Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

Kakav je gospodin Željko, on na mnogo gore uvrede na sopstveni račun nije ni pomišljao da izvede ekipu. 

 

Dva univerzuma :fantom:

 

Jes vala, Zeljko turcine je gore od jebanja Teove 6-godisnje cerke 

  • Hvala 4
Link to comment
Just now, assignment said:

Zar se nije ubacivalo na teren, nemoguće je da prekidaju samo zbog skandiranja, to bi bija novina....

 

 

Ne kvari im srecu

Link to comment

Imbecilno je to skandiranje na mnogo nivoa, ali eto, gore je vređati ženu kriminalca nego najvećeg trenera ikada. 

 

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Zar se nije ubacivalo na teren, nemoguće je da prekidaju samo zbog skandiranja, to bi bija novina....

Ubacivalo se na teren. Gađana je klupa zvezde, videlo se. Krenuli su Željko i mislim Avramović da smiruju navijače. Ali bilo je kasno, otrgnuli su se kontroli.

Samo nisam video šta je povod. Pretpostavljam neka sumnjiva sudijska odluka.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, FPLS said:

 

Jes vala, Zeljko turcine je gore od jebanja Teove 6-godisnje cerke 

gde si to cuo? bukvalno je utisana publika na tv arena. culo se samo ovo za covicevu zenu

  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

 

Jes vala, Zeljko turcine je gore od jebanja Teove 6-godisnje cerke 

 

Pa o tome ti pričam, za to se ne reaguje, a za VČ se reaguje. Prekidao bih za bilo kakve uvrede na račun učesnika. 

  • +1 3
  • -1 3
Link to comment

Trazili su da se prekine neaporsko skandiranje, nista nije ubaceno na teren. Covic Vesni se pevalo 10 minuta pa.su izasli

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ubacivanja na teren su krenula nakon što se shvatilo da neće da nastave utakmicu dok ne prestane skandiranje. Kontam da mogu da idem gajbi, verovatno će da isprazne sve. 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ne bih imao ništa protiv da mene lično vrijeđaju, ali zaista ne razumijem idiote koji nekome vrijeđaju porodicu. 

Edited by Jesper23
  • +1 5
Link to comment

Pevalo se Teodosićevoj ćerkici da je kopile,Nedovićevoj ženi da je kurva,a vi i dalje upoređujete to sa "Željko Turčine".

  • +1 2
  • Hvala 4
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Kakav je gospodin Željko, on na mnogo gore uvrede na sopstveni račun nije ni pomišljao da izvede ekipu. 

 

Dva univerzuma :fantom:

Gađanje svim i svačim ne vidiš? Željko je luzer teški, ne želi čak ni da se obrati navijačima. Proradili kompleksi od sedmice.

  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, Martimis said:

Pevalo se Teodosićevoj ćerkici da je kopile,Nedovićevoj ženi da je kurva,a vi i dalje upoređujete to sa "Željko Turčine".

 

U vrednosnom sistemu severne tribine, to je uvreda na istom nivou. Za tebe i mene verovatno ne mogu ni da se porede, ali gledaj ko to skandira, pa prema tome meri. 

  • +1 1
  • -1 5
Link to comment

jal mogu jedno pitanje

 

likovi kreću da skandiraju i prave sranja u trenutku kada igramo nešto i odlepili smo se......ako shvatam to je razvoj događaja

 

ako je tako navijači su na nivou tima za koji navijaju.......sumrak mozga

 

iskreno da vam kažem meni je sve ovo skupa mučno i ružno. mi ćemo ove sezone doživeti poraz bukvalno na svim frontovima. potpuna nemoć, bes, unižavanje ugleda kluba, jezivo ružna slika

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

Gađanje svim i svačim ne vidiš? Željko je luzer teški, ne želi čak ni da se obrati navijačima. Proradili kompleksi od sedmice.

 

Zašto bi se on obraćao navijačima? Da li se neko iz protivničkog tima obraćao navijačima kada je on bio vređan? 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...