Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Panter i Ledej 3,5-4 miliona zajedno, u ovoj utakmici u proseku 15 minuta i 7,5 poena. Nadao sam se da će za KLS svi ameri biti van protokola, jer i ovo što igraju je težak kriminal. 

Link to comment

naravno da treba navijati da uđemo u finale......treba nam to finale, može da bude lekovito

 

nema bolje prilike da dokažeš da nisi pička.....ili da jesi.....pa izvolte 

Link to comment

Željko je više puta večeras rekao: "Sram vas bilo" i to je otprilike to.

 

BTW tehničku su mu dosudili dok se tim rečima obraćao igračima, nije mi to bilo baš najjasnije, ali ok.

 

Jedini pozitivan momenat na utakmici je kada su Bobi i Jović zamajavali Smajlija tokom himne.

 

Link to comment

Losi igraci a Zelimir top. Zreo je za otkaz.

 

Izgubiti od Alimpija pred 20k. Sfero 6-0+ metla. Jedino tih par meseci prosle sezone, ostalo ispod proseka.

 

Radonja bi pokidao sa ovim timom, bar Top8.

 

Smit mu ne igra EL minut pa finale 20m+.

 

Nijedan igrac nije iznad proseka ove sezone, stavise.

 

Promasio je centre i nije im nasao uloge.

 

Dajte mu plaket, zlatan sat i otkaz.

  • +1 1
Link to comment

A i ne mora da piše češće.:D

 

U ovom slučaju ko jebe Žoca a i ostale u klubu što su pristali da uopšte igraju ovaj ultra svinjac čovićev.

Da ga podjebava neko govno čovićev sudija. Lepo su rešili da potpuno taj svinjac ignorišu, i sad su pojeli govno, pa nek jedu do kraja i nek ćute.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

Željko je više puta večeras rekao: "Sram vas bilo" i to je otprilike to.

 

iskreno, meni je ovo baš poražavajuće.....i verovatno govori o stanju unutar rostera. mada je i sam Željko nagoveštavao kuda to ide, još tamo u januaru

 

poveliki posao čeka sve u klubu na leto. stanje u kkp mi trenutno ne izgleda ništa bolje od stanja u fkp

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

iskreno, meni je ovo baš poražavajuće.....i verovatno govori o stanju unutar rostera. mada je i sam Željko nagoveštavao kuda to ide, još tamo u januaru

 

poveliki posao čeka sve u klubu na leto. stanje u kkp mi trenutno ne izgleda ništa bolje od stanja u fkp

 

Ja želim to da svedem na lošu selekciju, prosto se skoro ništa nije poklopilo, nije se stvorila hemija i to je to. Ne zaboravi, prošle sezone si bio bukvalno na korak od F4, ne može da bude baš toliko loše stanje. Plus na sve to, dodaj i mentalni zamor posle promašene sezone, malo kome se tu sada stvarno igra, pogotovo ne ovo revijalno takmičenje.

Link to comment
Posted (edited)
17 minutes ago, copkillah said:

 

Ja želim to da svedem na lošu selekciju, prosto se skoro ništa nije poklopilo, nije se stvorila hemija i to je to. Ne zaboravi, prošle sezone si bio bukvalno na korak od F4, ne može da bude baš toliko loše stanje. Plus na sve to, dodaj i mentalni zamor posle promašene sezone, malo kome se tu sada stvarno igra, pogotovo ne ovo revijalno takmičenje.

 

i ja bih voleo da svedem na nešto jednostavno, ali nekako ne mogu. nismo čak ni imali selekciju u pravom smislu reči, većina ekipe je ostala, doveli smo zamene za par igrača koji su otišli, nije bilo elemenata koji bi nagoveštavali ovakav polom. nešto drugo je tu trulo. mentalni zamor i revijalno takmičenje ni su snu ne mogu da budu opravdanje za brukanje kluba. to je samo loš izgovor.

 

završava se trogodišnji Žaljkov mandat, i objektivna ocena svega jeste, kad sabereš i oduzmeš, vrlo negativna. niko živ ne može da me ubedi da je Željko zadovoljan sa ove tri godine (ja lično mislim da je ekstremno nezadovoljan i sobom i rezultatima), niti je bilo koji navijač zadovoljan ukupno viđenim u tri godine (šta god pričao). EL nije došla kao posledica terena, nego kao posledica trenerovog autoriteta. sa terena smo malo šta konretno doneli, jedan trofej.

 

nadam se da će ovaj drugi mandat da bude bolji u svakom pogledu.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

neki dajdzest cele sezone je ona sinocna kontra 2 na 1, andjuse i avrama - e, kako je to zavrsilo, takva nam je i sezona i kraj iste.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Nebojsa said:

neki dajdzest cele sezone je ona sinocna kontra 2 na 1, andjuse i avrama - e, kako je to zavrsilo, takva nam je i sezona i kraj iste.

Bila je dobra i u prvom mecu, kada idu Avram i Smajli 2 na 1 i Avram kao baci o tablu da ovaj prikuca. Ako ih tu Zeljko nije zadavio, nikada nece.

  • +1 4
Link to comment
15 hours ago, booyaka said:

Ide Partizan ka još jednoj zaradi u Areni.

Partizan ipak odlučio da zaradi manje, igra se u Pioniru.

Link to comment

"Imam ja još nešto da kažem.... Nisu baš okolnosti za konferenciju za štampu...Ovo prvi put doživljavam u karijeru, ali ova liga je takva. Sada se sve pokazuje, prvi put u karijeri doživljavam da se sudijama obraćam na Vi, a oni meni na Ti i to šikarniranje nikada nisam doživeo u karijeri, a doživljavam u ovim godinama. Kaže mi sudija: "Sedi dole, pusti mene da sudim". Gde mu ja najnormalnije govorim. Takva je liga, ali to sam već nagovestio. U tom smislu nemam iznenađenja. Sve ovo sam očekivao. Evo delegat je tu. Video je sve. Bio je za stolom sa kojim imam dobru komunikaciju, video je kako je sve izgledalo, ali protiv nekih stvari se očigledno ne može", završio je Obradović.

 

Opasno sikaniranje trenera, pitam se kada hvata i davi Smajlagica, jel mu barem persira?

  • Haha 4
Link to comment

Valjda će i da skapira da ne može da se pravi gospodin u blatu. 

  • +1 4
  • Haha 2
  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...