Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Kako bih ti rekao, bas slabo ovde ljude zanima u kom si ti fazonu...

 

tjah, ne slazem se.

  • Haha 6
Link to comment
Posted (edited)
2 minutes ago, uini said:

 

tjah, ne slazem se.

Kako bih ti rekao, bas slabo ovde ljude zanima sa.cim se ti slazes

evo blok64, cekamo ga da nam otkrije cari srpske lige i (samo) upravljace

Edited by bradilko
  • -1 1
Link to comment

Ono sa cime mozemo svi da se slozimo ovde je da je 7:0 za trenera poput Zelimira Obradovic ipak malo bruka. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

ne nego mi objasni zasto nije partizan igrao tu ligu a sad he igra. ti si znalac, ja nisam pa daj info.

daj i ko je u upravi te lige, ko su sponzori i slicno, sve znas, objasni nama koji ne znamo, 

 

Samo da se razumeo par stvari pre nego sto ti odgovorim.Nisam ja neko ko je nepriajtelj Partizana ja sam samo neko ko voli kosarku i zeli da joj u ovoj usranoj zemlji menadzera,kombinacija i politike bude bolje ali na zalost to se nece desiti.

Evo recimo ti za kls krvis Covica.Apsolutno se slazem sa tobom da takvima ne treba da bude mesto u kosarci (kao ni Ostoji).

Da bi shvatio dokle je to otislo.Finale kadetske lige Srbije su igrali Partizan i Mega.Ja navijao za Partizan svim srcem jer mi se ta mega ozbiljno penje na kurac sto za ovu pricu nije ni bitno.Partizan je pobedio i osvio ligu.Znas ko je prvi izasao iz hale i nije zeleo da gleda dodelu medalja igracima Partizana.Predrag Danilovic.

 

Osnivanjem kosarkaskog kluba podnosis i molbu za prijem u okruzni savez i na kraju u kss.Ako te prihvate a prihvate te onda postoje neka i pravila tog saveza.Da recimo ako napustis neko takmicenje svojevoljno klub moze da ti bude kaznjen od izbacivanja iz saveza do toga da opet kreces od beton lige.Samim tim ako nemas seniorski tim u kss-u prvoj b ili prvoj b ligi ni mladje kategorije ne mogu da ti igraju najjaca takmicenja i lige koje organizuje kss,vec regionalna takmicenja.

 

Ako mene pitas da li je liga ( u smislu kvaliteta dobra) jeste,da li nesto treba menjati u smislu organizacije da i te kako,ali za to je potrebna saradnja izmedju klubova a ne mrznja.

 

Ko je u upravi lige

https://kls.rs/menadzment-kls/

 

A Partizan nije igrao jer mu se moglo na zalost to je jedan od razloga.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Samo da se razumeo par stvari pre nego sto ti odgovorim.Nisam ja neko ko je nepriajtelj Partizana ja sam samo neko ko voli kosarku i zeli da joj u ovoj usranoj zemlji menadzera,kombinacija i politike bude bolje ali na zalost to se nece desiti.

Evo recimo ti za kls krvis Covica.Apsolutno se slazem sa tobom da takvima ne treba da bude mesto u kosarci (kao ni Ostoji).

Da bi shvatio dokle je to otislo.Finale kadetske lige Srbije su igrali Partizan i Mega.Ja navijao za Partizan svim srcem jer mi se ta mega ozbiljno penje na kurac sto za ovu pricu nije ni bitno.Partizan je pobedio i osvio ligu.Znas ko je prvi izasao iz hale i nije zeleo da gleda dodelu medalja igracima Partizana.Predrag Danilovic.

 

Osnivanjem kosarkaskog kluba podnosis i molbu za prijem u okruzni savez i na kraju u kss.Ako te prihvate a prihvate te onda postoje neka i pravila tog saveza.Da recimo ako napustis neko takmicenje svojevoljno klub moze da ti bude kaznjen od izbacivanja iz saveza do toga da opet kreces od beton lige.Samim tim ako nemas seniorski tim u kss-u prvoj b ili prvoj b ligi ni mladje kategorije ne mogu da ti igraju najjaca takmicenja i lige koje organizuje kss,vec regionalna takmicenja.

 

Ako mene pitas da li je liga ( u smislu kvaliteta dobra) jeste,da li nesto treba menjati u smislu organizacije da i te kako,ali za to je potrebna saradnja izmedju klubova a ne mrznja.

 

Ko je u upravi lige

https://kls.rs/menadzment-kls/

 

A Partizan nije igrao jer mu se moglo na zalost to je jedan od razloga.

 

  • +1 1
Link to comment

Od cigana je gotivan jedino middle brat. Dobro i nikodije  i rahmatata al oni su grobari

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

ček bre ovde se raspravlja kako je kls čovićva liga

 

pa šokovi

:rolf:

  • +1 2
  • Haha 3
  • Tužno 2
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Od cigana je gotivan jedino middle brat. Dobro i nikodije  i rahmatata al oni su grobari

 

Middle je najgotivniji generalno, to se ne dovodi u pitanje, ali gotivan je i Uini meni bas, ne znam sto ste se okomili na coveka

 

I Valk je gotivna, moja virtuelna keva :lolol: :wub:

 

 

  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment
32 minutes ago, Midgeta said:

Ne dirajte uinija bre, bas je gotivan cojk

Ali dosadan je kao dizenterijski proliv.

  • Haha 1
  • -1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
34 minutes ago, ZokiAsov said:

Od cigana je gotivan jedino middle brat. Dobro i nikodije  i rahmatata al oni su grobari

tesko je teci gotivan

mozda zdjavo im reci ko u onom vicou

Link to comment
51 minutes ago, napadaj said:

I treba da izgubimo kad ono malo govno Anđušić glumi LeBrona posle dva koša u drugoj četvrtini. I nadam se da će onoj njegovoj idiotskoj ženi kojekakvi naši manijaci da se nakače na Instagram barem tri meseca i samo da ga vređaju po ceo dan.

Brate mili, pa Đuša se barem pojavio na tekmi.. plus se nije kurčio celoj hali, nego se pozdravljao sa konkretnim mandrilima

 

Uvek podrška za napušavanje  najmentolskija prva 3 reda publike u svetu sporta

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...