Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kanda bi se obradovao da dodju Nemci i organizuju nas..

 

u košarci može.....nisu džaba svetski prvaci

 

u politici, neka zaobiđu 

Link to comment

Niko da pomene da nemamo epilog sukoba Lazarevica i Nanelija...sad je kanda zgodno da se na to zaboravi

Link to comment

ako ćemo pravo, nismo ni mi znatno bolji

 

kolko se sećam, pre par godina je malo falilo da Bajern dohvati f4, sa Trinkijerijem valjda. kao i mi prošle godine

 

tako da, tu smo negde

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

Niko da pomene da nemamo epilog sukoba Lazarevica i Nanelija...sad je kanda zgodno da se na to zaboravi

 

Ako ima pravde nanelija ceka teska robija

Link to comment

Već se izjasnilo, reklo da je to lakša telesna i da se goni po privatnoj tužbi.

Link to comment

Mislim..ako se nista ozbiljnije ne preduzme u nekom kracem periodu, za ocekivati je valjda da se neko pobuni protiv neefikasne drzave..nekog ministarstva..cega vec

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Mislim..ako se nista ozbiljnije ne preduzme u nekom kracem periodu, za ocekivati je valjda da se neko pobuni protiv neefikasne drzave..nekog ministarstva..cega vec

 

 

Hoćeš da kažeš: "Državo, zaustavi propadanje Partizana!" treba da bude naš moto? :fantom:

Link to comment
Just now, napadaj said:

 

 

Hoćeš da kažeš: "Državo, zaustavi propadanje Partizana!" treba da bude naš moto? :fantom:

 

IMG_20240520_121630.jpg.972c83c933784d2be9cd83e1dc5a39ef.jpg

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

 

Hoćeš da kažeš: "Državo, zaustavi propadanje Partizana!" treba da bude naš moto? :fantom:

 

Nas moto treba da ostane "Vucicu pederu". 

 

Ostali treba da vide zasto su juce pistali kao Damjanov Zelenko da im je dete ubijeno od strane Amerikanca..a danas se to vise ne pominje. Zaboravljene su Lazareviceve suze

Link to comment
33 minutes ago, Ted said:

kolko se sećam, pre par godina je malo falilo da Bajern dohvati f4, sa Trinkijerijem valjda. kao i mi prošle godine

 

dve uzastopne sezone su gubili 3:2 1/4finale i igrali otprilike na jednu loptu, sa prilično skromnim sastavom za el prilike

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

 

Nas moto treba da ostane "Vucicu pederu". 

 

Ostali treba da vide zasto su juce pistali kao Damjanov Zelenko da im je dete ubijeno od strane Amerikanca..a danas se to vise ne pominje. Zaboravljene su Lazareviceve suze

Danas ti pištiš. Kao dorat.

Tužilaštvo ispalo pička.

Želimir suspendovao izgrednika.

Stefan neka uzme dobrog advokata i neka naplati štetu.

 

Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Danas ti pištiš. Kao dorat.

Tužilaštvo ispalo pička.

Želimir suspendovao izgrednika.

Stefan neka uzme dobrog advokata i neka naplati štetu.

 

 

Nemam zasto da pistim..cestitao sam i stojim iza toga, vasi su bili uveliko bolji, rezultat kaze sve. 

 

Jeste tuzilastvo picka..Zelimir nije ni sud ni tuzilastvo, on treba da nas zanima nego ljudi za cije placanje odvajaju sumu sa svakog fiskalnog racuna koji platimo..i vi i mi. 

 

Da li ce se iko sa vase strane pobuniti protiv takvog tuzilastva ili drzave ?  

 

Postoji li neki skup navijaca vaseg kluba uskoro na kom cete moci da dignete glas ?

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...