Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, Milošica said:

kod nas idu patetične priče o "Željku koji radi bez ugovora" i "Sferu kojem je nakon osvajanja ABA povećana plata sa 320 na 400k".

 

ja sam odavno čuo da je sfero 330k

 

izvor dosta socijalno inteligentan, blizak upravi

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, uini said:

sve se slazem, samo sto znamo obojica da to nije nikakva ekskluziva navijaca partizana, ima te ekipe koja je u misiji i kod zvezdasa i kod partizanovaca

@Shaq

agree to disagree

ako pricamo o ovom forumu, sa zvezdine strane samosvesnost o situaciji je nebo i zemlja u odnosu na fenove partizana.. vecinski po stavovima gotovo da nema razlike izmedju onoga sto se pise na juznoj tribini i onoga sto partizanovi fenovi pisu ovde, missim vecina ih i pise tamo, samo ovde pokusavaju da glume gospodu™ al lose im ide..

Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Nisam baš siguran, recimo Lazić u Zvezdi čini mi se da nema baš protokolarnu funkciju, ko što je nisu imali Novica ili Pera kod vas.

Ma razumem na šta ciljaš naravno, samo mislim da je manje bitno da li je neko takav kapiten ili ne. 

 

A meni Panterov majndset opasno ide na kurac, i neka bude da toj odavno opšteprihvaćenoj definiciji kapitena, on svakako ne pripada.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Žoc je imao nešto manje od milke po prvom ugovoru koliko znam, sada verujem da je nešto više od milke.

 

Sfero nešto manje od milke.

eto o tome pricam..

znaci zelko je dosao za nesto manje od milion, a do tada nije imao ispod 3m, a sfero koji je dosao na pola sezone isto ima nesto manje od milion? pa dal si realan:laugh:

sfero nije imao blizu miliona ni kad je vodio ekipu na f4 el..

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

agree to disagree

ako pricamo o ovom forumu, sa zvezdine strane samosvesnost o situaciji je nebo i zemlja u odnosu na fenove partizana.. vecinski po stavovima gotovo da nema razlike izmedju onoga sto se pise na juznoj tribini i onoga sto partizanovi fenovi pisu ovde, missim vecina ih i pise tamo, samo ovde pokusavaju da glume gospodu™ al lose im ide..

 

tjah, samo su drugačiji kriterijumi nego tamo + ima više partizanovaca nego zvezdaša ovde u odnosu na reciprocitet tamo

ali isti pimpek, imho.

Link to comment
6 minutes ago, Midgeta said:

A jel imaju prevoz i topli obrok?

 

ako su studenti onda imaju, markicu i bonove za obrok u menzi studentskog doma

  • +1 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

eto o tome pricam..

znaci zelko je dosao za nesto manje od milion, a do tada nije imao ispod 3m, a sfero koji je dosao na pola sezone isto ima nesto manje od milion? pa dal si realan:laugh:

sfero nije imao blizu miliona ni kad je vodio ekipu na f4 el..

Da.

 

A @Ryo je potpuno u pravu za ono juče, useravaš temu 24/7.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

eto o tome pricam..

znaci zelko je dosao za nesto manje od milion, a do tada nije imao ispod 3m, a sfero koji je dosao na pola sezone isto ima nesto manje od milion? pa dal si realan:laugh:

sfero nije imao blizu miliona ni kad je vodio ekipu na f4 el..

 

zašto bi sferopulos i željko imali pribliđnu lovu? minuli rad kaže da je željko euroleague goat a sferopulos jedan od dobrih euroleague trenera

ogromna je razlika u reputaciji, to je sve okej

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

zašto bi sferopulos i željko imali pribliđnu lovu? minuli rad kaže da je željko euroleague goat a sferopulos jedan od dobrih euroleague trenera

ogromna je razlika u reputaciji, to je sve okej

I Teov minuli radi je jedan od EL GOAT igrača pa ima platu otprilike u rangu Ponitke.

Link to comment

mislim tj siguran sam da je žoc ove prve tri sezone bio u kkp znatno ispod tržišne cene

 

ako je ćavi paskval oko 1.5m kako se pisalo oko ove patke za efes onda jebiga, žoc ne mere biti manje

 

isto mi je 330k premalo za sfera, nisam baš to progutao tek tako

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

ako su studenti onda imaju, markicu i bonove za obrok u menzi studentskog doma

 

Malo li je na ovu skupocu, realno

 

Link to comment
Just now, Midgeta said:

 

Malo li je na ovu skupocu, realno

 

 

znaš kakvo je slonovo uvo tamo

 

samo zbog njega bi se vratio na redovne studije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...