Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Quote

Žalba Liverpula na crveni karton Aleksisa Mekalistera urodila je plodom. FA ju je usvojila, tako da argentinski reprezentativac neće biti suspendovan na narednim utakmicama

 

Link to comment

 

15 minutes ago, renne said:

Žalba Liverpula na crveni karton Aleksisa Mekalistera urodila je plodom. FA ju je usvojila, tako da argentinski reprezentativac neće biti suspendovan na narednim utakmicama


da sam ja lazni pep gvardiola zalio bih se na crveni za japanca. 

Edited by cvrlle
Link to comment
3 hours ago, cvrlle said:

 


da sam ja lazni pep gvardiola zalio bih se na crveni za japanca. 

 

Ne znam da li ima pravo da se žali na 2 žuta = crveni. Pre će biti da nema, mada je odluka cirkus.

Link to comment
34 minutes ago, John Coltrane said:

20milki £ za Arsenalovu cepanicu je posao veka za “švabe”. Plus sklon je povredama.

 

Ali bi 30 milki za Mančesterovu cepanicu bio baš loš posao za "leskovčane", jer Sautgejt?

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ali bi 30 milki za Mančesterovu cepanicu bio baš loš posao za "leskovčane", jer Sautgejt?


Ne moraš ovaj transfer meriti kvalitetom Megvajera. 
I sam si me upitao za BuLi igrača pre par dana.

Link to comment

Mda, izmedju ostalog, članice UEFA su pizdele i jer Saudijcima prelazni rok traje još dva meseca nakon završetka ovog u Evrop, što znači da u teoriji može da se desi da Salah u septembru zapali kod šeika, a Liverpool krene put čempionšipa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...