Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

Zameni Puntera i Ledeja i ok

 

Ja bih zadržao Ledeja svakako, Naneli je praktično otišao, vrv u Milano kako čujem, ostavio bih i Ponitku i Smita, kao i Trifu, Avrama i Smajlija, kao što je Ted napisao. Pantera volim, iako me je mnogo nervirao ove sezone, mislim da bi mogao da ima oproštajnu sezonu za pamćenje, da bude još bolji nego prošle godine, da ode kao totalni heroj.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
3 hours ago, ToniAdams said:

Zameni Puntera i Ledeja i ok

 

Ledeja sam stavio u grupu za odlazak zbog utiska da je kod njega došlo do zasićenja i da je izgubio onu oštricu i fokus koji je imao. možda grešim, čovek je u sred sezone imao i smrt oca, što je svakako događaj koji može da utiče.

 

odnosno, čini mi se da je njemu potrebna promena sredine i da bi podigao nivo igre na taj način. a nama treba neki njegov pandan, koji bi u Partizanu imao neki fresh start i motiv.

 

pored toga, ako je bio tagretiran od Zvezde pre godinu dana, a pričalo se o tome, pa nije prihvatio, to bi moglo da objasni i napade na njega sa komšijske strane, što su opet stvari koje mogu da utiču na čoveka i poremete ga.

 

ljudi u klubi znaju najbolje kakva je situacija, u kontaktu su sa njim pa će proceniti šta je najbolje. ako ima ponude jakih klubova, presudan je i njegov stav, jer nema ništa gore nego da na silu zadržavaš igrača, pa taman da je Jordan u pitanju.

Edited by Ted
Link to comment

Pa sigurno ga neće zadržati na silu, a deluje mi da bi on mogao da bude lik koji smatra da ima nedovršen posao u KKP, što naravno ne znači da neće dobiti ponudu koju ne može da odbije jbg.

 

Link to comment
Posted (edited)

ako je to njegov stav i želi da ostane u kkp i igra na svom nivou, onda i treba da ostane. utisak koji sam izneo je moj lični, nemam nikakve inside informacije

 

što se Pantera tiče, mislim da bi od njega najbolje tek moglo da dođe, ali pod uslovom da se oko njega posloži odgovarajući roster. ovu sezonu je proveo u nekom magnovenju, kao uostalom i veći deo tima

Edited by Ted
Link to comment

Moram da primetim da nas čerupaju sa svih strana, a leš se još nije ni ohladio.

  • Tužno 1
Link to comment

Bilo bi nefer svu krivicu svaljivati na Pantera, koliko god da je kapiten i kao neki lider, sezona je prosto nakrivo postavljena od samog starta i to je to.

 

Mislim da Doužer nije ništa pokazao zbog čega bih se radovao njegovom ostanku, a Kaboklo je prosto isuviše glup da bi se na njega računalo kao na ozbilljnu varijantu.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
13 minutes ago, copkillah said:

Bilo bi nefer svu krivicu svaljivati na Pantera, koliko god da je kapiten i kao neki lider, sezona je prosto nakrivo postavljena od samog starta i to je to.

 

Mislim da Doužer nije ništa pokazao zbog čega bih se radovao njegovom ostanku, a Kaboklo je prosto isuviše glup da bi se na njega računalo kao na ozbilljnu varijantu.

 

što se mene tiče, pisao sam više puta, krivica osnovna i primarna jeste na stručnom štabu i sportskom direktoru. prosto mi je neverovatno da takva imena, sa takvim iskustvom, sastave tako raštimovan roster i da posle, u toku sezone, ne mogu ama baš ništa da urade da se bar nešto izvuče iz tih igrača. mnogi timovi imaju ups and downs u toku sezone, ali mi smo ove sezone krenuli nizbrdo gotovo od samog početka. do januara/februara nešto sporije, a nakon toga full speed

 

neko osnovno očekivanje za narednu sezonu jeste da se ne ponove greške učinjene prošlog leta, ne očekujem da sve bude savršeno i bez greške, toga nema, biće ups and downs, ali ne sme da bude ovakav strmopič

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

to isto kaže i ostoja, samo malo skromnijim rečnikom

 

Hi Five Whatever GIF by Originals

Link to comment
Posted (edited)

Jel moguće da nismo bili zainteresovani za Nenada Dimitrijevića? MVP ruske lige potpisuje za Olimpiju... valjda nemamo love a i ne uklapa nam se u stil igre bez pleja. Još lik navija za Partizan. Baš bih voleo da čujem razlog da se on agresivno ne pojuri... 

 

Edit

 

Intervju od pre dva meseca:

 

Letos se pisalo o interesovanju Partizana za njegove usluge, a sjajni as ne krije da je veliki navijač crno-belih.

 

- Mene niko iz Partizana direktno nije kontaktirao. Čuo sam da nisu previše zainteresovani za mene

 

Isuse. A pošto vidim da je Miškov igrač sad smo mogli samo da duvamo. Kakvi diletanti vode klub jbt 

Edited by arheolog1981
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

neeee jbt......pa nemoj u Olimpiju, jebaće nas za sve pare

 

doduše ja da potišem za Olimpiju verovatno bi Partizanu ubacio 35p.....što bi bio i ukupan broj poena koje bih ubacio za celu sezonu :)

 

Link to comment

Ma lik je Poljskoj dao 32/8/8 u kvalifikacijama pre neki mesec... za naše organizatore igre je sam Pit Maravič pa da igra u ligi Uzbekistana 

Link to comment
Posted (edited)
9 minutes ago, arheolog1981 said:

Jel moguće da nismo bili zainteresovani za Nenada Dimitrijevića? MVP ruske lige potpisuje za Olimpiju... valjda nemamo love a i ne uklapa nam se u stil igre bez pleja. Još lik navija za Partizan. Baš bih voleo da čujem razlog da se on agresivno ne pojuri... 

 

i mene ovo interesuje......još uvek se sećam one tekme protiv Uniksa valjda, kada nas je urnisao

 

još je čovek grobar 100%, motiva ne može da manjka

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
Just now, Ted said:

 

i mene ovo interesuje......još uvek se sećam one tekme protiv Uniksa valjda, kada nas je urnisao

Ne uklapa se. Praktično domaći igrač koji bi se ložio kao konj na publiku i davao 20 poena u proseku. Šta će nam to? I još zna da prenosi loptu, asistira 5+ po utakmici a i ima tendenciju da daje po 18+ poena u poslednjoj četvrtini nekim tamo Valensijama i CSKA. Budala 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...