Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ball Handler

Arijan Lakić

Ball Towser

Zack Leday

Bruno Caboclo

  • Haha 1
Link to comment

Za te pare bih se lepo zahvalio..ponudio mozda pola sume..pa neka zovu CSKA ili Zenit..ili neka nadju neku trecu budalu koja ce im dati tolike pare a da zauzvrat dobije nista. 

 

I ispod dopisao..mrs bre u pizdu materinu

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

to mu dođe nešto malo manje od 15k€ po domaćinstvutm

 

noć, dve u lux hotelu za po tri čoveka

6-7k€ za dnevnice

+ fi za godišnji ugovor

 


pa kako da ne kradu

Link to comment

Nešto mi pade napamet, a zbog čega Žalgiris nije sporan u onim pričama ko otpada ? Jel imaju licencu ili moralna gromada na čelu ove bahate privatne lige (slučajno litvanski državljanin, a nije MŽ) smatra da je takmičenje besmisleno bez jednog takvog giganta koji je skoro svake godine u F4, a kad ode na gostovanje privlači publiku kao Desinger male maturante :coffee:

Link to comment
5 minutes ago, warp said:

Nešto mi pade napamet, a zbog čega Žalgiris nije sporan u onim pričama ko otpada ? Jel imaju licencu ili moralna gromada na čelu ove bahate privatne lige (slučajno litvanski državljanin, a nije MŽ) smatra da je takmičenje besmisleno bez jednog takvog giganta koji je skoro svake godine u F4, a kad ode na gostovanje privlači publiku kao Desinger male maturante :coffee:

 

Zelena suma ima A licencu i jedan je od osnivaca..njima ide deo od ovih 750 tisuca, ako se ne varam

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Zelena suma ima A licencu i jedan je od osnivaca..njima ide deo od ovih 750 tisuca, ako se ne varam

Nek se jebu i oni i liga u dupe

  • +1 1
  • Haha 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

a i šta pokriva 250.000, plate i troškove sudija za prva tri kola?

 

 

Zavisi, moji Grci tvrde da su burazi Pavlos i Tanasis Janakopulos uvek kada je Pao osvajao EL, u te troškove investirali prvo 600 pa 750 hiljada evra. Nešto mi se javlja da je sin/sinovac Dimitris ove godine primenio dobitni recept.

Link to comment

Motiejunas, CEO Evrolige, je inače vlasnik 75% deonica Žalgirisa, 25% je prodao litvanskoj IT kompaniji navodno za 5 miliona. Realno je sredio klub u smislu biznisa i finasija, pre toga je Sabonis bio vlasnik i bukvalno je poklanjao akcije sponzorima samo da ulete neki dinar da se pokriju dugovi. Na kraju je neki oligarh uzeo većinski udeo besplatno, ali se obavezao da vrati dugove što se nije desilo nego je pobegao u Rusiju i Motiejunas se preko ljudi tog lika dokopao akcija, a posle je uzeo i manjinski deo od Sabonisa. 

  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...