Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nikad ovoliko nismo kukali, ne znam na osnovu cega temeljimo optimizam, igra nam je goli kurac, pokajmo se dok nije kasno

  • +1 3
  • Haha 3
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Ne znam na osnovu čega temeljite optimizam, igra vam je goli kurac.

Sad sam siguran da osvajamo, bujke nikad ne omaši :D

  • Haha 1
Link to comment

Sa koliko razlike ocekujete da izgubimo veceras, da li ce neki srpski igrac dati kos ili barem zabeleziti skok i koga ocekujete da ce ledej sledeceg povrediti

Link to comment
3 hours ago, booyaka said:

Ne znam na osnovu čega temeljite optimizam, igra vam je goli kurac.

Na osnovu fizionomije

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, booyaka said:

Ne znam na osnovu čega temeljite optimizam, igra vam je goli kurac.

Što bi rekao Aca Trica na bazi kurca.

Link to comment

optimizam po službenoj dužnosti

 

ja sam svako poverenje u ovaj tim izgubio, bukvalno ne očekujem ništa. mislim da kolege sa komšijskog topika imaju znatno veće poverenje u ovaj tim kkp nego ja :D

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, booyaka said:

Ne znam na osnovu čega temeljite optimizam, igra vam je goli kurac.

Pogledaju samo preko puta, ko im je protivnik. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

pa u tome i jeste problem, protivnik koji te dobija u 4 uzastopna susreta.....oće jednom, možda dva puta na sreću, sudije šta god, al četiri......jbg

 

večeras je pobeda pod obavezno, ako ne želimo da stvaramo materijal za beskonačno zajebavanje od strane komšija i da se blamiramo

 

ajd neka nas Bog pogleda.....ne znam koja drugačija intervencija više može da pomogne :D

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

pa u tome i jeste problem, protivnik koji te dobija u 4 uzastopna susreta.....oće jednom, možda dva puta na sreću, sudije šta god, al četiri......jbg

 

večeras je pobeda pod obavezno, ako ne želimo da stvaramo materijal za beskonačno zajebavanje od strane komšija i da se blamiramo

 

ajd neka nas Bog pogleda.....ne znam koja drugačija intervencija više može da pomogne :D

Au brate ekipa koja na bekovskim pozicijama ima Nedovića, Jaga i Tea je sve samo ne ozbiljna. Njima će svaki ozbiljan bek lagano natrpati 10-ak poena. Pantera over, za sve pare :P

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

dalje logično pitanje je.....što im ne natrpamo onda

Zato što ste grupa građana bez ikakve organizacije i sistema u igri, defanzivni krateri i pored solidne fizike. Zato što ste zadnji u EL po broju asistiranih poena i zato što očajno branite defanzivni skok (mislim da ste i tu pri dnu EL, ako ne i na dnu). Sve u svemu plafon ove ekipe KKP je mnogo viši od plafona ove ekipe KKCZ, ali zašto to nije realizovano to već nije pitanje za mene. Svaka iole ozbiljnija ekipa mora eksploatisati fizičke nedostatke triumvirata Teo, Neda, Jago koji će igrati cca 70/80 minuta na pozicijama 1 i 2 u ovoj utakmici.

  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)
9 minutes ago, Jesper23 said:

Zato što ste grupa građana bez ikakve organizacije i sistema u igri, defanzivni krateri i pored solidne fizike. Zato što ste zadnji u EL po broju asistiranih poena i zato što očajno branite defanzivni skok (mislim da ste i tu pri dnu EL, ako ne i na dnu). Sve u svemu plafon ove ekipe KKP je mnogo viši od plafona ove ekipe KKCZ, ali zašto to nije realizovano to već nije pitanje za mene. Svaka iole ozbiljnija ekipa mora eksploatisati fizičke nedostatke triumvirata Teo, Neda, Jago koji će igrati cca 70/80 minuta na pozicijama 1 i 2 u ovoj utakmici.

 

pa eto vidiš, ipak sam u pravu :D

 

ma prosto je.....kad imaš ovako jadnu sezonu, sve što možeš je da dočekaš kraj, staviš ad acta, kažeš bilo ne ponovilo se......i guramo dalje

 

mislim, slažem se ja da Zvezda nije nikakva sila i da je čak i moguće da izgubi ovu seriju na kraju (iako ja mislim da neće)......ali mene Zvezda ič ne interesuje. a ovi naši/moji mučenici, više mi žao i da gledam. zato i ne gledam

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, ZokiAsov said:

Cudno cigani ne broje slobodna bacanja ovaj put. To im je ranije bio krunski dokaz kradje

nbaIMG_9165.thumb.jpeg.663bb5402d89921f970cb53e1faaf2ee.jpeg
vs. 
IMG_9166.thumb.jpeg.5940ce6ea56068ad6b1a9080c23812f9.jpeg

aba

 

:lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...