Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Posted (edited)

Meni je džiberski da se sportista proziva sa džiberima iz publike, a kad posle toga ne da ne plodi još jače nego igra lošije onda nije samo džiber nego i mentol koji radi na svoju štetu. Još mator konj, bezveze totalno. 

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, Heaviside said:

Meni je džiberski da se sportista proziva sa džiberima iz publike, a kad posle toga ne da ne plodi još jače nego igra lošije onda nije samo džiber nego i mentol koji radi na svoju štetu. Još mator konj, bezveze totalno. 

 

U pitanju je lik čija žena bukvalno prosi na instagramu da ovaj dobije minutažu, mnogo je zajeban

Edited by Nikodije
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Heaviside said:

Meni je džiberski da se sportista proziva sa džiberima iz publike, a kad posle toga ne da ne plodi još jače nego igra lošije onda nije samo džiber nego i mentol koji radi na svoju štetu. Još mator konj, bezveze totalno. 

Dečko dao 3p pre prozivanja, završio sa 17p.. možda u nekom koordinatnom sistemu to jeste lošija igra :blink:

Link to comment

To mu je druga trojka bila, nisam gledao statistiku a utisak mi je bio da je bolji bio pre toga. Svakao džiberski potez ali nemam ništa protiv toga što se tebi dopada taj gas.

Link to comment
Posted (edited)

Gledam i svoje drugare grobare/cigane, da ne bude samo da je do godina pa da popujem zbog toga.

 

Koji je svima vama kurac onako kolektivno. 

 

U toku meča bukvalno sve mogu da razumem, to je druga stvar.

Edited by Milošica
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

 

I zbog ovog skakanja na leđa čitava drama :laugh:

 

A ima i nekih milozvučnih reči Najvećeg Svih Vremena upućenih Aleksi...

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Sa ovom serijom poraza smo uspeli nemoguće a to je da damo malo bitnosti i KLS utakmicama. Ostalo ne mogu da komentarišem jer nisam gledao niti planiram da gledam, doduše ovo gore i zadnji napad iskače na sve strane. Zadnji napad standardni Ledejev šut samo je za pola koraka omašio gde treba da stoji.

 

A ovo prvo naravno da nije faul. Jer kada bi to počelo da bude faul, bezbedno je reći da bi palo toliko brzo prilagođavanje da ne bi bilo ni 3 skoka u napadu po timu na celom meču, jer ni dovoljno bilo da se ovaj niži baci unapred i gotovo.

 

U svakom slučaju nebitno takmičenje, Aj da vidimo dokle će da ide ovaj niz...

Link to comment
6 hours ago, VuleJ said:

Ono sa cime mozemo svi da se slozimo ovde je da je 7:0 za trenera poput Zelimira Obradovic ipak malo bruka. 

 

Nije tačno, od tih sedam poraza je šest pretrpeo u privatnim ligama, samo je onaj u kupu praaaavi poraz.

  • Haha 1
Link to comment

 

 

 

"Skakanje na leđa" by Dankan 

 

U tom istom rulebook-u bi verovatno Karterovo preskakanje onog Francuza na OI bilo suđeno kao skakanje na glavu i isključenje 

  • +1 6
Link to comment

klasična kompenzacija za stvari koje su suđene nekoliko minuta pre toga, kada ste se tako vratili sa minus 7 ili koliko

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

moguće, iskreno odlazio sam i dolazio do TV-a i ovu situaciju sam video u live-u, nego mi komična argumentacija 

 

suđenje je bilo loše (ono 5-minutno većanje sa zapisničkim stolom posle TO je šlag na tortu), ali ako jubilarni 17. put ne iskoristiš poslednji napad na meču, jbg ne meže oborknez da bude glavni krivac za poraz 

  • +1 8
Link to comment

ma nema tu neke argumentacije. sve i svašta je bilo a onda je ona panična kontra anđušića, gde je bacio loptu o ivicu table & bacio se na dedu koji se jako brzo za njegove performanse povlači, tj izbegava kontakt, bio faul odbrane pa dve tehničke - i onda su sudije samo čekale neku priliku da to iznivelišu

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

 

 

 

"Skakanje na leđa" by Dankan 

 

U tom istom rulebook-u bi verovatno Karterovo preskakanje onog Francuza na OI bilo suđeno kao skakanje na glavu i isključenje 

 

:)

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...