Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Njuki malo više fali vere u sebe kada zagusti protiv renomiranijih protivnika.

Tačno se videlo na 1:0 kada se Almiron prošetao od centra do 17m i onda pogodio stativu; ništa razočarenje ili hvatanje za glavu... Facu mu govori "Naravno da ovo nije ušlo"

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Novinar SKY postavlja pitanje na engleskom, Alison prevodi/pita Darwina na portugalskom, a Darwin odgovara na španskom :lol:

Izustio je "thank you for support" na engleskom

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Njuka je 70 minuta igrala 11 na 10 (neki bi rekli i 12 na 10) i za to vreme je izgubila 2:0 :lol:

 

Joelington 8 faula, 3 upozorenja sudije, 0 zutih karti.

 

Sjebala Njuka sama sebe. 70 minuta sa igracem vise, 90% poseda lopte i izgleda da je Howe-u jedina relevantna stvar u drugom poluvremenu bila da se iskrlja igrac Liverpula kad primi loptu i da se ide na 1:0 i eventualno ako jos neka uleti. Simeone je tu skolu ucio 30 godina. Ne ide to skoro pa preko noci.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

 

Joelington 8 faula, 3 upozorenja sudije, 0 zutih karti.

 

Sjebala Njuka sama sebe. 70 minuta sa igracem vise, 90% poseda lopte i izgleda da je Howe-u jedina relevantna stvar u drugom poluvremenu bila da se iskrlja igrac Liverpula kad primi loptu i da se ide na 1:0 i eventualno ako jos neka uleti. Simeone je tu skolu ucio 30 godina. Ne ide to skoro pa preko noci.

 

Mislim da je bilo malo i do karne kada je neki igrač, mislim da je i dalje bilo 1-0 za Njuku, napucao Robertsona u leđa i krenuo da širi ruke, kao zašto nije sviran penal. Volim kad se takva klošarenja kazne, još više volim kada ih kazni moj klub :happy:

Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:

Klop osvojio svetsko prvenstvo golom u zadnjoj sekundi, evo kaže za 10 dana ide da priča svom unuku šta je uradio!

Sramotno je koliko i on i retos TAA guslaju o izuzetno odigranoj utakmici, em ih je NUFC devedeset minuta rastavljao od života, em su oba gola težak user.

 

Sa deset igrača, Flop je čak dao ovima Diaza fore i držao egipatskog Šaćirija na CF gde je bio apsolutno beskoristan.

 

Jota I Harvey sa klupe su bili pun pogodak, odjednom su prolazile kombinacije kroz sredinu. O Darwingolu da ne govorimo!

 

1 hour ago, radnik said:

Hoce. 

Zazmurio i 2 puta raspalio. Samo ovog puta ne u golmana:D

 

Ma nema veze, makar žmurećki, bitno je da pogodi malu mrežu :D To što je kljuse očajnim prijemom sjebalo prvu od tri mrtve šanse koje su mu saigrači pripremili, to zaboravljamo. Ja sam čak spreman da zaboravim i da mu je Botman dupetom pa nogom namestio loptu za prvi gol, ali ne mog jer imam Botmana u fantaziju 😌

  • +1 3
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Sramotno je koliko i on i retos TAA guslaju o izuzetno odigranoj utakmici, em ih je NUFC devedeset minuta rastavljao od života, em su oba gola težak user.

 

Pa i Njukaslov jedini gol je težak user pa nikom ništa.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Jedva čekam da vidim okršaj veznih igrača. Bruno i Tonali na bi mogli pokidati Liveove novajlije. Ipak mislim da će, kao

i prošle sezone, Klopara čekati kontru.

 

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sramotno je koliko i on i retos TAA guslaju o izuzetno odigranoj utakmici, em ih je NUFC devedeset minuta rastavljao od života, em su oba gola težak user.

 

Sa deset igrača, Flop je čak dao ovima Diaza fore i držao egipatskog Šaćirija na CF gde je bio apsolutno beskoristan.

 

Jota I Harvey sa klupe su bili pun pogodak, odjednom su prolazile kombinacije kroz sredinu. O Darwingolu da ne govorimo!

 

 

Ma nema veze, makar žmurećki, bitno je da pogodi malu mrežu :D To što je kljuse očajnim prijemom sjebalo prvu od tri mrtve šanse koje su mu saigrači pripremili, to zaboravljamo. Ja sam čak spreman da zaboravim i da mu je Botman dupetom pa nogom namestio loptu za prvi gol, ali ne mog jer imam Botmana u fantaziju 😌

 

Klop nije baš čekao kontre ali prvi gol je stigao iz nekog otimanja lopte na centru i brze tranzicije.

 

Iako sam ubedjen da je Klop hteo da igra na kontru, nisam siguran da je očekivao tako agresivan start Njuke i kidisanje na svaku loptu od prvog minuta. Valjda je otud i oduševljenje trijumfom toliko veće.

Inače Alison večeras imao rekordan broj odbrana otkad je došao u PL, da mu Darwin nije ukrao šou, lagano igrač meča.

Link to comment

Ljudi koji trenera Liverpula zovu Flop, a koji je osvojio sve sto je mogao sa budgetom Johna Henrija je bolje da prestanu da gledaju i komentarisu fudbal nego da im se ljudi smeju.

Link to comment
10 minutes ago, Zlurad said:

Ljudi koji trenera Liverpula zovu Flop, a koji je osvojio sve sto je mogao sa budgetom Johna Henrija je bolje da prestanu da gledaju i komentarisu fudbal nego da im se ljudi smeju.

 

ma to je Uinijev fazon, tera kontramaler, a ima istetoviranog Klopa na levoj plećki

 

Link to comment
37 minutes ago, Zlurad said:

Ljudi koji trenera Liverpula zovu Flop, a koji je osvojio sve sto je mogao sa budgetom Johna Henrija je bolje da prestanu da gledaju i komentarisu fudbal nego da im se ljudi smeju.


opet moram potegnuti ovo blago sa presice™

E96AE9DA-CEC6-4EA8-87C2-CE2CD22C77A4.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...