Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

A sad bez zajebancije, ovo sam odavno napisao, možda i previše drvlja i kamenja na Žoca, glavni problem ekipe ove sezone bio je nizak BB (pa ne samo taj) IQ.

 

Bruno i Smajli ni sobna temperatura, a kamo sreće da su jedini. Teško je igrati smislenu košarku sa ljudima koji jednostavno ne mogu da skapiraju šta se od njih traži.

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Jbg, on je sastavljao taj tim. Mada mislim da ni on nije očekivao da ovoliko IQ ide u minus :D 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment

Pa siguran sam da nije. Ali jbg, valjda je postojao neki skauting.

Link to comment

hahahahahahahahahahahaha......pa kkp je jebeni šou :ziga:

 

kakva sezona.......za anale. uspeli su da nadmaše i fkp

 

lepo sam ja rekao, nemojte praviti Braunšvajg na steroidima......nit Braunšvajg valja, nit su steroidi dobri. dajte za početak igrače koji barem imaju predstavu gde su došli

  • +1 2
Link to comment

ako se nešto drastično ne promeni u sportskom sektoru, naredne dve sezone biće kao i ove tri.....ništa

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Makar je dobra zajebancija :D

 

E a sto je Ostoja zacepio cenu karata za finale KLS :lolol:

Edited by Midgeta
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

ako se nešto drastično ne promeni u sportskom sektoru, naredne dve sezone biće kao i ove tri.....ništa

 

Jel bi radije da bude kao druga ili kao treca sezona?

Link to comment

Mogao bi Bodiroga opet da pomene da niko nema garantovano mesto u EL, čisto da malo ova ometena duhovitost splasne... 

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Pa da vidimo po čemu ćemo pamtiti otišle igrače

 

PJ - kucanje na Tašu, po koji šut sa poludistance i to što je zapravo suprotno od composure. Čim veze dva brza faula za njega je gotova utakmica.

 

Kaminski - Jedan derbi, po koji bljesak, dosta specijala za finiš napada ili četvrtine koji su završeni bačenom loptom u reket koju on nije mogao da dohvati i moj lični favorit, pola sezone sudaranja sa saigračima prilikom iskakanja

 

Bruno - pre svega po glupim, brzim i nepotrebnim faulovima. Onim koji se ne mogu opravdati čak ni u žaru navijanju dok se gleda sa tribine. Uz generalnu neinteligenciju, počev od potpisivanja ugovora sa EK timom pred SP i svega što je usledilo posle, pa one gluposti gde ode na finale LŠ sa Yagom a posle potpuno nepotrebno izmišlja da se ne viđaju odavno pa sve do ovog odlaska zbog reprezentativnih obaveza dok mu prvi plej repke ne ide na isto. 

 

Naneli - po tuči što je šteta jer je ove sezone imao neke jako dobre partije. Doduše da budem iskren i da nije bilo tuče deluje da nije bio planiran za još jednu sezonu.

  • +1 2
Link to comment

Ali sa vedrije strane ima prostora u timu a slobodni agenti su za sada De Kolo, Šabaz, MJ, Caanan, Motley, Lundberg, Ibaka, Harper, Klajburn...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...