Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

to ste imali i u prvoj godini, kamoli sada.. i te pare su zagarantovane u odnosu na ono pod radonjom ili vujosevicem, kad se dobijalo po 5m al to je bilo, kad dobijete dobili ste..:fantom:

Link to comment
10 minutes ago, radnik said:

Reče mi jedan coek... ima par meseci, 15m za plate igraca + ŽO trener, je uslov EL za 5 god ucesca. 

Bas da ispratim, zna li sta. 

 

Bez garancija za arenu ne može. 

To je jako bitan faktor. A ne pitamo se tu mnogo dugoročno... 

Link to comment
4 hours ago, uini said:

^to ti je onaj zonficj, mi smo 11i a vi 16i, daklem, bolji.

-ivo andric ili zheljko

 

ne, to je zonfitj koji ima veze samo sa vama, a ne sa nama. a tiče se grčevite borbe na život i smrt za plasman tamo i decenije ničega tamo

 

ima malo komike, priznaćeš

 

realno, najveći uspeh naših timova u EL, od Duletovog f4, jeste Partizanov prošlosezonski. vi ste puno učestvovali, ali nije baš da ste puno doneli :tongue:

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

 

ne, to je zonfitj koji ima veze samo sa vama, a ne sa nama. a tiče se grčevite borbe na život i smrt za plasman tamo i decenije ničega tamo

 

ima malo komike, priznaćeš

 

realno, najveći uspeh naših timova u EL, od Duletovog f4, jeste Partizanov prošlosezonski. vi ste puno učestvovali, ali nije baš da ste puno doneli :tongue:

Imali smo i mi identičan plasman vašem iz prošle sezone. 

Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

Oni su de kubertena bas bukvalno shvatili

Tamo gde može jedino do trofeja KKP i KKCZ, a to je ABA baš i ne.

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

to ste imali i u prvoj godini, kamoli sada.. i te pare su zagarantovane u odnosu na ono pod radonjom ili vujosevicem, kad se dobijalo po 5m al to je bilo, kad dobijete dobili ste..:fantom:

Profesionalni forumski smarac.

Tvoje radno mesto, po najnovijoj sistematizaciji.

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Imali smo i mi identičan plasman vašem iz prošle sezone. 

Kako beše izgleda trofej EL za šesto mesto?

  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Kako beše izgleda trofej EL za šesto mesto?

 

nije baš sex-y, ali je dosta lepši od onog za 16. :tongue:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, Ted said:

 

ne, to je zonfitj koji ima veze samo sa vama, a ne sa nama. a tiče se grčevite borbe na život i smrt za plasman tamo i decenije ničega tamo

 

ima malo komike, priznaćeš

 

realno, najveći uspeh naših timova u EL, od Duletovog f4, jeste Partizanov prošlosezonski. vi ste puno učestvovali, ali nije baš da ste puno doneli :tongue:

Dobiješ šampiona EL dve u gostima i petu vodiš 15+ razlike na poluvremenu. A u aba ne može brejk. Boltauzer znate. Mrš 

Edited by smooth.Op
  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment

stavljate maske, nadiru inficirani žocitisom

 

Happy Mask GIF by SWR3

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

ne, to je zonfitj koji ima veze samo sa vama, a ne sa nama. a tiče se grčevite borbe na život i smrt za plasman tamo i decenije ničega tamo

 

ima malo komike, priznaćeš

 

realno, najveći uspeh naših timova u EL, od Duletovog f4, jeste Partizanov prošlosezonski. vi ste puno učestvovali, ali nije baš da ste puno doneli :tongue:

 

pa i pre tog duletovog mutin/kimetov f4 & zeljkov/prof nikolic titula

 

za cca 35 godina

 

izmedju svega toga tanko

to valjda i govori koliko je tesko napraviti nesto, cak i kada si kompetentsn sa lovom & talentom, mada sam mislio da je to jasno, kao i sto je jasno da je partizan imao povremeno uspeha a zvezda uopste.

 

moj reply je bio o necem drugom ali sam zaboravio o cemu a mrzi me da se vracam :/

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

pa i pre tog duletovog mutin/kimetov f4 & zeljkov/prof nikolic titula

 


dule ima i gent i pariz od f4

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...