Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Aha, kad vredjaju Željka ne prekida se utakmica, ali zbog čovića i njegove govnarske žene da.

  • +1 3
  • Haha 3
  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Kakav je gospodin Željko, on na mnogo gore uvrede na sopstveni račun nije ni pomišljao da izvede ekipu. 

 

Dva univerzuma :fantom:

  • +1 10
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Ahahah, govna su otišla sa terena.:D

a neko je ocekivao drugaciji rasplet. pa to je neporazeni tim, najbolji u istoriji.

Link to comment

Ja da sam Čović meni bi imponovalo ovo sto skandiraju...

 

Zajebavam se naravno pre nego mi skoče za vrat. Idiotski je ovakvo skandiranje.. A i brate dosadna je fora više 

  • +1 1
Link to comment

Zar se nije ubacivalo na teren, nemoguće je da prekidaju samo zbog skandiranja, to bi bija novina....

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Papovac said:

a neko je ocekivao drugaciji rasplet. pa to je neporazeni tim, najbolji u istoriji.

Pa to, posle svega i onih šema sa zapisničkim stolom, ostalo je još samo ovo. Ustvari, možda još i da naredi čović žandarmeriji da ispendreče igrače Partizana.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Jel bilo nešto posebno ili samo standardni repertoar?

 

Zanimljiv presedan da se zbog vređanja prekida derbi. Čudno da ga nije bilo pre.

 

I da budem jasan, što se mene tiče neka peva ko šta hoće dokle god nisu neka naci i faš sranja. Doduše i ja kad idem biram šta pevam, pa npr ne pojem o Bulama, Vesni, Brankici, B92 i generalno preskačem rusko-kosovski ciklus.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...