Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

8 minutes ago, copkillah said:

Doužer je baš ispao kita od pojačanja na više nivoa.

 

Gde misliš da je pokazao karakter? Bukvalno je par puta pokazao da može nešto više i to je to, ja sam ozbiljno razočaran.

Spojio je par nekih tekmi kada su Pantera bolele obe noge, a ja sam sklon da verujem da tu leži i glavni problem ove sezone.. Uglavnom su svi bolje igrali dok je Panter bio na klupi. Mislim da to vuče korene iz svlačionice i da on nije lik za kapitena, kao i da nije trebalo otimati se sa Barsom oko njega i toliko ga preplatiti. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

 

Doužer je baš ispao kita od pojačanja na više nivoa.

 

Gde misliš da je pokazao karakter? Bukvalno je par puta pokazao da može nešto više i to je to, ja sam ozbiljno razočaran.

 

nije odigrao dobro drugi deo sezone, samo ne bih lose partije izjednacavao sa karakterom, pogotovo kada ekipi ne ide dobro a igrac prvi put igra van nba, kod trenera koji je zahtevan

 

eto recimo papapetrou, provereno igrac sa dobrim karakterom, timski igrac a ima i skilla. da ga je neko gledao samo u partizanu, mogao je taj neko da napise da nema karakter npr.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Obrnuto, Aleksa je zahvaljujući igrama u reprezentaciji došao do svoje igre u Partizanu. Kari je pokazao kako ga treba koristiti.

Isto tako je Ataman pokazao kako Micića treba koristiti, ali ni Radonja, ni Šaras ni Kari nisu uspeli do kraja to da implementiraju.

Link to comment
Posted (edited)

Micić je u punom sjaju kad zna da neće ići na klupu posle dve greške i kada ima slobodu u igri, koju je i dobio od Atamana(mada dobar je on bio i kod Šarunasa).

 

Aleksa je isto takav, ali prosto nije talenat u rangu Micića. To i može psihološki da se postavi u reprezentaciji, da se podredi ekipi, posebno što on igranje za repku i posmatra kao neki rat, ali na nivou cele sezone uopšte nisam siguran da bi mu cvetale ruže ni sa Karijem.

 

Meni je on u klupskoj košarci idealan za jednog od glavnih igrača neke EC ekipe.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
11 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ko prenosi Megu? Pustite neki link pls.

Samo Arena prenosi, nemam predstavu za linkove za domaće utakmice 

  • Hvala 1
Link to comment
52 minutes ago, uini said:

eto recimo papapetrou, provereno igrac sa dobrim karakterom, timski igrac a ima i skilla. da ga je neko gledao samo u partizanu, mogao je taj neko da napise da nema karakter npr.


baš divno da si pomenuo papapetrua, da mi je neko rekao posle prošle sezone u partizanu to za janisa, prvo bih pomislio da je čovek slep, ako bih se uverio u suprotno bilo bi mi jasno na keca da se dotični razume u košarku ko marica u kriv …..

 

ili pod tri, da je odgledao plafon jednu utakmicu u sezoni, eventualno dve

Link to comment

Više se pljuvalo po Papapetruu nego što su ga hvalili grobari i baš ste spominjali bezmudost i niko nije žalio kada je otišao.

Link to comment
58 minutes ago, uini said:

 

nije odigrao dobro drugi deo sezone, samo ne bih lose partije izjednacavao sa karakterom, pogotovo kada ekipi ne ide dobro a igrac prvi put igra van nba, kod trenera koji je zahtevan

 

eto recimo papapetrou, provereno igrac sa dobrim karakterom, timski igrac a ima i skilla. da ga je neko gledao samo u partizanu, mogao je taj neko da napise da nema karakter npr.

papapetru je ono sto kazu role player. nije on odigrao lose u partizanu samo su neki ocekivali da ce on uzimafi ne znam koliko suteva i ne znam kakva cuda praviti. odigrao je on solidnu sezonu kod nas kao i ovu u pao-u.

meni je ponitka malo razocarenje u napadu. sa niim se pokusalo i da prevodi loptu i da malo organizuje napad ali nije islo. 

ocrkivao sam malo vise protagonizma u napadu, malo vise dupetom malo vis esuteva, kretnji za sut, a ne sakrivanje po coskovima i bezanje od lopte.

morao je ponitka bolje u napadu.

no sve je pomereno bilo u partizanu ove sezone. niko nije bio u svojoj igrackoj zoni pa ni ponitka i zato nije pruzio svoj max.

videcemo za dalje.

ne pravimo sad od papapeetrua ne znam da je sta napravio. npr mitoglu me je odusevio. pik & pop, kao onaj stari trojkas sto je igrao u severnoj karolinia posle u sijetlu. malo se salim ali po meni je on junak pao-a. imao je onu trojku kad je sve odigrano kako treba i na vreme i kad vidis gde ide lopta na kraju , ucosak ovom prilikom, i blejis ali mitoglu nije odigrao do kraja vec je uzeo za 3 i pogodio. to mu je bila 3 za 3 trojka kad je bila frka. pre si mogao sve da promasis ali 3 od 3 kad je trebalo. to je staristika, prava

 

Link to comment

papa je unosio armaturutm u reket, nije tu bilo laganih poena, u napadu su se pravili blokovi za pantera i nanelija i još dosta toga

on, zek i matijas

 

pa se ti ušetaj u reket majčin sine

  • +1 3
Link to comment

Mojih 5 centi sto se tice rostera za ovu godinu: prvo ako ti je glavna meta Mirotic onda produzis Lesora a ne Ledeja to mi nije jasno sta je Zeljko planirao kako bi igrao sa njima dvojicom. Da ste zadrzali Lesora lakse bi nasli cetvorku nego peticu. Druga greska je Douzer i nemanje klasicnog pleja i to me uvek cudilo zasto i dalje mi nije jasno.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Mojih 5 centi sto se tice rostera za ovu godinu: prvo ako ti je glavna meta Mirotic onda produzis Lesora a ne Ledeja to mi nije jasno sta je Zeljko planirao kako bi igrao sa njima dvojicom. Da ste zadrzali Lesora lakse bi nasli cetvorku nego peticu. Druga greska je Douzer i nemanje klasicnog pleja i to me uvek cudilo zasto i dalje mi nije jasno.

Lesor je već pred kraj sezone pušten/otišao u Pao. Ledej je produžen posle iznenadnog ostanka Pantera, verujem da ne bi ostao da je Panter završio u Barsi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...