Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Image

 

 

Ako je ovo sve sto cemo reci posle tekme, mislim da cemo malo da sacekamo bar sa mojim obnavljanjem clanske karte. 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, ZokiAsov said:

Sudjenje na stranu, neko moje skromno misljenje je da ako izgubi i 5 za redom od sferoa, 1 zelimir treba da muski izvrsi sepuku ispred arene, gore iznad perionice. Zoki da mu odrubi glavu i sutne dole na autoput...

Sad nam treba neki pedantnu statističar da kaže jel bivalo sa neko dobije Željka pet puta za redom u istoj sezoni?

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Ted said:

dalje, izneo bih jednu smešnu ideju, možda i pomalo revolucionarnu, ali praštajte. blam me da napišem javno pa ću u spojler

 

  Reveal hidden contents

možda da probamo da nađemo pleja

 

Druže Tede, izvini, ali ti prosto ne razumeš tu modernu košarku sa ball handlerima 'mesto good old plejeva.. Prosto, fora je da nit si riba, nit devojka, ali da jebeš kevu u pletenju kikica pred tekmu i sevaš cross over kroz noge do 3 sekunde do isteka napada, a onda s 3m dodaš drugom majmunu sa kikicama da pripali prvu trojku u meču preko čoveka. Za takve likove treba spiskati all time pare, jer sexy, a ne za kojekakve Kalatese Nickove The Brickove koji nemaju Taj Šut.. 

  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, levi said:

 

još pojačanja treba na sve ovo? ne znam da li si primetio koje plejeve rotira sferopulos btw 

 

nisam primetio ništa pošto nisam gledao. a slabo sam i gledao Zvezdu ove sezone, da bih mogao bilo šta kvalifikovano da primetim. pretpostavljam da igraju Teo i Jago

 

sa druge strane, Partizan sam gledao vlo redovno, pa mogu da ocenim da kompletna garnitura pod košem ove sezone nije za prelaznu ocenu. sako od njih ima neki individualni kvalitet, ali kao grupa su užas. najčešće su im do izražaja dolazile mane a ne kvaliteti. pored toga, organizacija igre je bolna tačka. nemam ja nipta protiv da se organizacijom igre bavi i sedam igrača, ali pod uslovom da imaju tu sposobnost. kod nas bukvalno ni jedan igrač nema organizatorske sposobnosti potrebne za jedan EL klub. ako i ima neke sposobnosti nema taj kvalitet da može da ih pokazuje u kontinuitetu, nago na svakoj 11. utakmici

 

ne trebaju nikakva pojačanja, treba zameniti veći deo rostera pošto je ovaj, pored svih mana koje ima, razvio i gubitnički mentalitet te faktički može da dobije samo ukolio je protivnik izrazito slabiji, a ako nije (npr. Zvezda) samo ako ti protivnik bukvalno gurne pobedu u ruke. pa čak ni tada ne uvek.

Link to comment
2 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Druže Tede, izvini, ali ti prosto ne razumeš tu modernu košarku sa ball handlerima 'mesto good old plejeva.. Prosto, fora je da nit si riba, nit devojka, ali da jebeš kevu u pletenju kikica pred tekmu i sevaš cross over kroz noge do 3 sekunde do isteka napada, a onda s 3m dodaš drugom majmunu sa kikicama da pripali prvu trojku u meču preko čoveka. Za takve likove treba spiskati all time pare, jer sexy, a ne za kojekakve Kalatese Nickove The Brickove koji nemaju Taj Šut.. 

 

priznajem brate, staromodan sam.....nosim cviker, maramicu u džepu od kariranog sakoa, čitam Politiku na klupici u parku, gunđam na omladinu, zazirem od promaje i volim da košarkaški tim ima organizatora igre

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Tebra, gde si ti prespavao poslednju petoljetku? 

 

Želi-mir je više puta pokrio Čović Vesnu čebencetom nego što je digao ruke na cigansku otimačinu pred očima mu...


Nisam nista prespavao, tebra, samo mi nije jasno da ne mozes da reagujes na neke ocigledne stvari i glumis gospodstinu po svaku cenu.

Evo i veceras na KZS nije imao primedbe - verovatno ce u srdu imati 60 bacanja.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Orle Zmajević said:


Nisam nista prespavao, tebra, samo mi nije jasno da ne mozes da reagujes na neke ocigledne stvari i glumis gospodstinu po svaku cenu.

Evo i veceras na KZS nije imao primedbe - verovatno ce u srdu imati 60 bacanja.

 

Zabo brt najbolju penziju još od Tome Nikolića, šta mu treba da talasa..

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Orle Zmajević said:


Nisam nista prespavao, tebra, samo mi nije jasno da ne mozes da reagujes na neke ocigledne stvari i glumis gospodstinu po svaku cenu.

Evo i veceras na KZS nije imao primedbe - verovatno ce u srdu imati 60 bacanja.

 

Kakve veze ima KZS sa brojem bacanja na utakmici, dođe mi da pitam.

Link to comment
Posted (edited)

moja teorija je da Željko ne reaguje previše burno pošto je svestan da to na ovaj tim nema nikakvog efekta. suštinski, pomirio se sa tim da, iz sna u koji su zapali, ne može niko da ih probudi. bukvalno su njegove reči bile da malo šta još može da uradi u vezi sa ovim igračima (pre par meseci)

 

ono što je Dule radio je imalo efekta na tim. zato je i radio. u odnosu na tim koji ima Željko, Duletovi timovi su bili sirotinjski.....a lakše je sirotinju popaliti na bunt i reakciju, nego gospodu

 

nama ne manjka skupih igrača......već te sirotinje koja će da grize, da se tako izrazim

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

Kakve veze ima KZS sa brojem bacanja na utakmici, dođe mi da pitam.


Ma lagano skroz.

Ja sam totalno misljenja da ako se ne bunis na kradju i treba da te jebu jako. Sve OK.

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, goofs said:


Ja ne mogu da prežalim Ponitku koji preskače otvorene šuteve da bi uvalio vruć krompir Aleksi. Kabokla koji nije u stanju Nedovića da reši ledjima. Postojanje i smisao Pantera. Dožera.

 

Ova Zvezda je loš tim, a sad je i oslabljen, uz sve sudijske pizdarije mi smo morali da dobijemo ovo, ali igramo ko razbijena banda.

+1 Samo bih dodao za Jaga, umesto da ga natrpaju i da ga napadaju gde god ga vide (kad on izađe onda Tea) - on natrpa njih. I svaki napad koji ne uključuje Jaga kao on ball defendera je promašaj.

Edited by Scouser
  • +1 4
Link to comment

Ma jebeni Sfero nas dobija bez Nejpira, Hange i Topića, bukvalno igrajući sa penzosima, Teom, Davidovcem, Nedovićem i fuckin Lazićem. I tim frikom, midžitom.. Ti imaš tri legit EL beka, jednog ex-NBA i dva ozbiljna svingmena.. I lagano naprave duplo više asistencija u tvrdoj tekmi. Bukvalno, trenerska šamarčina. To jest šamaranje sada već..

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, Scouser said:

+1 Samo bih dodao za Jaga, umesto da ga natrpaju i da ga napadaju gde god ga vide (kad on izađe onda Tea) - on natrpa njih. I svaki napad koji ne uključuje Jaga kao on ball defendera je promašaj.

Pokušalo se to, ali nije baš Jago mačji kašalj u odbrani kako želi da se predstavi cele sezone, ume i u mismeču itekako da se postavi ispred čoveka,  i prilično je žilav na Faku način.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...