Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

pa sto robija ne kaze sto igraju kls?

govori da srpske sudije kradu, fmp nije izbacen, i dalje se igra na dve dobijene i krece se od 1/2, sto ga sada igraju a nisu ga igrali dve godine za redom?

a da, ne bi bilo nista od obecanog budzeta..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Brate ti baš nemaš stila ni klase, a ni 5 grama mozga rekao bih. Pobedili ste, idi raduj se. Jebo te Naneli u šupak

 

Plus se naneli jedini posibao od svih ovih cuna mlohavih

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

@ shaq a sto dr nebojsa ne kaze koliko je pokrao na kosovu od kkcz od poreskih organa itd... eto i robiju muce te stvari.... ej i prijatna kafica

Edited by DCI Banks
Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Brate ti baš nemaš stila ni klase, a ni 5 grama mozga rekao bih. Pobedili ste, idi raduj se. Jebo te Naneli u šupak

Otkud ti ideja da ti možeš da ocenjuješ stil, klasu ili pamet? Prevarili te oni koji su te u to ubedili. Jebo tebe Naneli.

Edited by booyaka
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
40 minutes ago, Ted said:

nije zgoreg obnoviti malo gradivo sada, u ova tužna vremena

 

Dule Vujošević je najbolji trener u istoriji kkp....onda ide puuuuuno praznih mesta, pa se od 11. mogu da ređaju ostali

 

treba puno da se zapne da bi se to promenilo. samo novcem neće sigurno

 

Sve si objasnio.Dule je trener stvaralac.Neko ko je stvarao i pravio igrace ko je uvek imao po dva mlada igraca u sastavu neko ko je bio krevet spreman da unese u halu.Isto tako je neko ko se u klubu pitao za sve,ili  makar skoro sve.On se pitao koji igrac ce da se dovede pa cak i u mladjim kategorijama.

Po meni najveci problem Partizana je mnogo alavih na svim pozicijama u klubu,pa i na tribini i sve to treba nahraniti parama,ap se tamo neko dovede i placa jer je kombinacija,Savica ili nekog drugog,veliko je pitanje kada ce i sam Zeljko puci i otici,ili ce sve to dobro naplatiti i cutati i raditi.

Edited by Блок_64
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Možda nam je igra kurac i sezona sranje ali mislim da nikad nismo imali bolje reel-ove kako igrači izlaze iz busa. Bukvalno superstarovi, sa cvikerima, slusalicama, velikim i malim, koje mogu i na zagrevanje...pa jedan nosi kačket, drugi kapiljaču, kapiten u majici sa svojim likom...totalni mamojebi! To, i kako je Panter otkrio Brunu gde se platu najbolje kikice u gradu, dva utiska sezone..

Sve se slazem, ali moras da priznas da je ono skolski desni krose bio :)

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, ToniAdams said:

evo preuzeo  :fantom:

 

 

 

Željko zvani zagonetka. Stalno prosipa neke zagonetke, začkoljice, forice, osmosmerke, nikada ništa konkretno da kaže.

 

I onda izađe na teren i ometla ga Sferopulos šest puta. I sad će još triput. :covid19:

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Sve se slazem, ali moras da priznas da je ono skolski desni krose bio :)

Iskren da budem, uopšte nisam video taj snimak, ali nema razloga da ti ne verujem:)

 

Svakako pošteniji potez od onog Panterovog pokazivanja bicepsa prošle godine..

Link to comment
6 minutes ago, Блок_64 said:

 

Sve si objasnio.Dule je trener stvaralac.Neko ko je stvarao i pravio igrace ko je uvek imao po dva mlada igraca u sastavu neko ko je bio krevet spreman da unese u halu.Isto tako je neko ko se u klubu pitao za sve,ili  makar skoro sve.On se pitao koji igrac ce da se dovede pa cak i u mladjim kategorijama.

Po meni najveci problem Partizana je mnogo alavih na svim pozicijama u klubu,pa i na tribini i sve to treba nahraniti parama,ap se tamo neko dovede i placa jer je kombinacija,Savica ili nekog drugog,veliko je pitanje kada ce i sam Zeljko puci i otici,ili ce sve to dobro naplatiti i cutati i raditi.

 

Dule je prošlost i trener starog kova. ali je meni lično, onako emotivno, najlepša prošlost. takvo ushićenje, radost, tremu kad čekaš utakmicu, daj Bože da ikada doživim ponovo. izmišljanje tima gotovo svake sezone, pronalaženje bisera u Slovenačkim osrednjim klubovima i sl

 

ovaj kkp mi je plastika i veštak i ja sa tim ne mogu da se emotivno povežem nikako. ali to je moj problom, neko verovatno može. verovatno sam i ja ostario

 

problem ovog kkp, po meni, jeste što pokušava da bude nešto što nije. konfekcijski klub. vremenom će izgubiti i navijače, one prave, jer konfekcijske klubove prate konfekcijski navijači

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

koje trojice se odreci za kls?

ispada kaminski, zbog novonastale situacije mozda naneli pre ponitke, i missim da ce biti dilema smith-dozier(s tim sto vece sanse za ispadanje bih dao dozieru)..:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...