Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ta pesma za teodosica je nesto najodvratnije sto su nasi mandrili smislili. Pevana je prvo gurovicu pa zecevicu i sad teodosicu.  

Pevana je i na finalu abe. Da su zbog toga prekinuli imalo bi puno smisla.

 

Ali prekid zbog covic vesne je sranje i rezija.  Necije vredjanje je dozvoljeno a zbog nekog se  odmah prekida utakmica. Pokenjam im se u kriterijum

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

jal mogu jedno pitanje

 

likovi kreću da skandiraju i prave sranja u trenutku kada igramo nešto i odlepili smo se......ako shvatam to je razvoj događaja

 

ako je tako navijači su na nivou tima za koji navijaju.......sumrak mozga

 

iskreno da vam kažem meni je sve ovo skupa mučno i ružno. mi ćemo ove sezone doživeti poraz bukvalno na svim frontovima. potpuna nemoć, bes, unižavanje ugleda kluba, jezivo ružna slika

Ružniju sliku od toga da su pristali da igraju ovaj svinjac ne mogu da pošalju, tako da je ovo sve ništa.

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Strucnjak said:

Trazili su da se prekine neaporsko skandiranje, nista nije ubaceno na teren. Covic Vesni se pevalo 10 minuta pa.su izasli

Povoljno mogu da ti sredim korekciju dioptrije, ozbiljan sam, laserski, ništa ne boli.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

gde si to cuo? bukvalno je utisana publika na tv arena. culo se samo ovo za covicevu zenu

https://sporttuna.online/ka_18

Od sada prati ovaj link. Ovde nema utišavanja tona pa može sve da se čuje. Nisam pažljivo pratio, priznajem. Jurio sam neke dodatne strimove za @kud u maglu Simoviću Kada sam se fokusirao na slovenački link i pojačao ton čuo sam prvo včćpdr a posle toga i čovićvesna pa je onda počelo gađanje klupe zvezde, pa su dotrčali Željko i mislim Avramović da smire publiku ali je ona podivljala skroz i tu više nije bilo leka.

 

Neka isprazne sve i neka se utakmica završi.

 

Link to comment
Just now, Barrister said:

Povoljno mogu da ti sredim korekciju dioptrije, ozbiljan sam, laserski, ništa ne boli.

 

Kao što sam napisao, ubacivanja su krenula kada se ispostavilo da neće da nastave meč zbog skandiranja i kada su počeli da se spremaju da izađu sa terena. Nije opravdanje, opravdanja nema, samo činjenica radi. 

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Kao što sam napisao, ubacivanja su krenula kada se ispostavilo da neće da nastave meč zbog skandiranja i kada su počeli da se spremaju da izađu sa terena. Nije opravdanje, opravdanja nema, samo činjenica radi. 

Vidiš li poruku na koju sam odgovorio. Čovek je napisao "nista nije ubaceno na teren. Covic Vesni se pevalo 10 minuta pa.su izasli"

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

https://sporttuna.online/ka_18

Od sada prati ovaj link. Ovde nema utišavanja tona pa može sve da se čuje. Nisam pažljivo pratio, priznajem. Jurio sam neke dodatne strimove za @kud u maglu Simoviću Kada sam se fokusirao na slovenački link i pojačao ton čuo sam prvo včćpdr a posle toga i čovićvesna pa je onda počelo gađanje klupe zvezde, pa su dotrčali Željko i mislim Avramović da smire publiku ali je ona podivljala skroz i tu više nije bilo leka.

 

Neka isprazne sve i neka se utakmica završi.

 

prekid je nastao na pomen onog cije je ime zabranjeno na sportu

Link to comment
Just now, Barrister said:

Povoljno mogu da ti sredim korekciju dioptrije, ozbiljan sam, laserski, ništa ne boli.

Sedim na 400 skroz sa strane, odavde se ne vidi da je nesto palo. Niko nije pomenuo bacanje predmeta  vec je prekinuto zbog "nesportskog navijanja"

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Barrister said:

Povoljno mogu da ti sredim korekciju dioptrije, ozbiljan sam, laserski, ništa ne boli.

 

Ubacivali su idioti posle 10 minuta prekida. Prekid je bio zbog covic vesne, ne zbog ubacivanja

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Ta pesma za teodosica je nesto najodvratnije sto su nasi mandrili smislili. Pevana je prvo gurovicu pa zecevicu i sad teodosicu.  

Pevana je i na finalu abe. Da su zbog toga prekinuli imalo bi puno smisla.

 

Ali prekid zbog covic vesne je sranje i rezija.  Necije vredjanje je dozvoljeno a zbog nekog se  odmah prekida utakmica. Pokenjam im se u kriterijum

Ti što su to pevali za Teodosića mi ne bi više kročili u halu, stoka bezrepa.

Ali, koliko je čović govno vidi se po tome da njega briga za to, mogu da svakom pevaju šta hoće, samo njega i ženu mu ne smeju da vredjaju. Boli njega stojko za Teodosića i što njemu pevaju.

  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Zašto bi se on obraćao navijačima? Da li se neko iz protivničkog tima obraćao navijačima kada je on bio vređan? 

Zato što se posle svakog poraza seti da priča o nesportskim dešavanjima i tvrdi da on uvek reaguje na nesportske stvari.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Barrister said:

tvrdi da on uvek reaguje na nesportske stvari.

slažem se, licemer, trebalo je da reaguje kada su njega vređali zvezdini navijači. 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

hoće çoki da se kurci? da gasi crno beli svet? da naručuje vredjanje zeljka obradovića? da ćuti na "kad si bio dete malo"? i sad place ko picka kad mu prozivaju jaču polovinu koja je kao i ćorava pudlica generator zla i mrznje? 

mrs bre u pičku materinu govno coravo :fantom:

  • +1 2
  • Haha 2
  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ubacivali su idioti posle 10 minuta prekida. Prekid je bio zbog covic vesne, ne zbog ubacivanja

I to ne sporim, ali kolega forumaš tvrdi da ništa nije ubačeno na teren, i to još kaže da je u dvorani. 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...