Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Shaq said:

ono sto partizani ne mogu da utuve u glavu, to je da mesto u el nece dobiti na konto zvezde..

dakle zvezda ide u el, ide i kkp verovatno al to nece biti preko™ zvezdinog mesta, pa vi sad analizirajte situacije ostalih timova..:fantom:

 

Ko kaže da je na vaš račun? Ja samo kažem ono što je svakome jasno, kakav ko status u EL ima. Osim ako niste naprasno promenili priču koju sami forsirate, pa više niste 13. 16. prase u EL nego ste odjednom postali neki mezimci.

 

Link to comment

Da dodam da Dubai nema šanse da igra sledeće sezone EL. 

 

Tako da će stvari ostati kakve jesu kad smo mi u pitanju.

 

E sad da vidimo šta ume uprava i Savić (kome kurca ne verujem ich).

 

Zanima me na koju foru misle da dignu cene karata, jesmo mi budale ali ne baš tolike... Za Istoku bilo bi najpametnije da ostavi iste karte i kaže fejlovali smo, idemo dalje. Ne sviramo cene karata.

Link to comment

Sumnjam da ce podici cenu karata u ovoj situaciji, ali generalno je i besmisleno sada nagadjati o tome, jer se nece znati do sredine avgusta..

 

Prva stvar koja utice na sklapanje tima jeste info da liigramo EL ili ne.  Kontakti koje su nasi ostvarili sa potencijalnim pojacanjima se zasnivaju na tom uslovu..

Link to comment
28 minutes ago, *edited by mod said:

. Ponitka je jos izvesniji za odlazak, samo posle PAO i Partizana ne vidim ga u EL timu.

 

moj utisak navijača zvezde u finalnoj seriji - ponitka je jedan od tri-četiri igrača kojih sam se plašio (još i leday, punter, avramović) & jedini koji je u kontinuitetu serije isporučivao.

po meni bi trebalo to da bude signal da se ponitka ne samo zadrži, već i da mu se dodeli primerenija uloga.

 

ali radujem se ako ne bude tako.

 

za 90% ostatka posta se slažem ( :

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Dubai je prijavljen za EK, ne za EL sledeće sezone.


Dubai u nekoj Euro takmičenju :isuse:

Al Ajde, kad može Makabi, mogu i oni. 

Link to comment
9 minutes ago, uini said:

 

moj utisak navijača zvezde u finalnoj seriji - ponitka je jedan od tri-četiri igrača kojih sam se plašio (još i leday, punter, avramović) & jedini koji je u kontinuitetu serije isporučivao.

po meni bi trebalo to da bude signal da se ponitka ne samo zadrži, već i da mu se dodeli primerenija uloga.

 

jesi razmišljao da uđeš u profesionalne trenerske vode?

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

jesi razmišljao da uđeš u profesionalne trenerske vode?

 

nisam.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, dragance said:


Dubai u nekoj Euro takmičenju :isuse:

Al Ajde, kad može Makabi, mogu i oni. 

Dubai još nema bukvalno ni ime a da ne idemo dalje u igrače ili stručni štab. Koliko ležerno se tome pristupa, možda prepišu KLS za EK i odrede da se Dubai NoNames takmiče tek od plejofa EK. Jer može im se a i nije kao da u EK ima neko ime koje će da se pobuni.

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Slazem se..sutra ce se odrzati skup povodom odigravanja finala fudbalskog kupa. Bice prisutni gradjani, necemo obracati paznju na navijacku pripadnost. Sta mislis, hoce li biti nekih povika kontra tuzilastva ili ministarstva pravde povodom ovog slucaja, koji je juce izazvao ozbiljnu buru i nezadovoljstvo ? 

 

Drago mi je da se ne razumemo.

Link to comment
24 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

molim te nemoj da nam na ovom svetom topicu deliš svoje retardirane drugare, dobronamerne psihologe u pokušaju, ostavi to za svoja četiri zida, hvala, nadam se da si razumeo

 

 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...