Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Posted (edited)

a što bi u Orlandu bilo ročište za dete koje ima u Brazilu

 

cela priča je sumanuta, sve i da ima ročište i hoće da ide, o tome mora da obavesti klub unapred i dobije dozvolu. a i sama ročišta se ne zakazuju porukom preko Vibera, aj dođi sutra na ročište pls + smajli sudski čekić, nego se dobije poziv ranije

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Nema šta, ukleta sezona. Čak smo uspeli da izskautujemo jedinog crnca sportistu koji neće da bude absent/deadbeat father :dry:

 

Ovo je poslednji ekser u kovcegu realno :dry:

 

Link to comment

sledeće godine da kombinujemo tim

 

par muslimanima ako može, pa kad dođe špic sezone da pola tima ne spava, nit pije vodu i jede zbog Ramazanskog posta

 

nekoliko crnaca, ali sa sudskim postupcima preko bare u toku

 

par naših sa slavsko/splavarskim sklonostima (ovo verovatno već i imamo)

 

i Bog da nas vidi

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

a što bi u Orlandu bilo ročište za dete koje ima u Brazilu

... sa kečerkom iz Foče. Jbg, morao sam. Nadrealna sezona i sva događanja u njoj. Baš je bio skup velikog broja pogrešnih lobanja. 

  • Haha 3
Link to comment
16 minutes ago, Facundo Orellana said:

... sa kečerkom iz Foče. Jbg, morao sam. Nadrealna sezona i sva događanja u njoj. Baš je bio skup velikog broja pogrešnih lobanja. 

 

Sve stoji, ali imaju neviđen entertainment value :lolol:

  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Facundo Orellana said:

Baš je bio skup velikog broja pogrešnih lobanja. 

 

Prevedeno na srpski: eto, desilo se... 

 

Izvinjavam se što pitam, a el ima neko odgovoran za rasipanje gomile para na te nakrivo nasađene karaktere? 

 

Recimo 

905063_savicpromocija-10_ls.jpg

 

Link to comment
8 hours ago, Ted said:

a što bi u Orlandu bilo ročište za dete koje ima u Brazilu

 

cela priča je sumanuta, sve i da ima ročište i hoće da ide, o tome mora da obavesti klub unapred i dobije dozvolu. a i sama ročišta se ne zakazuju porukom preko Vibera, aj dođi sutra na ročište pls + smajli sudski čekić, nego se dobije poziv ranije

 

Ostaje samo neizvesno da li je ročište na Kopakabani, Ipanemi ili Prainji

Link to comment

Sta god da je..mislim da je dobro po nas. Ako je zaista pitanje o rocistu za dete, iz dubine pretkomora se nadam da ce odluka po dete biti najbolja, koji god roditelj morao to da istrpi.

 

Sto se tice KKP..Bog nas je pogledao..Bruno je imao jos godinu dana ugovora a to sto se sam izvlaci, bez obestecenja na nasu stetu i bez obaveze da ga izdrzavamo, trpimo ili sta vec jos godinu dana..to je super srecna okolnost.

  • +1 3
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

btw, mislim da tužba venecije na temu prelaska u partizan još nije rešena, so there's that, also

Link to comment
18 minutes ago, uini said:

btw, mislim da tužba venecije na temu prelaska u partizan još nije rešena, so there's that, also

Valjda im je dužan neku lovu. Ne znam da li je bila žalba ili nešto slično. Nestao je bio i iz Ulma ali su ga ubedili da se vrati.

Link to comment
9 hours ago, Ted said:

a što bi u Orlandu bilo ročište za dete koje ima u Brazilu

 

cela priča je sumanuta, sve i da ima ročište i hoće da ide, o tome mora da obavesti klub unapred i dobije dozvolu. a i sama ročišta se ne zakazuju porukom preko Vibera, aj dođi sutra na ročište pls + smajli sudski čekić, nego se dobije poziv ranije

 

Pa i rociste moze da bude organizovano preko zooma, ne zivimo u srednjem veku. Kako se onaj lik sto mu je oduzeta dozvola javio iz kola? Dobro, taj je u toj situaciji ispao gluplji i od Bruna...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...