Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Dakle holancki stručnjak, dete škole totalnog fudbala, je ništa više do OGS v2. Čovek sa igračem više vadi napadača i cementira sredinu sa McTominijem, grčevito braneći vodjstvo. A to je radio i cele prošle sezone kad god bi poveo. Muka mi je polako od njega, ne znam da l ću još nekad videti United koji vodi i napada za gol više. :puke:
 

 

  • +1 2
Link to comment

Do danas smo u PL igrali 12 utakmica protiv Brajtona. Rezultat je izjednačen. Šest utakmica smo izgubili, a šest je bilo nerešeno. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Do danas smo u PL igrali 12 utakmica protiv Brajtona. Rezultat je izjednačen. Šest utakmica smo izgubili, a šest je bilo nerešeno. 

 

znaci danas je vreme za pobedu?

 

arsenal protiv fulhama dobio fergie time, 9 minuta zaustavnog vremena pa je sudija dodao jos dva da im se nadje.

Link to comment
34 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Znaš  kad bi ga svirali za Forest protiv Junajteda.

Bilo kad, cist penal, prejak kontakt koji je uticao na kretanje igraca. 

 

Posle katastrofalne igre kod Tot, nesto manja katastrofa i cupanje iz kolotecine. Ja sam zadovoljan bodovima, igra ce nadoci. Sad Arsenal :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, Lancia said:

Cemu li se Everton nada ove godine?¿

 

Ничему. Штета што нисмо испали прошле сезоне.

Link to comment
1 minute ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Ничему. Штета што нисмо испали прошле сезоне.

Dobro, tu su i Sefild, Luton, AFC...zabrinjavajuce je sto Everton igra jako lose.

Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

Bilo kad, cist penal, prejak kontakt koji je uticao na kretanje igraca. 

 

Posle katastrofalne igre kod Tot, nesto manja katastrofa i cupanje iz kolotecine. Ja sam zadovoljan bodovima, igra ce nadoci. Sad Arsenal :fantom:

takozvani šampionski ples

tako se titule uzimaju

 

Spoiler

not

 

Link to comment
1 minute ago, renne said:

takozvani šampionski ples

tako se titule uzimaju

 

  Reveal hidden contents

not

 

Nemas brige, vratio se Marsijal :fantom:

 

37 minutes ago, ducca said:

Dakle holancki stručnjak, dete škole totalnog fudbala, je ništa više do OGS v2. Čovek sa igračem više vadi napadača i cementira sredinu sa McTominijem, grčevito braneći vodjstvo. A to je radio i cele prošle sezone kad god bi poveo. Muka mi je polako od njega, ne znam da l ću još nekad videti United koji vodi i napada za gol više. :puke:
 

 

Erik ten Hag convinced Anthony Martial is ready to lead the line vs Nottingham Forest

Ten Hag said: “We built him very carefully throughout the whole pre-season. So he did a lot of work individually in the last few weeks with the team, and he is ready to play.”

:laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...