Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Posted (edited)
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

arena & b92

nema na b92

 

dajte neki link ako imate.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Veruj mi da ne želiš da gledaš ovo. 

Ljudima koji su došli da ovo uživo isprate treba dati besplatne sezonske 

  • +1 1
Link to comment

razlika u budzetu 20m, a mega izgleda kosarkaskije u svakom aspektu igre, stranci  ko da namerno nerviraju robiju..:fantom:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ovi klinci u Megi grizu za svaku loptu kao da ima život zavisi od toga...

Link to comment
16 minutes ago, cartman said:

Veruj mi da ne želiš da gledaš ovo. 

Ljudima koji su došli da ovo uživo isprate treba dati besplatne sezonske 

 

Ma nema veze, želim da gledam jer volim Partizan. Gledao sam skoro sve utakmice dok su bili travojed i šćepa treneri, što onda da ne gledam ovaj silikonski Partizan.

 

Ono što sam uspeo da vidim do sada u ovom iseckanom linku koji pratim je da ne igraju odbranu.

Dajte neki normalan link.

  • Wub 2
Link to comment

mozemo li mi da postanemo mega? 

igramo samo aba ligu, dovodimo klince iz evrope i budemo avangarda. kao zalizani?

kad smo mi slali igrace u nba igrali smo i evroligu.

Link to comment
35 minutes ago, Shaq said:

lidej ubio igraca mege, sudije ne sviraju nista, pustaju kontru partizana:laugh:

:kme:

Link to comment

Ne pamtim ovako slabu posetu, kontam da će isti broj ljudi biti u ponedeljak kada Mega bude domaćin 

 

Panter, uprkos statistici, bio očajan u prvom. Digao se malo u drugom, ali deluje da i on samo jedva čeka da se sezona završi. 

  • +1 1
Link to comment

Mene čudi da je i ovoliko publike došlo. I u Pioniru kod komšinice slaba poseta.

Link to comment
11 hours ago, copkillah said:

Ne pamtim ovako slabu posetu, kontam da će isti broj ljudi biti u ponedeljak kada Mega bude domaćin 

 

Panter, uprkos statistici, bio očajan u prvom. Digao se malo u drugom, ali deluje da i on samo jedva čeka da se sezona završi. 

Ramštajn bio. Sve i da ne ideš na koncert treba se probiti do Arene i nazad zarad u bukvalno svakom smislu nebitne utakmice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...