Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, Choda said:

Posto inace grobarski kop nije kupljen i ne skace kao papren kad se skandira protiv Vucica. :covid19:

Tako je, svi su kupljeni sem Robije. On je iznajmljen.

  • Haha 4
Link to comment

She who mustnt be named

 

Jebe se ko besna 

 

:evil_purple:

 

Ispraticu se sama :lolol:

  • +1 2
  • Haha 2
  • -1 2
  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Siguran sam da ni sam Covic ne zna gde su u pioniru pali i gasi svetlo,ali ako te zanima mogu da ti kazem.

Pa on je verovatno poslao nekog svog potrčka kao što si ti da isključi svetlo, nije išao sam da isključuje. 

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Midgeta said:

 

Da citiram onu telecu glavu "AAA SVE",  kakve zadruge, farme i picke materine, ovo je tru content

 

Umesto toga u fetalnom položaju rida u ćošku.

  • Haha 2
Link to comment
9 minutes ago, garmonbozia said:

Hvala Čoviku što se potrudio da ova Partizanova blam i sramotna sezona ne bude najsramotnija stvar u košarci ove godine. 

Je li lakše? 

 

Znam da nije. 

 

Žao mi je, mnogo. 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Lord Stef said:

Cekaj bre malo, srecom nisam gledao ovaj svinjac, ali ako sam dobro razumeo, mec prekinut zbog vredjanja Covica i gospodje, pa su Zvezdini igraci napustili teren, pa su i nasi posle 40 minuta, pa se ovi sad vratili i kao cekaju da se nasi vrate inace gubimo po difoltu?!? 

 

Da ima mozga u nasoj upravi sad bi iskljucili sva svetla u dvorani pod izgovorom da je crkla sklombocna kod ispravljaca, rekli da su se nasi igraci vaistinu vratili ali ih ovi drugi nisu videli jer jebiga mrak, i otisli kuci a ovi neka se snalaze kako da izadju. Kao Ono kad je Svejk odbio da pise izjavu pozivajuci se na to da je prekonoc zaboravio pisati.

 

Vidjeno sinoc u Titogradu. Otrant iz Ulcinja preko baraza u gostima izborio ulazak u Prvu ligu i simpaticni domacini (Mladost Donja Gorica) su ugasili reflektore kad je krenulo slavlje igraca i navijaca gostiju

 

 

 

Screenshot_2024-06-05-23-24-37-732_com.facebook.katana-edit.jpg

  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Umesto toga u fetalnom položaju rida u ćošku.

 

Da je pametan, otkupio bi KLS  i digao sve na 1 do sad neviđen nivo

  • +1 2
Link to comment
Just now, Barrister said:

Je li lakše? 

 

Znam da nije. 

 

Žao mi je, mnogo. 

 

Nije, al' je lepše znajući da ima ljudi koji opravdavaju Čovićev svinjac. 

  • -1 2
Link to comment

Ovo je sve dosta jako :lolol:

 

Momci uvek je zadovoljstvo ispratiti ovakve momente sa vama, zabava zagarantovana 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Šta sam rekao :lolol:

 

IQ 15 nam je cela uprava :lolol:

 

Moram da se samocitiram, copy Dankan Ajdaho paste ja

 

  

25 minutes ago, napadaj said:

 

Al' prvo je izašla vest da se nastavlja sutra. Smem da se kladim da je Ostojin mali rekao "E gle šta je Sport klub izbacio, ajmo kućama". Košarkaška uprava nam je smešna ko fudbalska.

 

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Nakon što je traženo sa se dvorana isprazni, ekipa crno-belih je dugo čekala na terenu nastavak, da bi službeni predstavnici KK Partizan od sudija dobili informaciju o prekidu i nastavku meča kroz 24 sata.

 

:covid19:

Čović u fazonu:

a-gdje-je-pe%C4%8Dat-gdje-je.gif

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Nakon što je traženo sa se dvorana isprazni, ekipa crno-belih je dugo čekala na terenu nastavak, da bi službeni predstavnici KK Partizan od sudija dobili informaciju o prekidu i nastavku meča kroz 24 sata.

 

:covid19:

Ono: Idite vi kući igraće se sutra. A što mi ostajemo? Pa ono, da malo popričamo, popijemo pivce i to, ne misliš da te palimo valjda?

  • Tužno 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...