Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, ToniAdams said:

jel žocika sad nekakav rekorder u skoru sa yveydom u jednoj sezoni?

 

Gori od Fmp-a bukvalno

  • Haha 6
Link to comment
7 minutes ago, Tresko said:

I opet šema sa zapisničkim stolom, dobro im prošlo u ABA pa se usladilo. Još dali zvijezdi 7 tajmauta. 

Ali opet, ko ih jebe što su uopšte pristali da igraju ovaj čovićev svinjac.

 

Ako mozes da pojasnis kako je kls coviiceva liga.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

ali brate

 

da me pre godinu dana neko pitao dal je verovatnije da će Zvezda da nas dobije sedam puta za redom ili da će Monika Beluči da mi zakuca na vrata u petak veče i kaže "želim te".......ja bi reko da je Monika verovatniija

Ti bi trebalo malo više da veruješ u sebe.

  • +1 1
Link to comment

bem li ga, dal je rekorder il nije, to znaju statističari

 

na kraju krajeva nije toliko ni bitno.....sport je to, dođu dve, tri dobre sezone i ode sve ovo u zaborav

 

ali sa aspekta ovog trenutka, sezona je bukvalno epic fail......toliko jadno da je zapravo postalo smešno, kao oni klipovi na YT 

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ako mozes da pojasnis kako je kls coviiceva liga.

aj nam ti pojasni cija je to liga i zasto je partizan nije igrao  ovih par godina i zasto je igra ove sezone. zar ti nije cudno sto ove sezone partizan igra ovu ligu i to dan posle izbora u beogradu? i kad je objavljeno da ce partizan igrati ovu ligu.

jedno je kad te bike glas a drugo je sta si..

  • Haha 2
Link to comment
30 minutes ago, ZokiAsov said:

Otisao na poluvrmenu na termin, sad cujem da su nas pokrali najstrasnije, klasika


horor je bio. na panteru ni ovde nije sviran faul. to sto lazić igra na njemu nije košarka već neki drugi sport. ako ja lažem, foto ne laze

image.thumb.png.47404169a1853e21c1d101216d91b71d.png

  • Haha 4
  • Hvala 2
Link to comment
15 minutes ago, Tresko said:

I opet šema sa zapisničkim stolom, dobro im prošlo u ABA pa se usladilo. Još dali zvijezdi 7 tajmauta. 

Ali opet, ko ih jebe što su uopšte pristali da igraju ovaj čovićev svinjac.

 

Ne znam koliko su bas imali izbora da li ce da igraju...

Link to comment

Za godinu dana ima da bude "Ko bi pomislio da ćemo posle onakve promašene sezone u svakom smislu da osvojimo EL" :fantom:

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Ne znam koliko su bas imali izbora da li ce da igraju...

 

ja sam u fazonu da ne morate nista da igrate.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ne znam koliko su bas imali izbora da li ce da igraju...

 

pa realno i nismo igrali kls, samo smo se stvorili u polufinalu, a od ovih što su igrali kls nema nikoga u polufinalu. ova liga nije fer, najbolje prođu ovi što u njoj ne učestvuju :D

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

aj nam ti pojasni cija je to liga i zasto je partizan nije igrao  ovih par godina i zasto je igra ove sezone. zar ti nije cudno sto ove sezone partizan igra ovu ligu i to dan posle izbora u beogradu? i kad je objavljeno da ce partizan igrati ovu ligu.

jedno je kad te bike glas a drugo je sta si..

 

Evo da ti pojasnim.Vlasnici lige su klubovi izmedju ostalog i Partizan.

Na svakom sastanku lige je bio prisudan i neko iz Partizana,kome je omoguceno (kao i svakome drugom) da da predlog kako ce liga biti bolja i vidi kurca nikada nista predlozeno nije.

 

Vidis upravu si to sa Partizanom je presedan i te kakav i prosao je nekaznjeno i bez posledica.

 

Sada ostaje da objasnis kako je Coviceva liga.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

I treba da izgubimo kad ono malo govno Anđušić glumi LeBrona posle dva koša u drugoj četvrtini. I nadam se da će onoj njegovoj idiotskoj ženi kojekakvi naši manijaci da se nakače na Instagram barem tri meseca i samo da ga vređaju po ceo dan.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Evo da ti pojasnim.Vlasnici lige su klubovi izmedju ostalog i Partizan.

Na svakom sastanku lige je bio prisudan i neko iz Partizana,kome je omoguceno (kao i svakome drugom) da da predlog kako ce liga biti bolja i vidi kurca nikada nista predlozeno nije.

 

Vidis upravu si to sa Partizanom je presedan i te kakav i prosao je nekaznjeno i bez posledica.

 

Sada ostaje da objasnis kako je Coviceva liga.

ne nego mi objasni zasto nije partizan igrao tu ligu a sad he igra. ti si znalac, ja nisam pa daj info.

daj i ko je u upravi te lige, ko su sponzori i slicno, sve znas, objasni nama koji ne znamo, 

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

ja sam u fazonu da ne morate nista da igrate.

 

Kako bih ti rekao, bas slabo ovde ljude zanima u kom si ti fazonu...

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...