Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Smešno je da se za skandiranje prekida utakmica, ali s druge strane mandrili koji skandiraju da će da jebu nečiju ćerku za koju znaju da je beba zaslužuju bar ovoliko.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Papovac said:

kako nemas, jakovljevic izvestava iz prvog lica.

Nije ih bilo prvih 20 - 25 minuta. Ide neka nba reportaža. Mts pretplatnik odustao od gledanja meča jer je verovatno meč odložen. 

Link to comment
Posted (edited)

Da, imam paket s tonom. Kažem ti da su Nedoviću 15 minuta skandirali da će da mu jebu ćerku kopile od nekoliko meseci. Avangardica.

Edited by Malvo
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

možemo mi da pričamo koliko hoćemo i da kukamo.......činjenično stanje je sledeće......odradili su nas svetski na svakom niovu, i na terenu i van njega, mi smo naseli na baš sve i ispali potpuni majmuni......sezonu ćemo završiti uvređeni, poraženi i smešni

 

kardinalno odsustvo inteligencije.....i na parketu i van njega

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Da, imam paket s tonom. Kažem ti da su Nedoviću 15 minuta skandirali da će da mu jebu ćerku kopile od nekoliko meseci. Avangardica.

 

Nedoviću su vređali ženu, ne znam šta si ti to čuo. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Najjaci post, kao onda kad je Fil Anselmo salutirao white power jednom rukom, pa mu roadie digao i drugu da odradi damage control 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Martimis said:

Da,sigurno je Bagzi.

"Pičko Miloše,jebemo ti sve,sve tvoje drugove sa tribine severne,pičke ciganske. Jebemo ti ženu znaj,ali to nije kraj,ćaleta alkosa i ćerku kopile što ne zna čija je...". Bukvalno se preko tv-a čulo. To je trajalo celo prvo poluvreme i tad je trebalo prekinuti utakmicu,a ne sada kad se po ko zna koji put pominje Čovićeva žena što jeste isto ružno. Pesmu za Nedovića i njegovu ženu ne znam,ali sam je isto čuo preko tv-a.

izmisljotina. skoro se nije culo nista citavu utakmicu. tek se culo ovo za covicevu zenu i nista vise na arena premijum 1

cak ni ovaj pavijan jakovljevic to do sad nije spomenuo

Link to comment

Jao, ugrozili su i decu iz Leposavića ovi iz Partizana, ne mogu na spavanje a sutra imaju časove.:laugh:

  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ne treba igrati ovo ponovo nek daju pehar ciganima, da ga nabiju u bulju

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Jel ovaj Djurovic i pre porodicne tragedijebio ovoliko retardiran? 

 

Smrt deteta je strasna stvar i stvarno ga ne treba osudjivati... ali da ne zna gde udara, ne zna

Link to comment

Au kakav je ljudski odron ovaj Jakovljević. Treba ga staviti na topik izborna motivacija 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

možemo mi da pričamo koliko hoćemo i da kukamo.......činjenično stanje je sledeće......odradili su nas svetski na svakom niovu, i na terenu i van njega, mi smo naseli na baš sve i ispali potpuni majmuni......sezonu ćemo završiti uvređeni, poraženi i smešni

 

kardinalno odsustvo inteligencije.....i na parketu i van njega

 

aj ne seri više leba ti, sto puta si rekao da te ne zanima ovaj kkp a prvi dosmrdis da udariš pečat na çokijeve podmetačine :fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

možemo mi da pričamo koliko hoćemo i da kukamo.......činjenično stanje je sledeće......odradili su nas svetski na svakom niovu, i na terenu i van njega, mi smo naseli na baš sve i ispali potpuni majmuni......sezonu ćemo završiti uvređeni, poraženi i smešni

 

kardinalno odsustvo inteligencije.....i na parketu i van njega

 

al' čekaj, probaću da ovo napišem bez prizvuka nekog natkurnjavanja - šta te tera da praviš sranja tokom momentuma koji je jako redak u aktuelnim tekmama na stranu partizana?

to ti je klasična srbska priča, daj da orgijamo sad kada je kraj sezone, yebemo keve i ćerke svima, haha rokanje

 

isto ovako je prekinuta tekma u finalu aba pretprošle godine: skandiranje, ubacivanje tri upaljača na teren i prađnjenje pionira u petoj tekmi

 

jednostavno je hardkor ekipi bilo to verbalno navijačko silovanje prioritet u odnosu na tekmu i ciao.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

A ni pesma "kad si bio dete malo, komšija te silovao" ne postoji, to je isto izmišljeno

 

Pomije od ljudi

Ta pesma se obraća direktno navijačima Partizana jasno je ko dan...

 

Ne vređa nikog od učesnika ili funkcionera, i kao takva ima svoje mesto u majmunarniku zvanom navijačka kultura...

Crvena linija dobrog ukusa bilo bi na primer pominjanje mrtvih igrača Mančester junajteda posle avionske nesreće u Minhenu kada su stoke sa tribina u Engleskoj pevale neku pitalicu o tome Šta to leži na pisti u snegu ? (Utakmice na ostrvu nisu prekidane zbog skandiranja, osim u poslednje vreme za rasističke pokliče)

 

Inače, ako bračni par Čović ne može da istrpi uvrede, neka prestane da dolazi na utakmice, za razliku od svih ostalih koji su bili/jesu vređani, utakmica može bez njih da se odigra...

  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...