Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 minutes ago, Ted said:

 

Dule je prošlost i trener starog kova. ali je meni lično, onako emotivno, najlepša prošlost. takvo ushićenje, radost, tremu kad čekaš utakmicu, daj Bože da ikada doživim ponovo. izmišljanje tima gotovo svake sezone, pronalaženje bisera u Slovenačkim osrednjim klubovima i sl

 

ovaj kkp mi je plastika i veštak i ja sa tim ne mogu da se emotivno povežem nikako. ali to je moj problom, neko verovatno može. verovatno sam i ja ostario

 

problem ovog kkp, po meni, jeste što pokušava da bude nešto što nije. konfekcijski klub. vremenom će izgubiti i navijače, one prave, jer konfekcijske klubove prate konfekcijski navijači

 

Promenilo se to sto su svi Alavi,nikada ih nije bilo toliko.Razlika je sto u Zvezdi ima jedna budala (Covic),ali da se ne ponavljam.

Meni je krivo sto eto sada je on sada rekao krive su sudije i to je to.Teraj dalje.Jebes sve probleme u klubu sudije su krive.On veruje u tim i dozvoljava da debil sa sipke drze predavanje igracima.

Link to comment

Океј окривио је судије и терај даље. Провукао успут ону стандардну ја сам крив а не играчи али ипак судије. Јако лош губитник.

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Željko zvani zagonetka. Stalno prosipa neke zagonetke, začkoljice, forice, osmosmerke, nikada ništa konkretno da kaže.

 

I onda izađe na teren i ometla ga Sferopulos šest puta. I sad će još triput. :covid19:

 

pa da.....sudije su krive jer nam cele sezone prilično slabo organizuju igru. i vrlo se loše pozicioniraju pod košem, stalno nešto trče uz liniju, iza table. skandal. plus svi u pantalonicama na ovoj vrućini, alo rođaci dajte neke bermude

 

prilično bedna izjava, ravna utisku koji mu ekipa ostavlja na terenu

 

što se mene tiče, imao sam veliko poverenje kada je došao, sada više nemam nikakvo

  • +1 5
Link to comment

robija sa kontinutetom glavnih igraca od 3 godine i sa 3m vecim budzetom u odnosu na proslu sezonu, se vadi na srpske sudije itd..

18 poraza u el, samo 4 pobede na gostovanju..

6 poraza u regularnom delu aba lige, plus 4 poraza u plej ofu, 0-3 u finalu

izgubljen kup

izgubljen super kup od studenata..

 

al krive su srpske sudije, nije kriv najbolj trener svih vremena.. VAZI..:fantom:

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

 

Trinkijeri bi sa onim timom iz 19/20 rutinirao i ovaj Željkov raspali Partizan i ovu Zvezdu. 

 

Trinkijeri je u ovom momentu neuporedivo bolji trener od Želimira. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo nije samo jadno, nego i opasno. Zna da ima ogromnu podršku među navijačima Partizana i bez problema može ljudski i sportski da čestita. 

 

Ali ne. Nismo mi krivi, nisam ja kriv, nego vidite šta je bilo, vidite šta su oni. I šta onda bude, jedan se zaleće da bije, drugi stvarno udari, budale po društvenim mrežama priželjkuju rak i tako to. I onda ko seje mržnju.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...