim terenima & imaće ih, kada se zapali izgleda zastrašujuće ali nekako je uvek na kraju s'njim hvatanje za glavu ajme mario i slično.

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mike, kevin, mario…

😍

Napravimo seksi petorku a klupu ispunimo domaćim vedetama + Smit (mada i on je domaći)

Link to comment
1 minute ago, uini said:

mikele đejms bi bio ludilo. morali bi da tražimo od reala da nam pošalje facua na pozajmicu

al kad on u 34oj odbija 9m neto za 3 godine od monaka, koja cifra bi ga zadovoljila?:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Napravimo seksi petorku a klupu ispunimo domaćim vedetama + Smit (mada i on je domaći)

fale dva šifonjera na 4 i 5

Link to comment
20 minutes ago, Shaq said:

al kad on u 34oj odbija 9m neto za 3 godine od monaka, koja cifra bi ga zadovoljila?:fantom:

 

nemam pojma, čisto igrački pričam.

majk džejms mi je stravara igrač, fo'better or worse. hezonja, koliko god mi bi simpa, nije neko kome bih dao ključ u ruke.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...