Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, smooth.Op said:

@ZokiAsov

Ja se posle večerašnje utakmice pitam da li mi uopšte i želimo da se okitimo tim trofejem. 

 

Prica se svasta, ja i dalje odbijam da poverujem da je zelimir svojevoljno pristao da bude ikebana u interesu srpske kosarke. Vise volim da verujem da je ishlapjeo

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

živim za dan kad će na teren da istrči kkp onakav kakav mora da izgleda.......a ne ovaj Braunšvajg na steriodima

 

vremenom će ljudi zaboraviti kako to treba da izgleda.....fizika, borbenost, motivacija.....pa i ako ne bude rezultat nema velikog žala

  • +1 1
Link to comment

Za razliku od prve utakmice ovde je manje više od poluvremena bilo jasno kuda ide meč. I kada smo prišli na tih poslednjih -1 to je uglavnom bilo jer su u Zvezdi rešili da prelome meč trojkama. Čim je prestalo njihovo ispucavanje, to je bio kraj i za nas.

 

Kod starosedeoca nema žara jer kao da ih zabole da osvoje ABA kad je već imaju. Novajlije su košarkaški glupi ili jednostavno ne znaju (sem Smita)

 

Sve u svemu očekujem jednu reprizu iz prošle godine. Dve relativno lake pobede i onda u petoj utakmici repriza druge utakmice i nastavak dominacije domaćina u ABA ligi. Da ne idem dalje sad u analizu kako smo došli do toga da nemamo prednost domaćeg terena...

  • +1 2
Link to comment

Nadam se da sledece sezone konacno sklone i ovo govedo Jakovljevica iz studija

  • +1 2
Link to comment

Je li Jakovljević ovaj na Areni? 

Jer prvi put ga primjećujem i baš mi djeluje antipatičan.

Link to comment

Željko i Kevin su jedine dve bolje SNS penzije od Nikolića i Krkobabića.

 

 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Posted (edited)

sledeće sezone bi Željko najpre morao da pokaže nešto iz svog arsenala......a ne da ekipa izgleda gore nego kad je Filipovski vodio. za ove tri sezone, osim druge polovine prethodne sezone, go kurac. i od igre i rezultata. ako ne može, onda treba naći nekog ko može

 

da ne pričam o prelaznom roku sad

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

a Ostoja će verovatno da uveća sezonske za još 30-40%......treba nam još skuplja ekipa, pa ako uzmognemo da i 10 puta za redom izgubimo od cigana

 

što da ne......avangarda

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, smooth.Op said:

@ZokiAsov

Ja se posle večerašnje utakmice pitam da li mi uopšte i želimo da se okitimo tim trofejem. 


Lepo kazete da ste opozicija :D

Link to comment
17 minutes ago, Ted said:

sledeće sezone bi Željko najpre morao da pokaže nešto iz svog arsenala......a ne da ekipa izgleda gore nego kad je Filipovski vodio. za ove tri sezone, osim druge polovine prethodne sezone, go kurac. i od igre i rezultata. ako ne može, onda treba naći nekog ko može

 

da ne pričam o prelaznom roku sad

I ne mora, ima dve godine sigurice.

Link to comment
38 minutes ago, Djuro said:

 

ma ne kazem da Teo nije daleko od svih,

vec da je do nas - celu sezonu smo odigrali ko picke. banda razbijena, bez plana, bez vodje, bez ikakve odgovornosti, bez zelje.

sterilno do bola.

ma ima zelje, kupi zeljko sto moze, verovatno se oslonio na madara i mirotica i to je sve zateklo.

ne verujem da je nemac pojma, da je pomislio da ce ova ekipa da napravi iznenadjenje u evroligi ravno onom od prosle sezone.

dujan je bio utilitarizt. on nije sanjao modernost, on je bio praktik. treba mi jak centar, trazio je to, treba mi dvojka, jaka kao bik i da nesto zna. nalzio je izgubljene likove po slovenackim ligama i napravio je veselog, stavio ga na 3, secam se da je cuvao onog litvosa. srprajs

zeljko hoce da napravi kao u feneru. i fener je patio zbog te koncepcije. evropska kosarka zahteva nesto drugo. ...

izgubicemo ovu seeiju i onako i ovako.no radi nas treba reset. jasnija podela uloga. jasni zadaci. ne moze svako sve. osnovno u ozbiljnoj kosarci je da svako zna svoju ulogu, to je nepromenljivo. mi to ove sezone nemamo. 

ne nadam se nicemu u ovoj seriji.nismo nista pokazali da sprecimo njihove mehanizme.jedna pobeda i to je to.

nisam ni razocaran. sve je bilo jasno ranije. 

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

a Ostoja će verovatno da uveća sezonske za još 30-40%......treba nam još skuplja ekipa, pa ako uzmognemo da i 10 puta za redom izgubimo od cigana

 

što da ne......avangarda

Pa znam bar trojicu koji neće uzeti sezonske dogodine. Sve i da budu 30-40% jeftinije..

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

a Ostoja će verovatno da uveća sezonske za još 30-40%......treba nam još skuplja ekipa, pa ako uzmognemo da i 10 puta za redom izgubimo od cigana

 

što da ne......avangarda

To i mene kopka, da li će da digne cene posle ovakve sezone. Logika kaže da neće ali onda se setim šta je štampao kao cenu za ovu sezonu pa pomislim kako ipak hoće.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...