Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ubaceno je, i ja sam u dvorani, i blize terenu od njega. Ubacivanje je pocelo posto su pokazali igracima da idu u svlacionicu. A tekma je prekinuta zbog Covic Vesne.. Ali i to je bilo dosta stejdzirano..

  • +1 2
  • Hvala 2
  • Tužno 2
Link to comment

nisam gledao, ali sam vratio da pogledam šta se desilo.

 

Kao prvo, nema opravdanje ni za kakva vređanja, kao ni za gađanje protivničkih igrača. To se valjda podrazumeva da je marva marva i da niko ne pokušava da ih opravda.

 

Činjenice kažu:


Godinama se pevaju odvratne stvari Guroviću, Mačvanu, Obradoviću, evo kažete i da su Teu pevali za ćerku i to je apsolutno odvratno. 

 

Jedino kada se prekida utakmica je kada se skandira Čoviću - što pokazuje licemerje i uticaj koji Čović ima na sudijsku organizaciju. Onda izrevoltirani mandrili posle 10 minuta prekida utakmice zbog skandiranja kreću da gađaju Zvezdine igrače (opet, debili) i Zvezda opravdano povlači igrače u svlačionicu. 

 

A onda /mod edit: neki/ dolaze da morališu, kada ni reč nisu rekli kada je Naneli prošle godine morao da ispravlja kičmu onom što je bio na terenu i pretio igračima Partizana.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

A sad Arena studio, kakvi gadovi jbt. Ovoliki prekid kao da je 200 ljudi ušlo na teren, ne razumem 

Link to comment

IMG_9273.thumb.jpeg.70696d369bb8799e25d97e616b027878.jpeg

 

bagzi bije treću smenu na tw, da potpali kretene

Link to comment

da zna neko da iskoristi momenat da pozove grobariju da nas se skupi još 20 hiljada i da krenemo redom..

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

E, ali ova govnarčina jakovljević saopštava zvanične odluke sudija.:D Verovatno mu je javio čović sms-om šta će sudije da odluče.

I ima gorak ukus u ustima.:D pa kad jedeš čovićeva govna imaš loš ukus u ustima.

Ono što vredjaju Savića, on je kriv zato što je prigovarao sudijama, a i Željko je kriv što ga vredjaju, to mu je rizik posla.

Koliko je govno ova smradina.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne zelim nikome zlo ali ovo govno raspalo jakovljevic... pa ne znam


Ђубретар изботовао све у 16

Link to comment

Ovaj na Areni kaze caskom ce se isprazniti hala, drzava ima revnosne i uvezbane pripadnike mupa...ko je bre ovaj lik???

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

A evo i ovaj drugi govnar djurović poručuje navijačima čovićevim da ima i ta treća utakmica, valjda da se lepo pripreme motkama i štanglama da napadnu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...