Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ako imaju mozga (ali već ovde mi je nada u petama) i jos neki dinar u tom klubu iskoristice ovih 5 dana da utrape Martiala nekome i dovedu jos nekoga ko moze da igra CF jer klinac ne moze sam izgurati sezonu, a Rashu se CF očigledno ne igra ni malo, sramotno izgleda kad ga prebaci u sredinu. 


Razočaralo me danas i to što je nesrećnog Dalota stavio levo da bude bukvalno levo smetalo, u napadu nula nazad ništa spec, umesto da da šansu malom Alvaru Fernandezu, ako ne danas ne znam kad će mu ukazati šansu, verujem da klinac ne bi bio lošiji od DD a vrv bi doprineo napred puno više. I onda na sve to uvodjenje rekreativca Sancha da izgubi svaku loptu u poslednjih 20 minuta. Želudac me boli celo popodne od svega što sam video i što me tek čeka u nastavku sezone…

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment

Paqueta lagano najveći dajver u ligi trenutno, i na prošloj tekmi je imao slične anticse. Retard nije svestan da kamere sve vide i da mu neće svirati ništa u narednim kolima

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Sundance Kid said:

2-0, raduj se, Picarde!

 

Radujem se svaki put kad ostane Mitoma 1 na 1 protiv Coufala i ne primimo gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...