Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Nisam najpažljivije ispratio kadrovsku situaciju kod Čekićara, čime je to ubica drveća mačaka zaslužio da nasledi kapitensku traku od Rajsa? :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Fornals je igračina, kako je moguće da on ne počinje umesto Behrame ili one brazilske prevare, ja ne znam.

 

Isto sam pomislio :thumbsup:

Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nisam najpažljivije ispratio kadrovsku situaciju kod Čekićara, čime je to ubica drveća mačaka zaslužio da nasledi kapitensku traku od Rajsa? :unsure:

 

Ja još ne mogu sebi da dođem od šoka. 

 

 

11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Fornals je igračina, kako je moguće da on ne počinje umesto Behrame ili one brazilske prevare, ja ne znam.

 

Fornals je danas bio naš najboji igrač  na terenu od kada je ušao u igru ( pole Kaiseda  :D )  , ali generalno ne pokazuje ništa.  A i ne voli ga Moyes. Pelegrinijev igrač. 

 

Edit:  Umalo da zaboravim.... Four down, thirty six to go. 

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 1
Link to comment

Fenomenalna pobeda za WHam i Mojesa, cestitke navijacima cekicara.

 

Celzi odlican do penala, strasna greska da ovaj mali sutira - on je tu da trci, krlja i zaradi svoje pare.....plus jos jedna skandalozna partija Cilvela i Galagera ali Poketino jednostavno ne stize da ocisti sve brljotine nove Uprave... mislio sam da bi vec ove sezone mogli biti konkurentni ali ni govora... da se ovo iscisti do kraja i stviri novi kostur ekipe - i to ce biti ok za ovu sezonu...

  • +1 1
Link to comment

6 minuta je skandal, samo 3 su se ulupala na jurenje lopte jer su deca koja skupljaju lopte odlučila da gledaju utakmicu posle crvenog. 

 

Poketino nije trener koji će ove ujedinjene boje Benetona da sklopi u koherentnu celinu, bar polovina njih na terenu uopšte nije njegov tip igrača, pritom niko od njih nema karakter, neki borbeni duh. Čak je i izvikani Enco nestao sa terena nakon penala. Madueke i Mudrik ko dva izmišljena igrača.

Link to comment
51 minutes ago, mozzer said:

on je tu da trci, krlja i zaradi svoje pare

 

Pa bogami je u finišu meča slao neke dubinske balone sa 30tak metara u kazan, u stilu Mesuta Ozila. Naravno svaki je završio u gol autu/golmanovim rukama. Sad da li to trener traži od njega ili je on umislio da zna više nego što zna, pojma neam.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...