Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, garmonbozia said:

još i da arena i svi novinari nisu imali istu informaciju da se utakmica nastavlja za 24h, šta bi tek onda bilo, zamisli brt

Nakon što je to rekao spiker. Pri čemu je objavljeno i da partizan ne želi da igra bez navijača. Ta objava spikera je upravo ovome i trebalo da služi. Da se posle pravite nevešti.

 

Zvanično odlaganje se nije desilo, no kao što rekoh, samo nastavite. Svi znamo kako stoje stvari.

  • +1 4
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

nisu u stanju da traže pisanu odluku o nastavku utamice

ti stvarno misliš da uroš nikolić zna da piše

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

U vreme dok prekid traje,komunikaciju sa klubovima vrsi delegat,prvi sudija i sluzbeni predstavnici klubova.Tako da ne brini svi su znali za odluku kakva je.

Nakon što je traženo sa se dvorana isprazni, ekipa crno-belih je dugo čekala na terenu nastavak, da bi službeni predstavnici KK Partizan od sudija dobili informaciju o prekidu i nastavku meča kroz 24 sata.
Tim Partizana se tada povukao u svlačionicu a igrači su dobili slobodno. Kada su se iznenada sudije i igrači Crvene zvezde pojavili na terenu nakon više od sat vremena posle prekida, igrači Partizana su uveliko krenuli svojim kućama.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

ti stvarno misliš da uroš nikolić zna da piše

 

bio bi ovaj fazon 

 

image.png.9d6b586483d6d4089b85ae8c5f24ba37.png

  • Haha 7
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Ovi kreteni u ovolikoj tenziji i haosu u ligi jednog hohštaplera, ali izuzetno pametnog i stručnog hohštaplera (Kampaco case excluded), nisu u stanju da traže pisanu odluku o nastavku utamice, nego im je neko rekao da se igra sutra i oni bili u fazonu "Ok odosmo mi".

 

Bogami, in a hindsight, ja bih uradio baš ovako, idealan način da se završi ova usrana sezona :D

 

  • +1 2
Link to comment

nije ovo trebalo vucicu ali nemoj posle da bude nisam čiko ja ko nekad 

Spoiler

vucic-demonstracije.jpg.6d9a74b7872e529ee6d5f4028c939ee7.jpg

 

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Partizan se sprda sa baristerima i sličnim. Jasno je da svesno nisu hteli da nastave da igraju u uslovima u kojima pudlica odredjuje kad ce da se prazni hala. Ali ovako baristeri imaju priliku da pokazu licemerje, da zastite decu iz Leposavica i da smaraju na ovoj temi do oktobra

 

Ma naš svinjac na stranu, Sferopulos je do jaja popizdeo i ne bi me čudilo da ode i nanovo učini kkp konkurentnim.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Onda stisneš muda i kažeš "Boli nas kurac da igramo ovo vaše sranje bez naše publike", ne blamiraš se ovako tupavim saopštenjem.

 

Nema veze, važno je da je sezona konačno gotova!

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_9274.jpeg.e04f417180468228c29997a08f9b2867.jpeg

 

 

Nikad to Zoran nije rekao, GTR mu stavlja reči u usta :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Ma naš svinjac na stranu, Sferopulos je do jaja popizdeo i ne bi me čudilo da ode i nanovo učini kkp konkurentnim.

 

 

Je li dao neku izjavu?

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

, Sferopulos je do jaja popizdeo 

 

 

 

Sto?

  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...