Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Druže, u EL ide pobednik ABA, drugi ABA tim SAMO uz vajld kard, tj pare. I to u slučaju da postoji mesto koje je na licitaciji.

Aba liga nema garantovano mesto u EL koje se ne može odlukom EL dati nekom klubu iz Azeebejdzana, Emirata ili Norveške. 

Tako da hvala na zabrinutosti, ali imajući u vidu da Čović i Zvezda u EL važe za prevarante na vašem mestu ne bih se ja opustao. Videti npr. Bodirogin intervju gde priča o Čoviću

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Druže, u EL ide pobednik ABA, drugi ABA tim SAMO uz vajld kard, tj pare. I to u slučaju da postoji mesto koje je na licitaciji.

 

Potpuno je okej da se nadaš da Partizan neće da igra EL, ali ja sam već više puta napisao da je Partizan bio jedini siguran, nezavisno od ishoda finala.

Link to comment

Neko je ovde pre koji dana napisao da iz pouzdanih izvora zna da vam je atmosfera u ekipi katastrofana. Jasno je svima da nesto tu ne stima, u ovih par dana od dvoje upucenih u desavanja u klubu sam i ja dobio gotovo isti info. Jedan cak kaze da je Kaminski vodeci. Lik se ponasa kao neka zvezda, odnos mu je uzasan, nezainteresovan potpuno..kaze, po zavrsetku EL krenuo da se pakuje da ide kuci...pojma nije imao da se igra Aba, kao sta, ovde nije kraj, nismo ispali, ima jos?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, SNARC said:

Ima jos ljudi koji misle da je ABA titula garant bilo cega sledece sezone ? 

 

O zabavnog li perioda..

da kazemo da pobednik abe ne stice striktno pravo igranja el, vec primarne pozicije za dobijanje wc-a..

isto tako, da odma rascistimo da kkp ne moze da dobije wc preko zvezde, moze preko albe, valensije, virtusa itd..

zasto? zato sto bi se u suprtnom aba raspala, a aba je bitna el zbog dubaia, tako da long story short zvezda sigurno ide u evroligu.:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

Ti si, svakako, siguran u ovo ? 

 

Kako sam nacuo..sigurni su samo oni sa A licencom i oni koje liga pozove..a ABA nema nista sigurno na svoje ime.

 

Apsolutno sam siguran da će prvak ABA igrati EL i sledeće sezone. Prihvatam i opklade bilo kakve vrste.

  • +1 1
Link to comment

potpuno je jasno da je ulazak bilo koga u EL jedna od misterija današnjice.....svake godine se dešava, ali niko baš ne može da se zakune kako, zašto i po kakvom pravilu, niti da bilo kakvo pravilo zaista i postoji. ima nekih koji tvrde da su to pravilo videli, a opet, ima onih koji tvrde da su videli Jetija ili čudovište iz Loh Nesa

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
9 minutes ago, Segundo said:

Neko je ovde pre koji dana napisao da iz pouzdanih izvora zna da vam je atmosfera u ekipi katastrofana. Jasno je svima da nesto tu ne stima, u ovih par dana od dvoje upucenih u desavanja u klubu sam i ja dobio gotovo isti info. Jedan cak kaze da je Kaminski vodeci. Lik se ponasa kao neka zvezda, odnos mu je uzasan, nezainteresovan potpuno..kaze, po zavrsetku EL krenuo da se pakuje da ide kuci...pojma nije imao da se igra Aba, kao sta, ovde nije kraj, nismo ispali, ima jos?

bitno je da robija prica o sudijama, stvarima van terena itd..

sustina je da se partizanovi stranci loze™ samo na evorligu, kaminski je vec na pola sezone hteo da ide..

missim to je ono sto sam i pricao, zar neko stvarno misli da ce igraci sa 400+nba utakmica, koji prvi put dolaze u evropu i imaju preko 30 dina, da se cimaju da treniraju pod stare dane i da trpe teror trenera?

a robija bolje da komentarise zasto je napravio tom od 80% stranaca i da komentarise pripreme svojih utakamica i ucinak najskupljeg igraca u istoriji ne samo kosarke vec i fudbala na ovim prostorima..

panter je proveo 28 minuta duze u finalu od lazica, a obojica dali po 25 poena... sta kaze na to majstor obradovic, izmedju ostalog?:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Apsolutno sam siguran da će prvak ABA igrati EL i sledeće sezone. Prihvatam i opklade bilo kakve vrste.

 

igrace zvezda kao sampion, samo, aba titula vec 2-3 sezone ne obezbedjuje plasman u el, vec je samo dobar argument da ti daju wildcard ili kako vec

 

nije obaveza

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

potpuno je jasno da je ulazak bilo koga u EL jedna od misterija današnjice.....svake godine se dešava, ali niko baš ne može da se zakune kako, zašto i po kakvom pravilu, niti da bilo kakvo pravilo zaista i postoji. ima nekih koji tvrde da su to pravilo videli, a opet, ima onih koji tvrde da su videli Jetija ili čudovište iz Loh Nesa

Pri tom zamisli da osvajač LE u fudbalu kaže: E, mi nećemo da igramo LŠ sledeće godine iako smo stekli pravo, stavili smo na papir, ne isplati se...pa LOL

Link to comment
Posted (edited)

  

2 minutes ago, uini said:

 

igrace zvezda kao sampion, samo, aba titula vec 2-3 sezone ne obezbedjuje plasman u el, vec je samo dobar argument da ti daju wildcard ili kako vec

 

nije obaveza

 

 

Nebitno kako se zove kriterijum, bitno je da se primenje.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Nebitno kako se zove kriterijum, bitno je da se primenje.

 

primenjuje se dok je zgodno

Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, warp said:

Pri tom zamisli da osvajač LE u fudbalu kaže: E, mi nećemo da igramo LŠ sledeće godine iako smo stekli pravo, stavili smo na papir, ne isplati se...pa LOL

 

uefa takmičenja imaju određenu strukturu i logiku, nacionalna prvenstva, kvalifikacije, evro takmičenja. a u fudbalu nema privatnih regionalnih liga, niti uefa to dozvoljava za sada. pored toga, u fudbalu možeš više da zaradiš ako ispadneš u nekoj kasnijoj faz kvalifikacija nego da osvojiš EL u košarci

 

u košarci je više fazon da se ne zna ko pije a ko plaća. struktura se razbila odavno, nacionalne lige su malo bitne a malo nisu, egzistiraju i regionalne paralelno sa nacionalim, ima dva različita sistema takmičenja, dve el itd. nema nikakve predvidivosti

 

generalno, struktura u fudbalu izgleda kao da su je Nemci organizovali, a ova u košarci kao da su Srbi :D

Edited by Ted
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

 

 

generalno, struktura u fudbalu izgleda kao da su je Nemci organizovali, a ova u košarci kao da su Srbi  naprednjaci:D

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

uefa takmičenja imaju određenu strukturu i logiku, nacionalna prvenstva, kvalifikacije, evro takmičenja. a u fudbalu nema privatnih regionalnih liga, niti uefa to dozvoljava za sada. pored toga, u fudbalo možeš više da zaradiš ako ispadneš u nekoj kasnijoj faz kvalifikacija nego da osvojiš EL

 

u košarci je više fazon da se ne zna ko pije a ko plaća. struktura se razbila odavno, nacionalne lige su malo bitne a malo nisu, egzistiraju i regionalne paralelno sa nacionalim, ima dva različita sistema takmičenja, dve el itd. generalno, nema nikakve predvidivosti

 

generalno, struktira u fudbalu izgleda kao da su je Namci organizovali, a ova u košarci kao da su Srbi :D

UEFA i FIFA su komunizam 60-tih godina, EL je Bitcoin preduzetništvo :coffee:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...