Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

nema veze naše loženje i luđenje sa pomahnitalim vođom. onaj ko bi probao da zavrne slavinu cigosima i grobosima bi završio možda ne baš kao čaušesku ali sasvim sigurno kao boris tadić. ta brana se provalila i nema šanse da se ide nazad.

  • +1 4
Link to comment

Hrvatski klubovi, preciznije Split i Cibona nisu nikad imali navijače već nešto što bi moglo da se nazove publikom i to ne pretjerano vjernom.

Cak je atmosfera na utakmicama Cibone bila mnogo bolja nego u Splitu. Split je nekako bio zainteresovan isključivo za Hajduk.

Drugim riječima, ne postoji interes da se ulaže u klubove koji nemaju navijače, a samim tim ni birače.

U Zadru je košarka prvi sport, ali to je ipak Zadar.

 

Link to comment

Da ne ulazimo u to odakle ovim bogatima pare...uvek ćemo završiti kod neke dece od deset godina u Indoneziji koje šiju najke za koru hleba...samo smo pristali da nam prodaju lažnj moralnost :coffee: sve je to isti kurac...ne zapitamo se kako je Lesor sa Martinika francuski državljanin? Šta će jebeni Francuz tamo, Španac, Englez, svejedno...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Hrvatski klubovi, preciznije Split i Cibona nisu nikad imali navijače već nešto što bi moglo da se nazove publikom i to ne pretjerano vjernom.

Cak je atmosfera na utakmicama Cibone bila mnogo bolja nego u Splitu. Split je nekako bio zainteresovan isključivo za Hajduk.

Drugim riječima, ne postoji interes da se ulaže u klubove koji nemaju navijače, a samim tim ni birače.

U Zadru je košarka prvi sport, ali to je ipak Zadar.

 

U pravu si...publika je očigledno tamo drugačija, koliko se sećam čak je hokej na ledu pre desetak godina bio sport broj jedan u Zagrebu a Medvešćak je igrao Rusku ligu...sad je sve to propalo i nikom ništa...

 

Mene nije sramota da kažem da uz sav mulj i mafiju koji prati domaće blizance, život bi mi bio jednostavno manje zanimljiv bez njih kao ljubitelj prvenstveno fudbala i košarke koji se rodio u Srbiji...

 

Ne bi mogao da navijam sad samo za neki strani klub ili da postanem fan Mege ili Borca preko noći...

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
19 minutes ago, Eleniko said:

nema veze naše loženje i luđenje sa pomahnitalim vođom. onaj ko bi probao da zavrne slavinu cigosima i grobosima bi završio možda ne baš kao čaušesku ali sasvim sigurno kao boris tadić. ta brana se provalila i nema šanse da se ide nazad.

Neka je i tako. Biram da ne podrzavam to. Svakako sve manje motiva ostaje za podrsku takvoj Zvezdi. Al ok, to je valjda neki licni izbor.

 

Nek prebaci ovo neko na Politiku u sportu, nema veze sa temom, jbg.

Edited by MeanM@
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ne bre.

 

Ostanite još malo.

Držanje teme po topicima je soooooo 2022...Mislio sam da barem ti to kapiraš generacijo :coffee:

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to mu dođe nešto malo manje od 15k€ po domaćinstvutm

 

noć, dve u lux hotelu za po tri čoveka

6-7k€ za dnevnice

+ fi za godišnji ugovor

 


pa kako da ne kradu

A eskort dame? Gdje to ulazi u racunicu?

Link to comment

Koji vam je bre kurac, šta ste se stisli za milku, niko ne spominje jebenog Kaminskog koji je odneo u Ameriku bez poreza, ali je neviđeni problem Montejunas koji vam organizuje najjaču zabavu koja postoji u Beogradu. 

 

A kad smo kod najodvratnijih klubova, to svakako nije Žalgiris već CSKA, državno mudo bez publike. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, April said:

A kad smo kod najodvratnijih klubova, to svakako nije Žalgiris već CSKA, državno mudo bez publike. 

 

ali dobar basket, njihov tim koji je uzeo 2016. titulu je jedna od najboljih smallball postava u EL ikada

 

teodosic, nando de colo, kori higins, karl hajns, fridzon, taj rad.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
29 minutes ago, April said:

koji je odneo u Ameriku bez poreza

Prc, mora on da plati porez i u Americi iako je zaradio ovde, koliko znam. Može samo 125000$ da bude neoporezovano, na ostalo plaćaju porez kao Amerikanci, a mi nemamo double-tax treaty sa USA.

Edited by garmonbozia
Link to comment

To Ostoja lagano završava. Novac je ionako obezvrijeđen, tako da se realno radi o sićuriji.

Link to comment

Najjače je kad Ostoja kaže "moja kompanija daje novac Partizanu", a u kombinacijama sa državom zaradio tipa 100 miliona. I sad je heroj što će 2% toga da vrati kroz Partizan.

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, BWA said:

Navodno je stigla pozivnica.

 

 

Iz sedišta u Barseloni je stigao "vajldkard" za Zvezdu i Partizan, za koji će morati da izdvoje po milion evra.

Specijalna pozivnica sama košta 750.000 evra, dok još 250.000 ide na konto depozita za troškove suđenja .

"Večiti" imaju do sledeće nedelje da odluče da li su spremni da tu sumu i izdvoje, pošto je za tada zakazan sastanak Borda Evrolige.

Osim Zvezde i Partizana, specijalne pozivnice su dobili i ostali klubovi koji nemaju stalnu licencu.

 

Toliko o bitnosti aba lige. Kao i prošle godine kada smo mi bili pobednici. Isto plaćamo i to je to.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...