Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Posted (edited)
1 minute ago, garmonbozia said:

Ako tri puta kažeš Čović Vesna u ogledalu pojavi se Uroš Nikolić 

 

Ne lazi ljude..sad probao..pojavio mi se Jakovljevic jebeni i kaze "Samo nek je sportski i korektno sve"

Edited by SNARC
  • Haha 2
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Sta ako medju navijacima Partizana u hali ima neka Covic Vesna? Da li su bitna njena osecanja? :fantom:

 

Baš to, samo pokazujem apsurd svega ovoga :D i onda treba da se krvimo oko ovakvih gluposti. Svima je jasno da su navijači debili i da se prekida isključivo zbog Čovića. 

  • +1 1
Link to comment

Jakovljević namazan opasno. Zna na kom je od devet televizora ton uključen. 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Pa, ako ćemo da primenimo tvoju logiku, ni na ovoj utakmici nije Vesna Čović.

 

Eto, vidiš da ti je logika bezvezna.

Ima ta sitnica da postoji čitanje i čitanje sa razumevanjem napisanog. 

Ovo drugo je ponekad baš težak zadatak, pa da ponovim

 

Quote

Vređanje konkretnog deteta je isto kao pevanje glupe navijačke pesme upućene svima i nikome. Hoće to, ali u nekom drugom univerzumu.

 

Evo potrudio sam se malo više.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Ted said:

kakva liga takav i završetak lige

Takav i prvak dodao bih :laugh:

  • +1 6
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Realno 1 treš spektakl, da se samocitiram grand opening i grand closing 

  • +1 1
Link to comment

Mislim da ovako nešto kao čovićeva i vučićeva liga u košarci ne postoji nigde ne svetu, niti je postojalo u istoriji. Praktično je još gora od fudbalske lige.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Da ima mozga u nasoj upravi sad bi iskljucili sva svetla u dvorani pod izgovorom da je crkla sklombocna kod ispravljaca, rekli da su se nasi igraci vaistinu vratili ali ih ovi drugi nisu videli jer jebiga mrak, i otisli kuci a ovi neka se snalaze kako da izadju. Kao Ono kad je Svejk odbio da pise izjavu pozivajuci se na to da je prekonoc zaboravio pisati.

 

:ziga::ziga::ziga:

Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

Samo nastavi, meni je stvarno super ovoliki trud da se izjednače opšte uvrede u navijačkim pesmama i konkretno poimenično vređanje.

Malo da ti otežam, kad bi se prekidao meč zbog takvih navijačkih pesama vi ne biste završili nijedan meč, a ne samo ove sa nama.

 

Ovoliki trud = sedim kod kuće u gaćama i pišem kratke i jednostavne postove da bi mogao da ih razumeš.

  • Haha 5
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Cekaj bre malo, srecom nisam gledao ovaj svinjac, ali ako sam dobro razumeo, mec prekinut zbog vredjanja Covica i gospodje, pa su Zvezdini igraci napustili teren, pa su i nasi posle 40 minuta, pa se ovi sad vratili i kao cekaju da se nasi vrate inace gubimo po difoltu?!? 

 

Da ima mozga u nasoj upravi sad bi iskljucili sva svetla u dvorani pod izgovorom da je crkla sklombocna kod ispravljaca, rekli da su se nasi igraci vaistinu vratili ali ih ovi drugi nisu videli jer jebiga mrak, i otisli kuci a ovi neka se snalaze kako da izadju. Kao Ono kad je Svejk odbio da pise izjavu pozivajuci se na to da je prekonoc zaboravio pisati.

Misliš ovako nešto 

https://sportal.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/nestala-struja-poslednje-tri-sekunde-meca-zvezda-cedevita-da-li-je-bio-faul-ili-ne/2022042015002788259

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Cekaj bre malo, srecom nisam gledao ovaj svinjac, ali ako sam dobro razumeo, mec prekinut zbog vredjanja Covica i gospodje, pa su Zvezdini igraci napustili teren, pa su i nasi posle 40 minuta, pa se ovi sad vratili i kao cekaju da se nasi vrate inace gubimo po difoltu?!? 

 

Da ima mozga u nasoj upravi sad bi iskljucili sva svetla u dvorani pod izgovorom da je crkla sklombocna kod ispravljaca, rekli da su se nasi igraci vaistinu vratili ali ih ovi drugi nisu videli jer jebiga mrak, i otisli kuci a ovi neka se snalaze kako da izadju. Kao Ono kad je Svejk odbio da pise izjavu pozivajuci se na to da je prekonoc zaboravio pisati.

Loše si razumeo, bilo je i bacanja predmeta na teren, čitaj gađanja igrača. Teo je u jednom trenutku stao uz tapacirani deo koša da ga ne bi pogodili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...