Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Gledao sam kad nikos galis gubi u hali sportova... inace... cestitke kkcz... msm...

Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

40% za dva braco, o cemu mi ovde pricamo. Ili plasticnije, mi smo dali 16 koseva za 2, zvezda 14 iz DUPLO MANJE POKUSAJA, 20 naspram 40. 

*upola manje :fantom:

Link to comment

U stvari, to me najvise i boli, sto je bacena sezona niz vetar. Poraz kao poraz, boli ali jbg, ne mozes uvek da osvojis. Tragicno je to sto je ovo trebalo da bude jos bolja sezona u odnosu na prethodnu, cuvena Zeljkova treca sezona, da se nadogradi na proslu i da se zameni ono sto nije stimalo. Ispostavilo se da je ekipa mnogo gora od prethodne, bice tumbanja u sastavu pa opet boga pitaj na sta cemo da licimo u narednoj sezoni.

  • +1 1
Link to comment

nije zgoreg obnoviti malo gradivo sada, u ova tužna vremena

 

Dule Vujošević je najbolji trener u istoriji kkp....onda ide puuuuuno praznih mesta, pa se od 11. mogu da ređaju ostali

 

treba puno da se zapne da bi se to promenilo. samo novcem neće sigurno

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Lord Stef said:

U stvari, to me najvise i boli, sto je bacena sezona niz vetar. Poraz kao poraz, boli ali jbg, ne mozes uvek da osvojis. Tragicno je to sto je ovo trebalo da bude jos bolja sezona u odnosu na prethodnu, cuvena Zeljkova treca sezona, da se nadogradi na proslu i da se zameni ono sto nije stimalo. Ispostavilo se da je ekipa mnogo gora od prethodne, bice tumbanja u sastavu pa opet boga pitaj na sta cemo da licimo u narednoj sezoni.

 

 

 

Jbg ne verujem da je u drugim ligama kod dovođenja igrača za rivale imao Vatikan i Vaseljensku partijaršiju. No, sam je birao da dođe u ovaj svinjac.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

besmisleno spucan novac

 

bolje da su uložili u drugu sezonu Ravne gore.......možda bi od tog sranja nešto gledljivo i napravili

 

I da nađu Đeneralov grob

 

Taman da brat napadaj časti

  • Haha 1
Link to comment

Lakse bi mi bilo da su me ove gazine hijene prebile kuvanim/izbole. Cak sam i otisao do kalda, al valjda i oni imaju dusu.

 

Zeljko kao sto rekoh, sepuku sta ostaje

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ali Nedovic place... hbt igra za strasne pare i 16 su u evroligi onda pobedi ove placenike i place... uvek se iznenadim a mnogo sam... mator...

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

Zaslužena titula za komšije, nema šta da se kaže. Rekordnih 6-0. Užasna atmosfera na tribinama, počev od minuta ćutnje pa do ubacivanja stvari, na kraju tuče i mandrila koji su dočekali svojih pet minuta da zovu igrače i da preko megafona nešto objašnjavaju. Jednostavno je na tribinama bilo jasno da i ako dobijemo od ove serije nema ništa. Bilo je mada u prvoj tekmi, ostalo sve je dosta jadno bilo sa naše strane.

  • +1 3
Link to comment

Bilo koji drugi trener..i direktor..bili bi pod ogromnim pritiskom da napuste klub nakon ovakve sezone i ovakvog dispariteta izmedju ulaganja i prikazanog/osvojenog

Link to comment

Ne pamtim dugo da je KP ovako bio loš sa sve 5 ličnih. Ledej se nije video, Frenk klupiran odmah da bi se Smajli glupirao do kraja.

 

Od cele ekipe ispade Tristan napametniji, dao pare da odigra par NBA utakmica ove sezone i da uzme malo duži odmor umesto da se ovde rve i cimata po ABA.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...