Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Karo nas Bruuunoo karo nas Bruunooo

 

Koja sprdačina na kraju ispade ovaj Andrejev pokušaj da preko Partizanovih rezultata išutira Čovića iz Zvezde :lolol:

 

 

  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, ZokiAsov said:

Samo da sve prodje dobro na rocistu to je sad najbitnije

 

odigraće Brunov tim brzu tranziciju, advokat će da napravi blokadu na sudiji, a Bruno da prikuca porotu

  • Haha 1
Link to comment

Ček Bruno odlazi iz kluba koji treba da igra euro kup u klub koji će igrati Evroligu ne mo gu će!

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Valjda im je dužan neku lovu. Ne znam da li je bila žalba ili nešto slično. Nestao je bio i iz Ulma ali su ga ubedili da se vrati.

 

mislim da je venezia tuzila fibi i bruna i partizan a da je odluka i dalje pending, mozda tripujem.

Link to comment

Pokusavam da skontam ne samo ovu sada sagu oko Kobokla nego i to ranije sa Venecijom sto je bilo a da ne odlazim na eksterne sajtove. Citam i skontam lijepo da je bio u Veneciji pa iz Venecije u Partizan i onda dodje nekako Ulm, zbunim se, odem na eksterni sajt (wikipedija jbg) i vidim da Venecije nema na listi ekipa za koje je igrao. Tek mi tada ne bi nista jasno, pa sam morao detaljnije da istrazim. Haos jbt, covjek pravi meksicku sapunicu od karijere.
Uglavnom, kada je Partizan u pitanju, bio je dobro pojacanje kada je dosao, djelovao je kao bas ono sto Partizanu treba na poziciji 4 koja je svakako skripala sa Sailijem, a nakon toga se nekako stopio sa ostalima. Ako je znao da treba ici na rociste ili sta vec (ja bih sacekao da cujemo i njegovu stranu price), samo je trebao reci da bi drugi stranac usao umjesto njega, ali sta je tu je. Koga nema bez njega se moze i mora. 

Link to comment

Mislim da on nije odigrao niti jednu utakmicu za Veneciju, potpisao je pre SPa, onda odradio odličan turnir i odmah tražio bolju priliku/ugovor i samim tim ušao u sukob sa klubom.

Link to comment

Ti ugovori sa igracima su bas jebena stavka,i lagani su za raskidanje isa jedne i sa druge strane.

Prostim jezikom receno igraci ne primaju plate 12 meseci vec u najboljem slucaju 8 ili 9 meseci (koliko traje sezona).

Ajde da zanemarimo slucaj brazilca pa kls je zavrsen pre vise od dva meseca ligaski deo.Na pocetku je bilo da prvih pet ekipa idu u super ligu uz klubove iz Aba lige to je jos 8 utakmica.Nakon sto je se liga zavrsila doneli su odluku da samo prvi i drugi idu u super ligu.

Zamisli sada slucaj nekog Vrsca,Zlatibora,Slobode...koji su potpisali igrace na deset meseci a i moraju da im isplate svih deset meseci naravno a kls sa pripremam trajao osam.

 

Ne znam kakav je ugovor imao Kabloko ali sam negde siguran da je Partizanu najmanji problem njegova mesecna plata.Jebiga ako se klubovi kaznjavaju za neisplacene plate,ne da im se da registruju nove igrace.....pa daj brate neku kaznu i za idiota kome se digne kurac ode i ne javi se nikome.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

:D kupljeno

 

Mora da vuce ka bloku kako si mislio drugacije :D

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

 

Mora da vuce ka bloku kako si mislio drugacije :D

 

Više akcenat na ovom "loko" :)

 

World Cup Reaction GIF by FIFA

 

 

Link to comment

Ala je pala kvota na domaćina, izgleda da Anđušić mora opet u Kevinove cipele. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...