Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Kakva sramota od igre. Paketa...ja se više trudim ponedeljkom ujutro u kancelariji posle celog vikenda pijančenja. Benrahma sebičan ko Scrooge McDuck. Zadnja linija pogubljena ko pilad u tri hektara kukuruza. Antonio igrač manje na terenu. Souček očajan već godinu i po. Svi zajedno kao da igraju balet dok Čelzi igra američki fudbal. Strašno, da li ću živ dočekati da Moyes odleprša u pizdu materinu više. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Paketu su trebali da puste u Siti,sansa karijere kod Pepa,ocekivano igra preko one stvari.

 

Ward-Provse lepo pojacanje,da vidimo i Alvareza.

 

I treba neki spic WH

Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ko? :D 

 

 

 

Enzo je jedno vreme, dok je bio izblajhan, nazivan Matora iz Zadruge.

 

matora-1-1-1024x682.jpg

 

Kažu u studiju da je penal trebao da se ponovi jer je Suček enkroučovao i posle dirao loptu nakon odbitka od golmana. VAR valjda nije video taj njegov kontakt sa loptom, koji je bio minimalan.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

 

 

I treba neki spic WH

 

Imali smo jednog dobrog, ali ga nenogobuljirani nogobuljirao negde u Italiju. 

Link to comment
4 minutes ago, Bogotac said:

I treba neki spic WH

 

Eno Danny Ings čeka kao zapeta puška, ali neee...

 

Mudryk umesto Chukwua, odakle svima ta ideja da Sterling pod stare dane može da šparta niz aut liniju kad to nije voleo da radi ni sa 20 godina?

 

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Prespavao sam AVilu danas, jel Everton Champioship materijal ili je Vila baš toliko dobra? Gledao neko?

 

Ovo prvo. Samo pogledaj poslednji gol gde Ešli Jang sa pola terena baca aut nazad ka srcu šesnaesterca, i lopta ide protivničkom špicu u noge.

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Prespavao sam AVilu danas, jel Everton Champioship materijal ili je Vila baš toliko dobra? Gledao neko?

Grozan je Everton, Pikford opet imao nekontrolisano izletanje, kao kad je povredio Van Dijka. 

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Prespavao sam AVilu danas, jel Everton Champioship materijal ili je Vila baš toliko dobra? Gledao neko?

 

loki-why-not-both-m7gaqi4qw4no0cxv.gif 

 

Villa se ne šali, dok je sa druge strane potrebno vreme da igrači usvoje sve taktičke zamisli 1 Šona Dajša.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...