Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Posted (edited)
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Nakon što je traženo sa se dvorana isprazni, ekipa crno-belih je dugo čekala na terenu nastavak, da bi službeni predstavnici KK Partizan od sudija dobili informaciju o prekidu i nastavku meča kroz 24 sata.
Tim Partizana se tada povukao u svlačionicu a igrači su dobili slobodno. Kada su se iznenada sudije i igrači Crvene zvezde pojavili na terenu nakon više od sat vremena posle prekida, igrači Partizana su uveliko krenuli svojim kućama.

 

 

Ti isti sluzbeni predstavnici kluba budi siguran da tu informaciju nisu dobili od sudija jer sudije ne mogu takvu odluku da donesu niti bi odluka o nastavku utakmice sa tacnim terminom mogla da bude donesena veceras.Drugacije to malo funkcionise.

Sa druge strane opet ti predstavnici kluba moraju da potpisu delegatski izvestaj ili da odbiju da ga potpisu,tako da ta usmena informacija ne znaci nista.

Nisam naravno ni na jednoj strani samo pokusavam da ti objasnim kako stvari funkcionisu u ovakvim situacijama.

Edited by Блок_64
  • +1 6
  • Hvala 3
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Ma naš svinjac na stranu, Sferopulos je do jaja popizdeo i ne bi me čudilo da ode i nanovo učini kkp konkurentnim.

 

 

Mnogo mi je žao. Primite moje saučešće :violina:

  • Haha 2
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment
Posted (edited)
11 minutes ago, napadaj said:

Ej bre šta oni pišu

 

Mene kad zovu iz suda da mi jave da je ročište odloženo i da ne dolazim, kažem im da mi puste na mejl rešenje suda ili makar informaciju preko zvanične sudske adrese.

 

Ovi kreteni u ovolikoj tenziji i haosu u ligi jednog hohštaplera, ali izuzetno pametnog i stručnog hohštaplera (Kampaco case excluded), nisu u stanju da traže pisanu odluku o nastavku utamice, nego im je neko rekao da se igra sutra i oni bili u fazonu "Ok odosmo mi".

 

 

 

 

 

 

 

Naravno, i zato je ovo vase saopstenje sprdnja. Nije im se ni igrala kls i ko zna na koji su nacin ucjenjeni. Niti im se vracalo u Pionir jer znaju sto bi im Covic priredio posle ovog haosa od veceras. Plus da su nastavili pred praznim tribinama, a navijaci im trazili da ne igraju tako... narednu sezonu bi igrali u pozorisnoj atmosferi 

 

Ovako su dobili jeftin ispis iz kls i mogucnost Zexu Panticu i njegovim svjedocima da vjeruju u teorije zavjere.

Edited by MiddleClass
  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
Just now, warp said:

Nikad to Zoran nije rekao, GTR mu stavlja reči u usta :fantom:

Danas bi rekao "Jbte, ko sve danas navija za Partizan... menjam ime btw"

  • Haha 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

 

Naravno, i zato je ovo vase saopstenje sprdnja. Nije im se ni igrala kls i ko zna na koji su nacin ucjenjeni. Niti im se vracalo u Pionir jer znaju sto bi im Covic priredio posle ovog haosa od veceras. Plus da su nastavili pred praznim tribinama, a naviiaci im trazili da ne igraju tako... narednu sezonu bi igrali u pozorisnoj atmosferi 

 

Ovako su dobili jeftin ispis iz kls i mogucnost Zexu Panticu i njegovim svjedocima da vjeruju u teorije zavjere.

Misli li ko o deci u Leposavicu :cry:

  • Haha 2
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Uskebasi said:

Partizan se sprda sa baristerima i sličnim. Jasno je da svesno nisu hteli da nastave da igraju u uslovima u kojima pudlica odredjuje kad ce da se prazni hala. Ali ovako baristeri imaju priliku da pokazu licemerje, da zastite decu iz Leposavica i da smaraju na ovoj temi do oktobra

Još jedan sa mislima iz gaća, onaj prethodni je ipak bio duhovitiji. I nemoj da vređaš kolege koji su poverovali u saopštenje partizana.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
2 minutes ago, Uskebasi said:

Misli li ko o deci u Leposavicu :cry:

 

Decu iz Leposavica je pominjao Vlade Djurovic, ali stvarno nisam pomno slusao sta je trabunjao

Edited by MiddleClass
Link to comment
Just now, Barrister said:

Još jedan sa mislima iz gaća, onaj prethodni je ipak bio duhovitiji. I nemoj da vređaš kolege koji su poverovali u saopštenje partizana.

Daj neki izvod iz pravila, neki primer iz argentinske druge lige... Malo se potrudi. Ko potpisuje zapisnik, ko saopštava odluku, daj malo činjenica 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Azerbejdzanski krilni centar i Aleksa se sudarili na parkingu, navodno jer ovaj nije teo da mu doda protiv Armanija u zadnjem napadu

Link to comment

Za sve baristere i moralne prvoborce mala napomena - utakmica nije prekinuta zbog pominjanja Teovog deteta nego zbog Vesne Čović.

Link to comment
Just now, goofs said:

Za sve baristere i moralne prvoborce mala napomena - utakmica nije prekinuta zbog pominjanja Teovog deteta nego zbog Vesne Čović.

Pa i Vesna je necije dete :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

moja topla preporuka za izlazak iz ove zone sumraka jeste da se manemo Čovića i njegovih svinjarija. čovek je podlac i to zna svako živo biće i ovde na forumu a i u vasceloj Srbiji, bez obzira za koga navija. naravno, kada podlac naleti na gomilu gluperdi, ishod nije teško pogoditi, na kladionicama se za to i ne daju kvote jer nema neizvesnosti. naše je da ne budemo gluperde i ne ispadamo smešni i naivni. vredi probati

 

fokus da bude na onome što nema veze sa Čovićem, a značajno može da doprinese da se ostvari pobeda na terenu. npr. nije on kriv što niko u kkp ne ume da izvede aut. nije kriv što kkp ne ume da odigra tri krštene akcije. nije kriv ni za defanzivni skok. nije kriv ni za glupe faulove. i tako, može da se napravi poveća lista stvari za koje nije kriv i na koje ne može da utiče. a mi možemo

 

što se tiče pražnjenja hale za uvrede sa tribina, podržavam 100%. prvo upozorenje, ako ne urodi plodom, pražnjenje. pošto sada imamo presedan, ako na sledećoj utakmici Željko ili neko od naših bude počašćen u maniru koji smo videli večeras, idemo napolje odmah i tražimo da se prazni hala.

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Za sve baristere i moralne prvoborce mala napomena - utakmica nije prekinuta zbog pominjanja Teovog deteta nego zbog Vesne Čović.

 

Nazalost tacno, ali su igraci posli u svlacionicu tek kad su gadjani sa tribina.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, jorma shparga said:

Pa i Vesna je necije dete :fantom:


I baka cetvoro unucadi

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...