Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, smooth.Op said:

Užas. Lik se kao pijan sapliće celo drugo poluvreme i on će da reši Davidovca jedan na jedan. Napravi bre livadu za Avramovića nek ide na obruč nek pogine. Jooooj klinktone 

Izvodi mu Panter loptu, i dva puta se vidi da je ideja da je Ledej dobije. Prvi put je bio faul pre pasa. 

E sad što 999% nije bila ideja da Ledej završi to je drugi par opanaka :D Al ti kao trener ako ne vidiš da je ovaj u june modu i odlučiš da on uopšte učestvuje u napadu... serem vam se u ton film 

Link to comment

Na kraju sam odustao od gledanja. Svi strimovi bili katastrofa, radi 5 sekundi pa ne radi 30, pakao. Avg samo izbacuje neke blokove za neka virus sranja. Nema leba da se borim sa tim govnima.

 

Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Izvodi mu Panter loptu, i dva puta se vidi da je ideja da je Ledej dobije. Prvi put je bio faul pre pasa. 

E sad što 999% nije bila ideja da Ledej završi to je drugi par opanaka :D Al ti kao trener ako ne vidiš da je ovaj u june modu i odlučiš da on uopšte učestvuje u napadu... serem vam se u ton film 

Pa ok al realno su svi bežali od lopte kao i skoro svaki put ove sezone

  • +1 2
Link to comment

Otisao na poluvrmenu na termin, sad cujem da su nas pokrali najstrasnije, klasika

  • -1 2
Link to comment

Gledao sam samo kraj, imal' ko da mi objasni ono jedno bacanje Ledeja kod faula bez lopte, kako to ide u FIBA pravilima, nesportska ili tehnicka?

Link to comment
Just now, Ted said:

šta bi.....opet smo izgubili zbog sudija......sedmi put uzastopno :D

 

 

reci tebra, kadar nevera!

 

  • -1 1
Link to comment

Arena samo fali ćokija da pozove da analizira, posle ova dva pacijenta... zvezdina revija

 

Jedino što mi nije jasno što Smit nije bio u završnoj petorci, umesto Trife

  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)

ono sa ledayom je stvarno bilo sumnjivo na kraju ali posto je zach leday, kontam da ga je pravda svetosavlja sustigla i sve je okej. lik treba da dobije tehnicku na podbacivanju za svaku cetvrtinu, pa je ovo nekakva kompenzacija.

Edited by uini
  • +1 3
  • Hvala 1
  • -1 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

reci tebra, kadar nevera!

 

 

ma imao sam pametnija posla no da gledam ovo

 

nego, ako neko zna Ostoju, leba vam, prenesite mu da malo smanji ulaganja......ne valja ovo se velikim budžetom, ode i rezultat i ugled i sve u kurac.....igrači beže

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Željk007

 

ali brate

 

da me pre godinu dana neko pitao dal je verovatnije da će Zvezda da nas dobije sedam puta za redom ili da će Monika Beluči da mi zakuca na vrata u petak veče i kaže "želim te".......ja bi reko da je Monika verovatniija

  • Haha 4
Link to comment

I opet šema sa zapisničkim stolom, dobro im prošlo u ABA pa se usladilo. Još dali zvijezdi 7 tajmauta. 

Ali opet, ko ih jebe što su uopšte pristali da igraju ovaj čovićev svinjac.

  • +1 4
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...