Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Kaminski bar ne igra, ovi su tu. A bez Nanelija, KP i Ledeja gubimo i od mnogo slabijih ekipa 

 

 

Inače hit akcija gde na tri stoje panter i smajli a panter dodaje smajliju da šutne i onda Aleksa i njegovi ulazi...

Ma neverovatno mi je da Panter ništa ni ne pokušava. Ladno bojkotuje Željka i Partizan. 

Link to comment

Em ovi glavni ne igraju ništa, em im zamena jedan Anđušić. Otvorena trojka sa najbolje pozicije na terenu i naravno promaši 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

Ma neverovatno mi je da Panter ništa ni ne pokušava. Ladno bojkotuje Željka i Partizan. 

"But the bread is good"

  • +1 1
Link to comment

Ko god da dobije loptu u napadu je apsolutno iznenadjen i ne zna sta ce sa njom.

 

Ne secam se da je KKP ikada ovako lose izgledao i da je ovako lose vodjen.

  • +1 1
Link to comment

ne bojkotuje niko ništa.....raspao se čitav sistem. ono, nije da je i funkcionisao u bilo kom trenutku, al sad je baš beda

 

na nečije individulano ludilo može ovo da se dobije.....ako se otvori dizna

  • +1 1
Link to comment

17-29 skokovi, 11-17 asistencije. Na svaku teškom mukom datu trojku oni je odmah vrate

Link to comment

ovo je možda i prelaz sa najboljeg partizana koji sam gledao na najgori partizan koji sam gledao u samo jednoj sezoni

  • +1 5
Link to comment

Ponjitka je žestoko neiskorišćen cele sezone. Njega bih od stranaca voleo da vidim da ostane uz Smita ali je opet problem vođenje tima... zaboravi Željko tako igrača na 5-6 utakmica i onda se mora ponovo tražiti forma 

  • +1 2
Link to comment

Smajli ne može da sačuva Milku Canić at this point

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Anđušić rešio da uruči šut kartu Panteru.

Ajde sad je tvoj .

 

E jbg sad sjebo sve što je uradio . Prvo brzopleto u napadu i posle faul nad Davidovcen.

 

Ali barem se bori i pokazuje želju za razliku od Pantera.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...