Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 24. 5. 2024. at 12:35, Filozof manijak said:

Stigla i definitivna potvrda, KKP i sledeće godine nastupa u najprestižnijem evropskom košarkaškom klupskom takmičenju:

 

 

dzabe vam pisanje burek novinara, zvezda igra pa igra el, a ostali nek se poredjaju kako hoce..:fantom:

Quote

So practically Crvena Zvezda has a spot for next season and Partizan is waiting, with three more candidates, Virtus Bologna, ALBA Berlin, and Valencia to get one of the three remaining wildcards, One of them will be left out with the situation being as described by Eurohoops two months ago.

 

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1676595/the-aba-league-champion-has-priority-for-the-wildcards/

  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment

znači jedno mesto od 15. do 18. u EL je zauzeto......ostali neka se poređaju kako hoće

  • Haha 5
Link to comment

Dejan Bodiroga added with a smile: “They don’t have a wild card, but they have the priority to get the spot”.

 

:laugh:

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Uskebasi said:

Dejan Bodiroga added with a smile: “They don’t have a wild card, but they have the priority to get the spot”.

 

:laugh:

 

brojiloga uvazio sugestije i malo pazljivije proucio sopstveni pravilnik™

Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

 

brojiloga uvazio sugestije i malo pazljivije proucio sopstveni pravilnik™

Sa osmehom :laugh:

Link to comment

Ali ganci koji kao narikace kukaju preventivno vec danima, iako im niko nije rekao da ne igraju el. Sta znam, slatki su

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Sta znam, slatki su

vodi ih kući…

:coffee:

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Ali ganci koji kao narikace kukaju preventivno vec danima, iako im niko nije rekao da ne igraju el. Sta znam, slatki su

dapache, mi od starta tvrdimo da je zvezda sigurna,  a vi preko fegeltijinih tekstova i ostalih burek novinara pokusavate da predstavite da je obratno, cak sam vam nudio i opklade, al niko ne sme..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Reče mi jedan coek... ima par meseci, 15m za plate igraca + ŽO trener, je uslov EL za 5 god ucesca. 

Bas da ispratim, zna li sta. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...