Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, Lord Stef said:

 

Kako se ja ne naviknem majku mu nego uvek nerviranje... :D 

 

zato što se, generalno, mi navijači palimo ko hepo kockice, pa sagorimo brzo

 

ko na basket, ko na fudbal (ja na primer) :D

Link to comment

Nadao sam se da će ova serija biti kao ona Pao - Fener iz 2017. Ali jbg, neće :)

 

Zadovoljan sam pristupom. Jedina zamerka je 18 poena Jago Dos Santosa. To je moralo biti prepolovljeno. Šteta za odlično šutersko veće Nanelija. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Orle Zmajević said:

Bukvalno svinjac, nema druge reci.

Ali, posto nema nikoga u klubu da se malo porve u blatu i zgazi u govno - eto vas tamo, pusite kurac, pristajete na ovo.

 

Dule bi im veceras jebao tri majke i bio iskljucen ali bi dobili bez puno problema

 

Limar je odlucio da se bori kroz institucije. Za sad mu i ne ide nesto, ali on je uporan momak. I lep

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

image.png.26a4931add7a304b6fa8acdc324ae26b.png

 

 

Ovde je negde kljuc..ako bismo izostavili casove klizanja

 

za početk bi trebalo rasterati bukvalno sve što imamo pod košem, jer im je sezonski učinak jeziv. i Ledej se već zamorio i izgubio hajp, vreme  mu je za novu sredinu

 

dalje, izneo bih jednu smešnu ideju, možda i pomalo revolucionarnu, ali praštajte. blam me da napišem javno pa ću u spojler

 

Spoiler

možda da probamo da nađemo pleja

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

nisu tu gledali čelendž, potošio je poslednji čelendž za ono gaženje linije Kabokla ispred njegove klupe

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Tresko said:

Za ovo su čak gledali i čelendž, i opet sviraju loptu za ćokija:

 

 

Nije bio challenge. Jedan smo koristili na faul u napadu za treću Nedoviću a drugu smo glupavo iskoristili na gaženje linije Bruna.

  • +1 2
Link to comment

Sad kad se sve smirilo mogu da premotam i jos jednom na miru da pogledam celu utakmicu

  • Haha 3
Link to comment
19 minutes ago, shimpr said:

Malopre se okliznem u kadi i pomislim u sebi - faul

Nadam se da nisi pao na pod kao Nedović.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Limar je odlucio da se bori kroz institucije. Za sad mu i ne ide nesto, ali on je uporan momak. I lep

 

Ondulirani je poslednji od koga očekujem bilo šta.Od njega se ne očekuje nista jer je poslušna slina iz sekte.

 

Pre svega mislim na Želimira kome je najžešća reakcija da se ironično nasmeje kad mu otmu nešto i sjebu ga.

Ništa lafčino, samo posmatraj.

 

 

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
21 minutes ago, Orle Zmajević said:

Pre svega mislim na Želimira kome je najžešća reakcija da se ironično nasmeje kad mu otmu nešto i sjebu ga.

Tebra, gde si ti prespavao poslednju petoljetku? 

 

Želi-mir je više puta pokrio Čović Vesnu čebencetom nego što je digao ruke na cigansku otimačinu pred očima mu...

 

edit: + nabo ugovor kome samo Kapiten mu može da konkuriše.

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

 

za početk bi trebalo rasterati bukvalno sve što imamo pod košem, jer im je sezonski učinak jeziv. i Ledej se već zamorio i izgubio hajp, vreme  mu je za novu sredinu

 

dalje, izneo bih jednu smešnu ideju, možda i pomalo revolucionarnu, ali praštajte. blam me da napišem javno pa ću u spojler

 

  Hide contents

možda da probamo da nađemo pleja

 

 

još pojačanja treba na sve ovo? ne znam da li si primetio koje plejeve rotira sferopulos btw 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...